Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

Kopnięcia służą raczej albo do nabijania
na kolce (w mieście potem świetna rzecz, 5 ghuli naraz zabiłem nabijając je)

Naraz? Jednym kopnięciem czy po kolei każdego kopałeś? Bo jakoś jednym kopnięciem to mi się nie widzi...

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

albo do wywalania z jakiejś skarpy w dół. Ogólnie przydatna rzecz.

Fajnie jak się jakiegoś orka kopnie, a on spaaaaaaaada w przepaść :D

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

Z magii moge powiedzieć tylko, że używałem mało, wolałem nadal sztylety ^^ Jako wojownik i mag gre już skończyłem ukończyć, może zaczne i złodziejem?

Też mam taki plan ;] Wojownik już zszedł, a mag jest w połowie, więc nie jest źle.

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

Co do rozwoju masz racje, jest on dosyć nieodczuwalny dla wojownika

Ja mam odmienne zdanie w tej kwestii.

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

dodatkowe ataki jakie otrzymywałem nie były przeze mnie używane. Np. szarża... Użyłem jej z 15 razy trafiłem może

Gdy jej używałem, udawała się. Ważne by pamiętać, że na ghule i gobliny to broń zupełnie nieprzydatna. Inni przeciwnicy łatwo stają się jej ofiarami. Najlepiej atakować z zaskoczenia, ale i frontalne szarże często mi wychodziły.
Atak z wyskoku podobła mi się ze względu na animację ;] Zbyt potężny nie był, ale czasami go używałem.

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

U maga inaczej to wygląda bo dochodzą nowe czary a w późniejszym
okresie regeneracja many przebiega naprawde szybko. A do gustu z zaklęć przypadło mi tylko
leczenie, ognisty pocisk i błyskawica.

Ja polubiłem widzenie w ciemnościach (a co :P), leczenie, płomienistą strzałę i telekinezę.

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

Kula ognia jakoś mało skuteczna,

Przydaje się, żeby odrzucić trochę wrogów.

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

skucie lodem nie działa bo co ja mam zrobić z takim typem jak atakuje mnie 3?

Ja jej używałem tylko do kierowania ofiar w ogniska i przepaście (zamrażanie przydaje się tylko przy adrenalinie - trwale zamraża).

Dnia 29.01.2007 o 22:49, Mistic napisał:

Ognisty
pocisk jest świetny bo bardzo szybki, a błyskawica potrafi typa unieruchomić na chwile.

Błyskawica specjalnie mi nie podchodzi, bo długo się ją rzuca, a nie można kierować później jej ruchem. A płomienista strzała w połączeniu z adrenaliną lub słojem z oliwą jest bardzo efektywna xD
No i pająki są wrażliwe na ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:08, windows00 napisał:

> Kopnięcia służą raczej albo do nabijania
> na kolce (w mieście potem świetna rzecz, 5 ghuli naraz zabiłem nabijając je)
Naraz? Jednym kopnięciem czy po kolei każdego kopałeś? Bo jakoś jednym kopnięciem to mi się
nie widzi...
> albo do wywalania z jakiejś skarpy w dół. Ogólnie przydatna rzecz.
Fajnie jak się jakiegoś orka kopnie, a on spaaaaaaaada w przepaść :D
> Z magii moge powiedzieć tylko, że używałem mało, wolałem nadal sztylety ^^ Jako wojownik
i mag gre już skończyłem ukończyć, może zaczne i złodziejem?
Też mam taki plan ;] Wojownik już zszedł, a mag jest w połowie, więc nie jest źle.
> Co do rozwoju masz racje, jest on dosyć nieodczuwalny dla wojownika
Ja mam odmienne zdanie w tej kwestii.
> dodatkowe ataki jakie otrzymywałem nie były przeze mnie używane. Np. szarża... Użyłem
jej z 15 razy trafiłem może
Gdy jej używałem, udawała się. Ważne by pamiętać, że na ghule i gobliny to broń zupełnie nieprzydatna.
Inni przeciwnicy łatwo stają się jej ofiarami. Najlepiej atakować z zaskoczenia, ale i frontalne
szarże często mi wychodziły.
Atak z wyskoku podobła mi się ze względu na animację ;] Zbyt potężny nie był, ale czasami go
używałem.
> U maga inaczej to wygląda bo dochodzą nowe czary a w późniejszym
> okresie regeneracja many przebiega naprawde szybko. A do gustu z zaklęć przypadło mi tylko

> leczenie, ognisty pocisk i błyskawica.
Ja polubiłem widzenie w ciemnościach (a co :P), leczenie, płomienistą strzałę i telekinezę.
> Kula ognia jakoś mało skuteczna,
Przydaje się, żeby odrzucić trochę wrogów.
> skucie lodem nie działa bo co ja mam zrobić z takim typem jak atakuje mnie 3?
Ja jej używałem tylko do kierowania ofiar w ogniska i przepaście (zamrażanie przydaje się tylko
przy adrenalinie - trwale zamraża).
> Ognisty
> pocisk jest świetny bo bardzo szybki, a błyskawica potrafi typa unieruchomić na chwile.

Błyskawica specjalnie mi nie podchodzi, bo długo się ją rzuca, a nie można kierować później
jej ruchem. A płomienista strzała w połączeniu z adrenaliną lub słojem z oliwą jest bardzo
efektywna xD
No i pająki są wrażliwe na ogień.

Na ogien(jak sie podpali coś) to wszystko jest wrażliwe. A kopem można wyzwolić reakcję łańuchową :
ot kopniesz postać ta odlatuje w tył popycha następną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:36, zadymek napisał:

Na ogien(jak sie podpali coś) to wszystko jest wrażliwe.

Podpalenie przeciwnik, a wrodzona wrażliwość na ogień istoty to dwie różne sprawy (i obie są dla mnie zaletami :D)

Dnia 30.01.2007 o 00:36, zadymek napisał:

A kopem można wyzwolić reakcję łańuchową: ot kopniesz postać ta odlatuje w tył popycha następną itd.

Jednak tak silnego kopnięcia, które w stanie byłoby popchnąć pięciu przeciwników na kolce naraz, to jeszcze nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaraz mnie szlag weźmie!!!! Dlaczego nie mogę uruchom,ić gry z ikonki chce pograć w singel PL... ale nie da się jak sie załsduje to mam biłe ekrany z dzwiekami ubisoftu itd... a w pewnym momenciewwywala mnie i pisze coś tam image... ktoś o tym pisał już wcześniej ale nie ma jakiejś jednoznaczej odpowiedzi jak to naprawić... Gra mi działa owszem ale tylko ze steam z tym ze jest nie w wersji PL... a chce grac w wersje PL... jakbym chcial grac w englis to bym juz dawno kupil kolekcjonerska english... cos tam pisło o jakims kopiowaniu plikow... ale to trochce sie z celem mija... o co chodzi?? NORMALNIE SZLAK MNIE BIERZE JAŚNISTY!!!! dodaje screena z tym co mi wyskakuje i jak wyglada gra...

20070130071308

20070130071504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 07:15, Łysy Bydgoszcz napisał:

Dobra zaraz mnie szlag weźmie!!!! Dlaczego nie mogę uruchom,ić gry z ikonki chce pograć w singel
PL... ale nie da się jak sie załsduje to mam biłe ekrany z dzwiekami ubisoftu itd... a w pewnym
momenciewwywala mnie i pisze coś tam image... ktoś o tym pisał już wcześniej ale nie ma jakiejś
jednoznaczej odpowiedzi jak to naprawić... Gra mi działa owszem ale tylko ze steam z tym ze
jest nie w wersji PL... a chce grac w wersje PL... jakbym chcial grac w englis to bym juz dawno
kupil kolekcjonerska english... cos tam pisło o jakims kopiowaniu plikow... ale to trochce
sie z celem mija... o co chodzi?? NORMALNIE SZLAK MNIE BIERZE JAŚNISTY!!!! dodaje screena z
tym co mi wyskakuje i jak wyglada gra...

zapomniałem dopisać nie jest to chyba wina sprzetu....
Pentium 4 3.0 Ht, 2 GB Ramu... i GeForce 7600 GT 256 Ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 07:16, Łysy Bydgoszcz napisał:

> Dobra zaraz mnie szlag weźmi
Pentium 4 3.0 Ht, 2 GB Ramu... i GeForce 7600 GT 256 Ramu...

Tez tak miałem u mnie pomogła naprawa instalacji wchodzisz w programy klikasz ubisoft dajesz odinstaluj i pojawi ci się ekran masz min opcję napraw klikasz i gra sie przeinstalowuje ;)) po tym zabiegu powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 09:14, shrekinator napisał:

Tez tak miałem u mnie pomogła naprawa instalacji wchodzisz w programy klikasz ubisoft dajesz
odinstaluj i pojawi ci się ekran masz min opcję napraw klikasz i gra sie przeinstalowuje ;))
po tym zabiegu powinno być dobrze


Pomogło wszystko wrócił0o do normalności jest PL!! Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeszedłem ten piąty rodział. Te pająki, bleeee. :P Projektant jaskiń pająków naoglądał się chyba Władcy Pierścieni (jaskina Szeloby). Poczułem się jak Frodo, gra często ma filmowy klimat :D
Dziwię się, że w multiplayerze nie ma trybu Koloseum. Chodzi mi o ten 1 vs. 1, inaczej duel. Kiedy chciałem zrobić serwer w ogóle nie było takiej rozgrywki, trochę dziwne. Właśnie w ten tryb chciałem najwięcej grać. Co się z nim stało?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko odnośnie smoczego miecza z VI rozdziału - dlaczego nie moge go używać zaraz po zdobyciu?
to jest trochę bez sensu najlepsza broń na nieumarłych w rozdziale gdzie występują tylko nieumarli a nie można jej używać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:44, In The End napisał:

Abyś mógł go dobyć;] musisz mieć siła +3, widać inwestowałeś w co innego i teraz obejdziesz
się smakiem^^


no właśnie nie specjalnie 2 rozdziały od nowa robiłem żeby mieć sile +3 ale i tak nie moge go dobyć. Sareth cos tam gada ze nie może go użyć i sie pyta Xany kiedy będzie mógl a ona na to ze oby nigdy czy cos takiego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:55, mateo912 napisał:

> Abyś mógł go dobyć;] musisz mieć siła +3, widać inwestowałeś w co innego i teraz obejdziesz

> się smakiem^^
>

no właśnie nie specjalnie 2 rozdziały od nowa robiłem żeby mieć sile +3 ale i tak nie moge
go dobyć. Sareth cos tam gada ze nie może go użyć i sie pyta Xany kiedy będzie mógl a ona na
to ze oby nigdy czy cos takiego. :/

no bo pryey xane masy w siebie nasienie demona i bedziesz mogl uzyc miecz dopiero jak sie zniej oczyscisz (ostatni rozdzial "miasto w popiolach") oczywiscie nie musisz ale radze bo po 1 nie musisz zabijac leany po 2 dostajesz zarabiste itemki po 3 bedziesz mogl uzyc miecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodze trzecią misiję i powiem że jest wiecej niż dobra. :P Ta gonitwa za ghulem. :P No i te strzał z łuku który czarnego strażnika przyszpilił do ściany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:31, darth 16 napisał:

Właśnie przechodze trzecią misiję i powiem że jest wiecej niż dobra. :P Ta gonitwa za ghulem.
:P No i te strzał z łuku który czarnego strażnika przyszpilił do ściany. :P


Ja miałem podobnie. W trzeciej misji wystrzeliłem z łuku i aż się zdziwiłem, że po jednym ciosie (to nie był headshot) strażnik wyzionął ducha. Potem podchodzę, patrzę a strzała tak go mocno w brzuch walnęła, że jest w ścianie.
Ktoś wie może czemu nie ma żadnego serwera w trybie Koloseum?

PS Dzisiaj nie grałem w DM, jakoś nie miałem weny do tych zombiaków z VI rozdziału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, kupiłem sobie DM wieczorową porą, kurcze naprawde się opłacało :P
sęk w tym że za cholee nie moge wprowadzić kodu do steamu... chodzi o kod z pleców instrukcji, sprawdziłem, dbrze wklepany... a tu checa, nie dziala i bądź tu bmąrd7y czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 07:16, Łysy Bydgoszcz napisał:

> Dobra zaraz mnie szlag weźmie!!!! Dlaczego nie mogę uruchom,ić gry z ikonki chce pograć
w singel
> PL... ale nie da się jak sie załsduje to mam biłe ekrany z dzwiekami ubisoftu itd... a
w pewnym
> momenciewwywala mnie i pisze coś tam image... ktoś o tym pisał już wcześniej ale nie ma
jakiejś
> jednoznaczej odpowiedzi jak to naprawić... Gra mi działa owszem ale tylko ze steam z tym
ze
> jest nie w wersji PL... a chce grac w wersje PL... jakbym chcial grac w englis to bym
juz dawno
> kupil kolekcjonerska english... cos tam pisło o jakims kopiowaniu plikow... ale to trochce

> sie z celem mija... o co chodzi?? NORMALNIE SZLAK MNIE BIERZE JAŚNISTY!!!! dodaje screena
z
> tym co mi wyskakuje i jak wyglada gra...
zapomniałem dopisać nie jest to chyba wina sprzetu....
Pentium 4 3.0 Ht, 2 GB Ramu... i GeForce 7600 GT 256 Ramu...


dokładnie taki sam mam problem ale niewiem to chyba nie jest wina sprzetu ?
Niewiem co mam z tym zrobić ? Pomocy !

A i dziwne bo multi player mi działa ... tylko lekko czasem przycina na lagach w internecie :)

Jak mam poprawnie uruchomic Singla ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:18, Dark SMG napisał:

mam pytanie, kupiłem sobie DM wieczorową porą, kurcze naprawde się opłacało :P
sęk w tym że za cholee nie moge wprowadzić kodu do steamu... chodzi o kod z pleców instrukcji,
sprawdziłem, dbrze wklepany... a tu checa, nie dziala i bądź tu bmąrd7y czemu :P


Możliwe, że zamiast 0 wpisywałeś O i na odwrót. Popróbuj, powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:41, Stupnicki napisał:

Jak mam poprawnie uruchomic Singla ???


omg! :O a czytałeś dalsze posty ?? to przeczytaj post shrekinatora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:22, DOMINIKq napisał:

kim lepiej byc ... wojownikiem czy magiem ??


magia jest dość potężna ale granie wojownikiem daje więcej radości i jest więcej akcji ;D i sieki ! zresztą możesz przejść grę 2 razy ba nawet 3 bo jeszcze jest zabójca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować