Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 18:06, morthi napisał:

jestes wielki :) dzieki Ci ogromne - ja niestety nie potrafilem znalezc gdzie lezal blad -
moze sie podzielisz z nami wiedza ?:) co bylo nie tak ?


W pliku localization.ltx w modzie wpis w jednej linijcie był przestawiony. Podglądnąłem strukturę pliku angielskiego i poprawiłem polski plik. Prawidłowo powinno być: font_prefix = _cent ;_west a tymczasem najpierw było _west a potem _cent i to powodowało ''krzaczki'' :)

Dnia 29.05.2007 o 18:06, morthi napisał:

a moze jesli juz Ci tak dobrze idzie to potrafilbys polaczyc tego repair moda (swojego autorstwa)
z polskim dream modem (i patchem do niego) i stworzyc takiego moda?
a niesmialo wspomne o modzie dodajacym poprawne nazwy broni ;)


Spróbuję to połączyć to kupy. Dam znać jak skończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie te mody polaczyc - dzieki Tobie bylo to w ogole mozliwe bo bez Twojej lokalizacji moda z naprawami nie mialo to sensu (wg mnie) - teraz moge grac w stalkera takiego jaki mi sie podoba najbardziej :)

dzieki raz jeszcze - pamietaj zebys wyslal swojego poprawionego moda na stalker.filefront.com - coby ludzie ktorzy nie wchodza na gram.pl mogli sciagnac poprawna wersje a nie ta co ma bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:34, morthi napisał:

udalo mi sie te mody polaczyc - dzieki Tobie bylo to w ogole mozliwe bo bez Twojej lokalizacji
moda z naprawami nie mialo to sensu (wg mnie) - teraz moge grac w stalkera takiego jaki mi
sie podoba najbardziej :)

dzieki raz jeszcze - pamietaj zebys wyslal swojego poprawionego moda na stalker.filefront.com
- coby ludzie ktorzy nie wchodza na gram.pl mogli sciagnac poprawna wersje a nie ta co ma bledy


Wiesz, przetłumaczę opisy broni do tego moda co daje prawdziwe nazwy broni. Wtedy będzie to pełna kompilacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz wrzucilem tego moda z przetlumaczonymi opisami broni :) no chyba ze to nie sa wszystkie ronie przetlumaczone - jesli mozesz to zerknij prosze do tego linku

polskie nazwy broni wzialem z tego moda:
http://stalker.filefront.com/file/STALKER_Real_Gun_Names_Polish;78188
(rzecz jasna wszystkie readme zostaly podane coby autorow modow nie urazic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czterema :) tam jest jeszcze mod dzieki ktoremu bandyci nie sa snajperami i z odleglosci 200 m biegnac nie trafiaja cie w glowe z kalacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja niewtajemniczony trochę w świat Stalkera jeszcze jestem... Jak nazywają się te 4 mody i co one poprawiają? Jeden, wiem- spolszczenie. A pozostałe 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:31, Cubstone napisał:

Przepraszam, ale ja niewtajemniczony trochę w świat Stalkera jeszcze jestem... Jak nazywają
się te 4 mody i co one poprawiają? Jeden, wiem- spolszczenie. A pozostałe 3?


Mody dodają: możliwość naprawy broni i pancerzy (spolszczony przeze mnie), możliwośc snu (może się przyśnić koszmar!), prawdziwe nazwy broni i sprawia, że bandyci biegnąc nie nabijają head-shotów kałaszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co CI sie nie podoba w niemieckich stronach?
mod ten zmniejsza wielkosc tekstur (fakt astosowano najprostrzey sposob czyli ich wyostrzenie) ale dzieki temu slabsze kompy jak i te srednie lepiej sobie radza z teksturami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:45, morthi napisał:

mod ten zmniejsza wielkosc tekstur (fakt astosowano najprostrzey sposob czyli ich wyostrzenie)
ale dzieki temu slabsze kompy jak i te srednie lepiej sobie radza z teksturami


I rzeczywiście polepsza grafikę? Zresztą zaraz sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:45, morthi napisał:

a co CI sie nie podoba w niemieckich stronach?
mod ten zmniejsza wielkosc tekstur (fakt astosowano najprostrzey sposob czyli ich wyostrzenie)
ale dzieki temu slabsze kompy jak i te srednie lepiej sobie radza z teksturami


Nie wszystko w porządku tylko napisałem co sądzę o tym modzie , po wgraniu tego musiałem robić reinstalkę gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest taki mod - juz Ci to pisalem - informowalem Cie rowniez ze llinki do niego znajdziesz przeszukujac ten temat - jesli sie postarasz to na pewno znajdziesz interesujace Cie mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować