Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 10:38, Soamid napisał:

Ja chciałem zgłosić problem podobny do tego, który pojawił się stronę temu. Bardzo podobają
mi się nowe opcje, zwłaszcza podział wpisów, bo... no powiedzmy że nie potrafię się streszczać
z pisaniem, a takie taśmociągi źle się przegląda gdy są wyświetlone jeden pod drugim.
Chciałem więc porozdzielać sobie starsze wpisy, zostawiając z każdego "na widoku" tylko
wstęp i byłoby to bardzo przejrzyste. Tyle że gdy podzieliłem najnowszy wpis, układ gramsajta
okropnie się pokaszanił (wszystkie bloki poukładały się w jednej kolumnie po prawej,
na górze pojawił się napis, że gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, który
normalnie jest na dole itp).


Metodą wielu prób i niezliczonych przekleństw ustaliłem, że kluczowe jest wyrównanie tekstu w okolicach końca zajawki. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo chcę u kogoś przejrzeć komentarze we wpisie albo dodać komentarz i komunikat: wystąpił błąd podczas wyświetlania tej storny. Spróbuj ponownie za kilka minut. Minęło kilka dni i tak się zdarza ostatno b. często. Tylko ja tak mam do cholery!? Mam firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:49, Master_Miller napisał:

Tylko ja tak mam do cholery!?


Nie.
Dlaczego od czterech lat Gram żeby zrobić jeden krok do przodu, robi najpierw dwa w plecy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:51, Shlafrok napisał:

> Tylko ja tak mam do cholery!?

Nie.
Dlaczego od czterech lat Gram żeby zrobić jeden krok do przodu, robi najpierw dwa w plecy?
:)


bo gdyby było idealnie to znudził by się nam niebiański serwis i byśmy odszedli :) Ludzie, którzy mają w życiu za dobrze (nie mają trosk, problemów) po prostu się zabijają (niektórzy). Od tak o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ciekawa zmiana? Jak widzę, to wyrzuciło laye mi i znajomym(tylko ich sprawdzałem, reszty nie mogłem :P)...

@Edit: No i nie da się ręcznie ustawić ponownie, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:41, Baluk25 napisał:

Wam też się laye zresetowały i nie możecie ich ustawić na nowo?

Tak, też tak mam i raczej każdy inny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozacko, wchodzę na gsa bo chciałem pare rzeczy w wyglądzie zmienić i jestem częstowany jakimś standardowym latem. Gdzie mój się podział pytam się ja was? Zróbcie co z tym bo zbyt często dzieją się takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:19, Citkowsky napisał:

Kozacko, wchodzę na gsa bo chciałem pare rzeczy w wyglądzie zmienić i jestem częstowany
jakimś standardowym latem. Gdzie mój się podział pytam się ja was? Zróbcie co z tym bo
zbyt często dzieją się takie cuda.


ciekawe jak się teraz zmieni Twoja ankieta na gramsajcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze wzgledu na nieprzewidziane problemy techniczne wyglady gramsajtow zostaly zresetowane do poczatkowego wygladu. Jutro powinna pojawic sie jakas informacja na ten temat. Na chwile obecna nic wiecej nie wiem, ale jak tylko bede mial nowe informacje to je Wam niezwlocznie przekaze. Tymczasem prosze o cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś nas zzzhakował chyba :o

czy wiadomo kiedy zostanie przywrócony prawidłowy stan rzeczy? ;>

@Master_Miller
nie podoba się to idź ;[

@Wojman
dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:51, Ecko09 napisał:

Co jest? Czemu mi lay usunęło...?


Nie tylko Tobie..wszystkim zresetowało gramsajty do początkowego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:24, Orion napisał:

> >................


Na pewno wszyscy zagłosują, że jest najpiekniejsza:)
Zdjęcia kolekcji moich gier też są widzę piękne, jakieś pionowe czarne kreski zamiast zdjęć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim layout usunęło (tzn. przywróciło do podstawowego), mi też nie wyświetla się avatar. To pewnie ekipa programistyczna coś naprawia albo kombinuje, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować