Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 15:22, ProChaoS napisał:

Ja też czasami mam ten błąd, podczas logowania się. Wtedy tylko wyłączam steam''a i odpalam
ponownie i wszystko działa.

W moim przypadku włączenie steama = auto-logowanie się. Jak rozumiem, uruchamiasz go offline (albo jeszcze inaczej), jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:25, DragonLord napisał:

W moim przypadku włączenie steama = auto-logowanie się. Jak rozumiem, uruchamiasz go offline
(albo jeszcze inaczej), jak to robisz?


Mam wyłączone autologowanie. Jak chcę go odpalić to wpisuje login i odpalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak chcę zmniejszyć grafike gry na mniej wydajniejszą (wchodze w zakłedkę "grafika" a potem w "zaawansowane") to gdy już wszystko zmieniłem, wciskam "ok" a następnie znów "ok" to zamiast wysłać mnie na menu główne, wywala mnie na windows? to samo się dzieje w day od defeat i half life 2.
*nie podam screena bo nawet nie pokazuje się komunikat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:21, sinir napisał:

Dlaczego jak chcę zmniejszyć grafike gry na mniej wydajniejszą (wchodze w zakłedkę "grafika"
a potem w "zaawansowane") to gdy już wszystko zmieniłem, wciskam "ok" a następnie znów "ok"
to zamiast wysłać mnie na menu główne, wywala mnie na windows? to samo się dzieje w day od
defeat i half life 2.
*nie podam screena bo nawet nie pokazuje się komunikat*

ODPOWIE MI KTOŚ NA TO PYTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać, aż ktoś tutaj zajrzy i odpowie? Naprawdę, jesteś niecierpliwy...
Gdy zmieniasz grafikę w grach z technologią Source, aplikacja musi zostać uruchomiona ponownie, aby zmiany zostały zaaplikowane, toteż gra automatycznie się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:48, WorldWar3PL napisał:

A nie lepiej poczekać, aż ktoś tutaj zajrzy i odpowie? Naprawdę, jesteś niecierpliwy...
Gdy zmieniasz grafikę w grach z technologią Source, aplikacja musi zostać uruchomiona ponownie,
aby zmiany zostały zaaplikowane, toteż gra automatycznie się wyłącza.

czekałem dwa dni. po ponownym uruchomieniu ustawienia są takie same :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:57, WorldWar3PL napisał:

Zamiast OK wciśnij Zastosuj (Apply) a potem np. anuluj lub ok ;-)


Otóż to. A jak to nie poskutkuje zmień grafikę poprzez edycje pliku config.cfg tam znajdz odpowiednia linijke i wpisz low :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:04, ProChaoS napisał:

> Zamiast OK wciśnij Zastosuj (Apply) a potem np. anuluj lub ok ;-)

Otóż to. A jak to nie poskutkuje zmień grafikę poprzez edycje pliku config.cfg tam znajdz odpowiednia
linijke i wpisz low :) .

w jakim pliku DOKŁADNIE mam to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega podał - plik nazywa się config.cfg - otwierasz go notatnikiem. Znajduje się w folderze cfg bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:11, WorldWar3PL napisał:

Kolega podał - plik nazywa się config.cfg - otwierasz go notatnikiem. Znajduje się w folderze
cfg bodajże.

tak wiem, tylko troche źle to sformuowałem. chodziło mi gdzie wśród tych liter jest to co mam zmienić. najlepiej jakby ktoś podał jakiś screen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście na tym forum http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=45782&sid=0ce449c3408ac61291ebbe6d35d95d12 masz podane wszystkie komendy, aby w CSS uzyskać jak najwięcej FPS. Jeśli o to Ci chodzi. No a jak chcesz mieć ładniejsza grafikę zmień ją i następnie kliknij APPLY, żeby potwierdzić ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie porty ma CS:S? bo ja mam problem.. mam podlaczonych do sieci pare kompow i jak podam na jakich poratach dziala gra to cos da sie ustawic.. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jęsli ktoś lubi Office to polecam serwer office only 212.227.100.92:27014. Dzisiaj nawet tak dobrze mi szło, że udało mi się uzyskać wynik 100 fragów do 20 deadów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:36, DragonLord napisał:

Jęsli ktoś lubi Office to polecam serwer office only 212.227.100.92:27014. Dzisiaj nawet tak
dobrze mi szło, że udało mi się uzyskać wynik 100 fragów do 20 deadów :).


no to prawdziwy wymiatacz z ciebie, moj najlepszy wynik to 15 fragow 20 smierci ale ja gram dopiero od tygodnia. hehe

polecam serwery chatka puchatka i ciemna strone source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:31, Zauri napisał:

no to prawdziwy wymiatacz z ciebie, moj najlepszy wynik to 15 fragow 20 smierci ale ja gram
dopiero od tygodnia. hehe


Wiesz, to zależy w którym grasz w teamie. Jeżeli jesteś w zespole z mocniejszymi graczami, który ma typowy dla CS''a handicap mapowy to można naprawdę nabić ładne statystyki. Nie oznacza to jednak, że jest to najlepszy gracz na serwerze. Np. na de_aztec w ct jest bardzo prosto. (Mówię oczywiście o ffa lub pseudo TP). Bierzesz snajperkę i zabijasz sieroty które będą na tyle nie rozważne aby stanąć na przeciwległym końcu.

btw: jak wam się podoba odświeżona wersja steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:34, shinian napisał:

Wiesz, to zależy w którym grasz w teamie. Jeżeli jesteś w zespole z mocniejszymi graczami,
który ma typowy dla CS''a handicap mapowy to można naprawdę nabić ładne statystyki. Nie oznacza
to jednak, że jest to najlepszy gracz na serwerze.

Tu akurat prawda, paru znajomych z tego serwera (cs_office) niemalże zawsze gra jako T. I wtedy faktycznie to była przez paręnaście rund istna masakra ct. Nie zmienia to jednak faktu, że w ogólnych statach tego serwera po ponad 3k killi mam kpd ponad 1.80.
>btw: jak wam się podoba odświeżona wersja steama?
Zmienili coś?

I takie pytanie - czy tylko ja mam jakiś "defekt" w mózgu, że gdy gram CT jak najszybciej chcę się dorwać do AK/Kriegera, a jako T zaraz wymieniam te bronie na M4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:48, DragonLord napisał:

>btw: jak wam się podoba odświeżona wersja steama?
Zmienili coś?

A, teraz zauważyłem, mniej okrągłych kształtów, więcej prostych, dla mnie wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:31, Zauri napisał:

no to prawdziwy wymiatacz z ciebie, moj najlepszy wynik to 15 fragow 20 smierci ale ja gram
dopiero od tygodnia. hehe


Wyniki na FFa nie przedstawiają prawdziwych umiejętności gracza. Co z tego, że na FFa masz 100 fragów jak np. przeciwnej drużynie grają bardzo słabi gracze. Umiejętności dopiero można zobaczyć na meczu klanowym lub ligowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 11:34, shinian napisał:

btw: jak wam się podoba odświeżona wersja steama?


Jak dla mnie to szata graficzna jest o niebo lepsza od ostatniej, chociaż tamta nie była zła. A do tego jeszcze nowe opcje jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować