Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 16:09, skubsa napisał:

O masz WoW''a :)A słyszałem że nie lubisz ^^A co do GW to zabardzo go nie grawie :/

Wowik nie jest mój, to własność sąsiada :D Po raz kolejny chciałem się do WoWa przekonać, ale po raz kolejny się przekonałem, że to nie dla mnie :/ Pozostaje jedynie Guild Wars ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:04, Quatre napisał:

> O masz WoW''a :)A słyszałem że nie lubisz ^^A co do GW to zabardzo go nie grawie :/
Wowik nie jest mój, to własność sąsiada :D Po raz kolejny chciałem się do WoWa przekonać, ale
po raz kolejny się przekonałem, że to nie dla mnie :/ Pozostaje jedynie Guild Wars ^_^

Noi masz racje Gw rządzi :D a można wiedzieć pod jakim nickiem grasz bo ja Mr Biegunka :) ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:09, Ari Zmc napisał:

Noi masz racje Gw rządzi :D a można wiedzieć pod jakim nickiem grasz bo ja Mr Biegunka :) ^_^


Bleand Justix, Quatre Aermanner, Prech Ramarren, Bellatriks Breezair, Sybilla Ramarren, Veronic Avignon i Isabel Aermanner ^_^ To są moje postacie. Zagadaj online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:43, Ari Zmc napisał:

> No i macie "maj gejms kolekszyn" part tu (będzie jeszcze może 3 i 4 bo naprawdę mam za
dużo
> tego, aby na jeden post wziąć w następnym będzie kolekcja, cda i innym gierek z czasopism
"gazet"
> :D).Przez 11 lat trochę tych gier nazbierałem, ale to jeszcze nie wszystko no i mam pewien

> rarytas, czyli pierwsza i 2 edycje "skauta kwatermastra"(mojej jednej z pierwszy gier,
których
> nie ukończyłem i nadal nie mogę ukończyć ze względu na...[ale o tym w innym temacie napisze]).Mam

> jeszcze 3 szafki(i kilka innych miejsc) z grami i innym softem, ale aby nie robić apetytu
w
> następnej części. Pragnę też zwrócić uwagę na fotkę "bubu 5" jest tam 2 edycja „lwa
Leona”
> i „lego island”, która była pierwszą grą z logiem lego :P
nie jedna osoba mówiła żeby nie dawać gier z gazet dawaj swoje najlepsze gry.bo z tych to raczej
nic fajnego nie znajde


Ja jakoś nie znalazłem, aby Nie dawać gier z gazet, ale jak już mówisz, że najlepsze dać to znajdę parę, bo i tak wszystkiego fotografować nie będę, bo to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:00, Hacket napisał:

Ja jakoś nie znalazłem, aby Nie dawać gier z gazet,

Gdzieś wcześniej ktoś coś takiego mówił...

Dnia 06.02.2007 o 20:00, Hacket napisał:

ale jak już mówisz, że najlepsze dać to znajdę parę, bo i tak wszystkiego fotografować nie będę,


Nie chodzi też o to żeby dawać tylko najlepsze gry. Daj wszystkie oprócz tych z gazet :) Przeważnie ludzie dają zdjęcia pudełek ( tych dużych i małych ) albo dvd boxów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie same klasyki :D. Aż się łezka w oku kręci jak się patrzy na te stare dobre okładki. Leona gdzieś jeszcze mam, Gruntzy też by się znalazły. Eh, to były gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co spostrzegłem w większości są to gry z gazet. Masz bardzo dużo starszych tytułów (Top Secret!!!). Zauważyłem dwa egzemplarze World War 3 i Lords of the Realm 2, ta druga to pierwsza strategia w jaką grałem, jeszcze to teraz nie mogę jej zapomnieć, była świetna szkoda, że doczekała się tak marnej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Lotr(Lords of the Realm) to mam gdzieś jeszcze orginał z 1 do Twierdzy dodany, ale gdzieś mi ta Twierdza się zapodziała tak jak ten cd-action, do którego dali Unreala.Spróbuje tą Twierdze znaleźć i pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:56, Hacket napisał:

Co do Lotr(Lords of the Realm) to mam gdzieś jeszcze orginał z 1 do Twierdzy dodany
, ale gdzieś

W jedynkę nie grałem, w Twierdze też nie, ale chyba będę musiał nadrobić tą zaległość:).

Dnia 07.02.2007 o 14:56, Hacket napisał:

mi ta Twierdza się zapodziała tak jak ten cd-action, do którego dali Unreala.Spróbuje tą Twierdze
znaleźć i pokazać

A może komuś to pożyczyłeś. Mi tak zginęło już co najmniej kilkanaście płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:04, Quatre napisał:

>

A to taka zamiana ^^A szkoda że to cie nie ciągnie,no wkoncu z tego co wiem to ty świata warcrafta nie poznałeś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 07:20, skubsa napisał:

A to taka zamiana ^^A szkoda że to cie nie ciągnie,no wkoncu z tego co wiem to ty świata warcrafta
nie poznałeś ^^


Owszem, poznałem. To, że nie mam gier Blizzarda (to nie do końca prawda, bo mam oryginalnego Diablo 2, edycja premierowa - dostałem go za darmo od kumpla, który pożyczył mi WoWa jak kupił sobie Złotą Edycję z LoD :) wcale nie znaczy, że w nie nie grałem i ich nie pokończyłem. Znam ten świat i wcale nie wydaje mi się on ciekawy i wciągający. Zagmatwany i sztucznie skomplikowany - to tak ^_^ Dlatego mnie do niego nie ciągnie. Aha, jeszcze jedno, uważam gry Blizzarda za zbyt zręcznościowe, a ja ze zręcznościówek to tylko FPS i samochodówki lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:48, Gelo87 napisał:

Extra kolekcja. Masz original war świetna gra właśnie w nią gram kampanie Amerykanów


O tak - świetna. Niestety, ma dwie duże wady: brak trybu Random Map i nieco zbyt wysoki poziom trudności. Gdy tylko do gry się siądzie - przyciągnie na długo. Ale ciężko jest się za nią zabrać, bo to, co pozostaje w pamięci to właśnie poziom trudności. Gra leży na mojej półce od jesieni 2001 i nadal pozostało mi pięć misji (jedna rosyjska, cztery rosyjskiego przymierza) - zabieram się za nią średnio raz na pół roku, ale nigdy nie żałuję.
No i ten rosyjski w polskim wydaniu brzmi ogromnie śmiesznie, gdy zna się co nieco русскего языка ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:57, RaV47 napisał:

lekkie odświerzeie moich skarbów :P

sorka za słabą jakość :/

Sporo tego masz, szczególnie tańszych serii. Słabą jakością się nie przejmuj, dzięki temu zdjęcia szybciej się łądują. Jak ktos ma taki net jak ja to ma to dla niego znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się