Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 14:49, Full Wypas napisał:

> mam pytanie, kupiłem sobie DM wieczorową porą, kurcze naprawde się opłacało :P
> sęk w tym że za cholee nie moge wprowadzić kodu do steamu... chodzi o kod z pleców instrukcji,

> sprawdziłem, dbrze wklepany... a tu checa, nie dziala i bądź tu bmąrd7y czemu :P

Możliwe, że zamiast 0 wpisywałeś O i na odwrót. Popróbuj, powinno zadziałać.

niestety w moim kodzie nie ma O ani 0 :P jest za to 8 i B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie są mapy do multi w DM? bo musze wymienić ctf_2 bo jak chce wejśc na serwer z tą mapą to pisze mi ze mam inną mape niż na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:22, DOMINIKq napisał:

kim lepiej byc ... wojownikiem czy magiem ??

Nie ważne, byle się dobrze bawić. A tak ogólnie to kwestia gustu, ja niby używałem konfigu na wojownika, ale coś w grze nie zaiskrzyło(patrz moje poprzednie wypowiedzi) i przerzuciłem się na grę w stylu zabójcy. I nawet nie musiałem za wiele punktów inwestować czy przechodzić gry od nowa. Wystarczy Lodowy łuk i łucznictwo na poziomie 2 oraz skradanie poziom 1 i gra się przednie(o ile idą dobbrze headshoty i umiesz "czytać poziom"-jak to się wraził jeden recenzent, po kątem alternatywnych metod ukatrupiania chołoty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:31, darth 16 napisał:

Właśnie przechodze trzecią misiję i powiem że jest wiecej niż dobra. :P Ta gonitwa za ghulem.
:P No i te strzał z łuku który czarnego strażnika przyszpilił do ściany. :P

Strzałą t przyszpilisz conajwyżej gdy masz naładowaną adrenalinę albo jest to śmiertelny cios. Ale może jest to jakiś szczególnie słaby przeciwnik i zawsze tak zdycha(spróbuj jeszcze raz-jak się da- go załatwić). Zresztą i tak ja zawsze będę obstawał przy cudach jakie można wyprawiać za pomocą łuku lodowego, to są dopiero efekty! a nie jakieś przybicie do ściany(notabene dość powszechne u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanko odnośnie samej gry. Chodzi o poziom Epilog. A konkretnie o walkę z nieumarłym cyklopem. Czy miał ktoś w czasie walki z nim tak, że gdy się wycofuje na swoją początkową pozycję(tam gdzie stoi na początku) i przechodzi obok przepaści to nagle wznosi się kurz i cyklopa coś dziwnie wywala na 10 metrów w powietrze i najczęściej (ale nie za każdym razem) spada w przepaść. I dodam, że to nie jest związane z pułapką wahadłową związaną z linką, którą trzeba przeciąć, ot kolo jakby wszedł na minę.
Sprawdzałem kilka razy tą walkę i działo się to zawsze nad przepaścią z charakterystycznymi tumanami kurzu, w ok 6 podejściach na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:27, zadymek napisał:

.......


Się powinieneś cieszyć że spada w przepaść.....:p:p Ale o co tu chodzi to ja nie wiem....:( Ja jak byłem w tym rozdziale to nic takiego mi się nie przytrafiało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Instaluję grę trwa to całe wieki, ale ok w końcu to prawie 8GB (sic!). Rejestruję grę, włączam Steam i nagle zonk! Muszę dociągnąć ze Steama 25% gry na singla i 50% na multi! Jest jakiś sposób, żeby to ominąć, albo cokolwiek zrobić! Mam dosyć wolny net i to potrwa wieczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:27, zadymek napisał:

A ja mam jeszcze pytanko odnośnie samej gry. Chodzi o poziom Epilog. A konkretnie o walkę z
nieumarłym cyklopem. Czy miał ktoś w czasie walki z nim tak, że gdy się wycofuje na swoją początkową
pozycję(tam gdzie stoi na początku) i przechodzi obok przepaści to nagle wznosi się kurz i
cyklopa coś dziwnie wywala na 10 metrów w powietrze i najczęściej (ale nie za każdym razem)
spada w przepaść. I dodam, że to nie jest związane z pułapką wahadłową związaną z linką, którą
trzeba przeciąć, ot kolo jakby wszedł na minę.
Sprawdzałem kilka razy tą walkę i działo się to zawsze nad przepaścią z charakterystycznymi
tumanami kurzu, w ok 6 podejściach na 10.

Jakis maly bledzik w godzie gry jestem blisko bo przechodze 2 raz gierke sprawdze to dam znac ale dodam jeszcze ze jak podejdziesz blisko przepasci , to kamienie sie zapadna i wpadniesz ja tak mialem wiec moze to samo dzieje sie z cyklopem tylko ze czemu wywala go na 10 metrow heheh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zainstalowałem gry,mam pytanko dotyczące trybu MP. Uzywam od niedawna routera, jak dotąd wszystkie gru MMO (GW,CoD..) chodza mi bez potrzeby konfigu portów pod MP. Moze ktoś wie jak wyglada sprawa z z DM w multi? Używam DI-604.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czemu mój komputer jest bardzo, ale to bardzo, maksymalnie wręcz do dupy? Bo ma za słaby procesor i nie chodzi na nim Dark Messiah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2007 o 20:11, Dark SMG napisał:

niestety w moim kodzie nie ma O ani 0 :P jest za to 8 i B


A jest U i V? Ja często to mylę, może Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:08, Maximo napisał:

Jeszcze nie zainstalowałem gry,mam pytanko dotyczące trybu MP. Uzywam od niedawna routera,
jak dotąd wszystkie gru MMO (GW,CoD..) chodza mi bez potrzeby konfigu portów pod MP. Moze ktoś
wie jak wyglada sprawa z z DM w multi? Używam DI-604.


ja też mam router i wszystko działa. mam DI-624+ ale nie gram i tak najfajniejszy w tej grze jest singiel multi trochę skiepszczony :/ ale singiel jest miodzio ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:46, Full Wypas napisał:


> niestety w moim kodzie nie ma O ani 0 :P jest za to 8 i B

A jest U i V? Ja często to mylę, może Ty też?

no ale ja jestem gapa, pomyliłem 1 z I a raczej odwrotnie I z 1 :P
a i mam kolejny problem, od czasu gdy zainstalowałem grę w steamie, nie mogę odpalić SP, oczywiście on pozostał nie naruszony czylki nie włądowałem go do Steamu tylko został na HDD.
no i właśnie tej wersji którą zainstalowałem na początku nie mgę uruchomić, gra niby normalnie odpala ale zamias filmików są bałe pola, po ostatnim filmiku który się odtwarza ( białe pole + dźwięk) nasępuje error, niestety treści nie przytocze ponieważ zakrywa go sama gra i nijak go oblukać
jedyne co można zrobić to wcisnąć spacje lub enter
wtedy gra się wyłącza, zaraz spóbuje ją przeinmstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem w 7 rozdziale gdy podnosze sareth backpack gra zawiesz sie i jest tylko komunikat z obrazka
Pomocy ps mam angielska wersje gry

20070203125635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:57, fallout22 napisał:

Ej mam problem w 7 rozdziale gdy podnosze sareth backpack gra zawiesz sie i jest tylko komunikat
z obrazka
Pomocy ps mam angielska wersje gry

Zdarzyło Ci się tak kilka razy? Jeśli tak, spróbuj przeinstalować grę (tylko skopiuj sobie save''a). Jak i to nie przyniesie rozwiązania napisz e-mail do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować