Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 20:52, Kurammi napisał:

Moja najnowsza zdobycz :D (jutro do kolekcji dochodzi The Darkness :).

Aaaaa, ja też chcę ;||

Mam nadzieję, że do października wytrzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> (...)

Dnia 26.06.2007 o 09:15, Markus89 napisał:

Więc ja się zapytam po co ten post? Czy był potrzebny? Skoro już musiałeś, to czy nie dało
się napisać o tych grach w poście z fotką?


Był tak samo potrzebny jak ten twój na którego właśnie odpowiadam ;)

Dnia 26.06.2007 o 09:15, Markus89 napisał:

Gry z czasopism ma niemal każdy, a wiele osób ma kilkukrotnie więcej gier (łącznie z tymi z czasopism)


A tak w ogóle co wam z tymi grami z czasopism nie pasuje, taka gra jest taką samą grą jak kupiona oddzielnie, jak już ktoś ma z czasopisma to przecież nie kupuje drugiej tylko dlatego zeby gra była nie z jakiejs gazetki. Owszem gdy ktoś ma zamiar trzasnąć tu fotke z płytkami tylko z CDAction, to moze lepiej żeby tego nie robił, z prostego powodu, bo tak jak zauważałeś takie gry często ma wiele osób.

Poruszam tą sprawę z trochę innego powodu, dam przykład, kiedy wkurza mnie ktoś kto przy komentowaniu jakiejs kolekcji zwraca uwage na te gry z czasopism, które ktoś umieszcza w zdjęciu z innymi grami. Ma przykładowo całą kolekcje Splinter Cell''a, albo Gothica i tylko jedną część kupioną z gazetki i od razu ludki czepiają się tego ze: "o wrzuca zdjecia gier z gazet do tematu", jakby było sie czego wstydzić. Co ktoś ma te 20zł czy 25zł wydawać na pierwszą część tej czy innej gry w EKN czy w KK zeby cała kolekcja była jakas pełnowartościowa?? Odróżniajmy prawdziwych kolekcjonerów gier (ale nie kolekcjonerów pudełek od gier ;) ) od ludzi którzy nie zbierają gier, tylko jedynie kupują gazety z grami...

A i nie czepiam się Ciebie Markus odnośnie tych czasopism (bo ty tam miałeś w miarę słuszne pretensje, bo z tego co pisał ten koleś to wynikało ze on głównie, i wyłącznie miał tylko takie gry), zeby było jasne, tylko tak przy okazji pisze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:00, Paoro napisał:

Poruszam tą sprawę z trochę innego powodu, dam przykład, kiedy wkurza mnie ktoś kto przy komentowaniu
jakiejs kolekcji zwraca uwage na te gry z czasopism, które ktoś umieszcza w zdjęciu z innymi
grami. Ma przykładowo całą kolekcje Splinter Cell''a, albo Gothica i tylko jedną część kupioną
z gazetki i od razu ludki czepiają się tego ze: "o wrzuca zdjecia gier z gazet do tematu",
jakby było sie czego wstydzić. Co ktoś ma te 20zł czy 25zł wydawać na pierwszą część tej czy
innej gry w EKN czy w KK zeby cała kolekcja była jakas pełnowartościowa?? Odróżniajmy prawdziwych
kolekcjonerów gier (ale nie kolekcjonerów pudełek od gier ;) ) od ludzi którzy nie zbierają
gier, tylko jedynie kupują gazety z grami...


Słuszne podejście, powiem tak: wolę edycję z gazetki niż normalną... bo zajmuje mniej miejsca...i...
Ja mam sporo gier w edycjach "sklepowych", ale gdy ta sama gierka wychodzi np. w CDA to ze zbioru wyciągam "sklepową" a wkładam płytkę z gazetki, zostawiam tylko papiery.

Dlaczego?
Bo gra w gazecie w przeciwieństwie od gry w edycji sklepowej, najczęściej nie ma już zabezpieczeń, stąd płytka z wersją gazetkową jest dla mnie bardzie przyszłościowa z punktu widzenia mojej muzealnej kolekcji...
Dlaczego? Ponieważ nie wiadomo, czy np. za 50 lat będzie możliwość później na jakimś emulatorze zainstalować taką "sklepową", zabezpieczoną grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:38, MorTimer napisał:

>
> drogi kolego czy to jedi academy zostało kupione w polsce jaśli tak to prosze bardzo o
podanie
> ceny i namiarów na ewntualne miejsce zakupu
>
> z góry dziekuje za odpowiedź

Jak juz wspomnialem, blizej mi do brytyjskiego rynku, poniewaz mieszkam w Wielkiej Brytanii...
Gra jest uzywana, jako iz sa tutaj sklepy (w tym ogolnokrajowa siec - GameStation) w ktorych
mozna zakupic gry z drugiej reki, ewentualnie biorac nowa zostawic cos starszego w rozliczeniu.
W ten to wlasnie sposob wchodze w posiadanie coraz to nowych eksponatow.
Za to Jedi Academy zaplacilem niecale 5 funtow, biorac pod uwage iz zarabiam jakies 6,50 za
godzine... jest calkiem fajnie.



Dzięki za info jak byś mógł napisać mi na e-maila jak to wszystko działa pls (z góry dziękuje)

e-mail- mistrz_zakonu_syjonu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz obie konsole ? ;O Gratulacje ;) Nie znałem dotąd kogoś takiego... A co do gier to najnowsze hity, zakupu również gratuluję. Może się jeszcze pochwalisz ile Cię to kosztowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz proszę, jak się gra w Shadowrun. Warte było kupna? Wiem, że jest to tytuł przeznaczony stricte dla graczy sieciowych, ale jeżeli jest dobrze, to jestem gotów zapłacić za ten piekielny XBOX LIVE :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:42, Kurammi napisał:

Kurammi

Dwa nowe nabytki do mojej kolekcji :D


Na czym najczęściej grasz? Na PC, XBOX360 czy PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

1. cała kolekcja ujęcie 1.
2. cała kolekcja ujęcie 2.
3. gry z mojej kolekcji kupione niedawno.
Mam jescze sopro innych gier z gazet ale ich nie dałem bo po co. Sorry za jakośc ale zdjęcia robiłem telefonem więc wiadomo jak to jest.

20070626211000

20070626211036

20070626211104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:45, WorldWar3PL napisał:

Powiedz proszę, jak się gra w Shadowrun. Warte było kupna? Wiem, że jest to tytuł przeznaczony
stricte dla graczy sieciowych, ale jeżeli jest dobrze, to jestem gotów zapłacić za ten piekielny
XBOX LIVE :>


Sorki, ale nie mogę Ci powiedzieć. Ponieważ, w tej chwili nie mam przy sobie X360 :(. Został w Polsce, a w tej chwili przebywam w Stanach. Wracam 15 lipca i dopiero wtedy mogę opowiedzieć o swoich wrażeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:04, Gracz 23 napisał:

Kolekcja jest coool.
Nie martw się chyba STALKER nie chodzi tak źle żeby żałować kupna.

Dzięki :)
Znaczy się jak :P ? Na moim kompie xD ??? W ogóle nie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:48, Farmer Widomo napisał:

UuU gratuluję! W szczególonśc twój nabytek o nazwie: The Darkness :) Sam chciałbym mieć tą
gre :)


to se kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kolekcji dołączył dziś Doom 3, a już jutro dokupuję THAW z eXtra Gry... Ale zdjątka dopiero jutro... Chyba, że jeszcze coś dojdzie... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:01, kondzioff napisał:

Do mojej kolekcji doszły dwie gry:
-STALKER - nie wiem czemu kupiłem, ponieważ mam za słąby komp (procek ... 700 mHz)
- Neverwinter Nights
:)

no to masz pecha bo jak ja STALKER-a od kumpla pożyczyłem to zaraz mu musiałem oddać bo nie chodził na procku 2 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się