Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 22:53, Adamoo007 napisał:

Ja właśnie się zastanawiam czy zakupić S.T.A.L.K.E.R.A czy czekać na Platynę Neverwintera Nights
2 i do tego jeszcze MoH-Wojna na Pacyfiku. Moje pytanie czy warto Stalkera kupować...?



MoH PA jest fajne ,sam mam , ale radziłbym poczekać na Airborne.
A co do Stalkera to według mnie warto. Ta gra jest warta swojej ceny. To po prostu bardzo dobra produkcja.
/ i ten klimat /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos z forumowiczow uknonczyl może gre na poziomie weteran.Ja skonczylem na pierwszym poziomie i właśnie zaczynam na wteranie i jest naprawde trudno a mam sieciowe doswiadczenie z grami fps.ta gra mnie naprawde fascynuje a gram w nia juz ponad miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:47, FerraEnzo napisał:

Mam pytanie czy ktos z forumowiczow uknonczyl może gre na poziomie weteran.Ja skonczylem na
pierwszym poziomie i właśnie zaczynam na wteranie i jest naprawde trudno a mam sieciowe doswiadczenie
z grami fps.ta gra mnie naprawde fascynuje a gram w nia juz ponad miesiac.

gra jest prosta bierzesz jakiś dobry armor na pociski bierzesz gp-37 i jedziesz wszystko, ta broń jako jedna z niewieliu (oprócz tego podstawowego karabinku najemników w multi) ma bardzo mały odrzut hs się tym bardzo miło i przyjemnie robi, a jak wrogów kupa to granaty rzucaj :P anomalie sa przecież nie straszne a dzikie zwierzeta wystarczy biec a cię zostawią, stalker taka naprawde w singla jest bardzo łatwy


czy są jakieś swey w stalkerze gdzie grają naprawde dobrzy gracze? wqrza mnie to nałogowe campienie 90% graczy na serwach które gram, jeden z drugim dowie snajpe i capmi na potęge, gra z fps''a zamienia sie w symulator polowania na zwierzeta... a jak któregoś biore na solo na ten sam sprzęt to giną odrazu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:41, Cubstone napisał:

Ponawiam pytanie: gdzie skopiować pliki z Jeppa''s moda, żeby zadziałał?

Do katalogu gamedata w folderze z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:51, Qbli napisał:

> Ponawiam pytanie: gdzie skopiować pliki z Jeppa''s moda, żeby zadziałał?
Do katalogu gamedata w folderze z grą


Ale ja nie mam takiego folderu:( Mógłbyś podać ścieżkę, gdzie ten folder powinien się znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże człowieku , tysiąc tematów jest jak instalować mody !! Tak samo się to robi !!
Jak masz w winrarze pierwszy folder gamedata to bierzesz go to głównego katalogu z grą , a jak nie masz to tworzysz tam folder o nazwie gamedata i dajesz tam folder z modem !
Trudne nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:53, Virus 500 napisał:

Boże człowieku , tysiąc tematów jest jak instalować mody !! Tak samo się to robi !!
Jak masz w winrarze pierwszy folder gamedata to bierzesz go to głównego katalogu z grą , a
jak nie masz to tworzysz tam folder o nazwie gamedata i dajesz tam folder z modem !
Trudne nie ??


Tak, trudne mój mistszu...
Idź lepiej do jakiegoś lekarza człowieku, niech Ci przepisze leki na uspokojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 18:56, Cubstone napisał:

Idź lepiej do jakiegoś lekarza człowieku, niech Ci przepisze leki na uspokojenie...

przeciwpromienne :) za dlugo w strefie siedzial i sie napromieniowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ponowię moje pytanie. Czy jest jakiś mod na zmiane maksymalnego udźwigu więcej niż 85 kg? Np. 1000 czy coś takiego. Bo próbowałem to zmienić w configu pliku system.ltx. tazn znalazel linijkę max weight i zmienilem wartosc na 1000, ale zamiast tego koleś wysiada już przy 90 kg.(nie moze wiecej unieść)

PS. Mam moda zmieniajacego to ale on pozwala wlasnie na tylko 85 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:29, Virus 500 napisał:

No bez jaj !
Mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat gry , nie musicie mi dogryzać to jest moja opinia a
wy macie swoją


Oczywiście masz prawo. Ale skoro mówisz ,że Stalker ma "milion" bugów to stawiasz bezsensowny i bezpodstawny argument. Jeśli wyrażasz swoją opinię podaj dowody na podstawie ,których ją wystawiłeś.

"Trudne nie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:13, Virus 500 napisał:

Dużo postów pisałem o błędach nawet screeny dawałem

I żaden z tych błędów nie psuje zabawy nikomu oprócz Ciebie, aż milion ich było? Dziw bierze, że po tylu postach dalej jesteś przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie lista poprawek do najnowszego patcha - ver. 1.0004 - wygląda tak:

Main features are:
- Retail version correct works with standalone dedicated server
- Remote control for dedicated server
- Max ping disconnect option
- Internet data package compression. Better ping, low traffic 50-100%
- Correct work with community made maps - no need to change ltx - just download .db file and play
- Bunch of MP fixes, like - no refresh autore players during scroling, ability to see another servers without disconnection from current game, crahes ....
Performance:
- Better support dual core CPU
- 15% increase FPS
- Shaders optimization 5-10% more FPS
Single player:
- Bunch of SP fixes

Jak widać dostaniemy trochę fps''ów. :)
Data wydania patcha na dzień dzisiejszy nieznana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 00:09, Vormulac napisał:

Jak na razie lista poprawek do najnowszego patcha - ver. 1.0004 - wygląda tak:

Dnia 03.06.2007 o 00:09, Vormulac napisał:

Jak widać dostaniemy trochę fps''ów. :)
Data wydania patcha na dzień dzisiejszy nieznana. :)


No tak ale oprócz tych kilku klatek pewnie dostaniemy dodatkowo kupe błedów, tak jak 1.0003, ale ja nie gram na multi wiec musze pozostać na 1.0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:13, Virus 500 napisał:

Dużo postów pisałem o błędach nawet screeny dawałem


Taak? Nie wierzę żebyś umieścił "milion" postów opisujących "milion bugów". Zamieściłeś najwyżej kilka/kilkanaście. W takim razie czekamy na resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować