Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 14:23, sinir napisał:

mam pytanie. ile moge miec fps na kompie:
-geforce 7600 GT
-althon 4200+
-1024 mb ram
jeszcze go nie mam, ale chce wiedziec czy warto.


Ponad 160 bedzie :) spokojna gra wybuch nie wybuch, dym nie dym gra nie będzie się cieła. Grałem na Lan party w Warszawie na takich sprzęcie i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:30, shinian napisał:

Napewno powyżej 30. A czy to będzie 30 czy 120 to już ci większej różnicy nie zrobi.


Uwierz mi zrobi :) i to wielka. Wystarczy jakiś granat dym, dużo walających się ciał, a fps spadną dramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:34, ProChaoS napisał:

Uwierz mi zrobi :) i to wielka. Wystarczy jakiś granat dym, dużo walających się ciał, a fps
spadną dramatycznie.


bez przesady, jak ja gram to czasami ciala, granaty itp. lataja na prawo i lewo a fps`y ponizej 30 nie schodza i wszystko dzieje sie plynnie i bez wieszniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyy ?? tak??
ja mam CS S z HL2 , a i w empikach, i innych hipermarketach mozna kupic wersje pudelkowa.
za mniej wiecej 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pójdzie mi CS:S?
AMD Sempron 64 3000+
1024 MB RAM (Dual Channel 2x512)
Radeon X1300 Pro 256 MB RAM
Ile mogę się spodziewać FPS? Bardziej opłaca się kupić Source, czy CS: Anthology?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:39, lurynowicz napisał:

Powiedzcie, czy wszyscy tutaj macie CS:S ze STEAMa? Czy można kupić w Polsce jakąś pudełkową
wersję?


Pudełkowa wersja Half Life 2. Jeszcze z czasów gdy wydawał go CD Projekt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:56, Zauri napisał:

jak zostalem kopniety z jakiegos serwa to po jakims tam czasie bede mogl tam znow pograc czy
bedzie to dzialalo jak ban??

Kick to kick (działa raz), a ban to ban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:08, DragonLord napisał:

Kick to kick (działa raz), a ban to ban...


Nie do końca istnieje jeszcze podział na temporary ban i pernament ban. Z tego co zauważyłem to perma można załapać a)dostając bana od Valve b) wpisując na pifpafie nick jako: pifpaf| nick Jeżeli nawet na zwykłym serwie dadzą ci perma do znika on po restarcie serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
potrzebuję małej pomocy. Nie mogę się dołączyć do gry, klikam na początku connect i mimo że na liście było widać że gra np. 4/16 osób to w "szczegółach" serwera pisze że nikt nie gra. I w tym samym momencie ping zmienia się z ok. 50 na 2000. Może to wina mojego firewalla? Jeśli tak, to może mi ktoś powiedzieć jakie porty trzeba odblokować? ;)
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej za drugiego posta z rzędu ale zapomniałem dodać że gdy klikam join game to nic się nie dzieje. Ping często wynosi dokładnie 1023. Czy to może być wina zainstalowanych nie po kolei patchów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 08:29, The Lurker napisał:

Przepraszam najmocniej za drugiego posta z rzędu ale zapomniałem dodać że gdy klikam join game
to nic się nie dzieje. Ping często wynosi dokładnie 1023. Czy to może być wina zainstalowanych
nie po kolei patchów? :D


A od kiedy samemu się w CSS instaluje patche? :P Ja też tak niekiedy mam, że jak chce się dołączyć to mam 2000 ping. Ale po drugim kliknieciu jest już wszystko ok. Niekiedy jest to spowodowane, że serwer jest wyłączony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być spowodowane zmianą mapy, laga, wybuchu bomby....
Ja chciałbym polecić Polski server - 213.17.223.231:27035 oraz mój ulubiony - 213.203.195.163:27015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:37, In The End napisał:

Może to być spowodowane zmianą mapy, laga, wybuchu bomby....
Ja chciałbym polecić Polski server - 213.17.223.231:27035 oraz mój ulubiony - 213.203.195.163:27015

Znalazłem kolejny problem - ciągle mi pisze że wersje gry się nie zgadzają. Niw wiem cio robić... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff...jak masz counter strike source to nie możesz się podłączyć do counter strike [i na odwrót] - chyba o to chodzi!? Chyba, a jak nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować