Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 14:43, Unreal11 napisał:

2. Potrzebuje czarne ziele do zadania z alchemikiem, ale nigdzie niemoge go znależć... Wie
ktoś może gdzie jest to cholerne zielsko?


Tam, gdzie strzałka tam i czarne ziele.

20070405184500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 18:45, hunter22 napisał:

Tam, gdzie strzałka tam i czarne ziele.


Dzięki za pomoc :) Ta roślinka jest chyba rzadko spotykana, prawda?

ps: Co daje umiejętność zaklinania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:47, Unreal11 napisał:

Dzięki za pomoc :) Ta roślinka jest chyba rzadko spotykana, prawda?


Zapewne, znalazłem tylko jedną sztukę... teraz biegam po całej koloni i zbieram składniki na rosół, więc dokładnie przeszukuję każdy kąt.

Dnia 05.04.2007 o 18:47, Unreal11 napisał:

ps: Co daje umiejętność zaklinania?


Możesz zaklinać czary w kryształy... nie zaklinam to ci dokładniej nie powiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:10, banan96 napisał:

Nie wiecie czy jest taki kod na tego skreta dla jakegos tam Balla którego daje ten z sekty
w NO?
Bo wybrałem rudę a teraz nie moge sie przyłączyc do obozu:D

Nie jestem pewien , ale chyba da się przyłaczyć do obozu nawet wtedy , gdy nie wykonamy jakiegoś zadania dla Baalów , pod warunkiem , że pozostałe są zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:00, Unreal11 napisał:

A możesz mi jeszcze powiedzieć kto nauczy mnie kowalstwa, i czy wogule jest to przydatne..


Jakiś kowal :D Oj jest przydatne. Można wykuć ciekawą broń, przekuć Uriziela na broń jednoręczną... i jeszcze kilka ciekawych korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ostatnie już pytanko :) Do której gildii, najbardziej opłacalne pod względem Pancerzy oraz questów jest dołączenie? Jak narazie jestem cieniem, ale słyszałem że można w kazdej chwili gildie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:14, Unreal11 napisał:

I ostatnie już pytanko :)


Może pytac do woli, spróbuję odpowiedzieć na wszystkie pytania ;D

Dnia 05.04.2007 o 19:14, Unreal11 napisał:

Do której gildii, najbardziej opłacalne pod względem Pancerzy oraz
questów jest dołączenie?


Ja dołączyłem do Strażników Kopani, Przemytników, Fanatyków... dla wszystkich wykonywałem misje. Jako strażnik kopalni masz dobre pancerze (nie jak to jest z Łowcami Orków, bo nie mogłem do nich dołączyć). Jak się wybierzesz do Pradawnych zbroje gildiowe wymiękają...

Dnia 05.04.2007 o 19:14, Unreal11 napisał:

Jak narazie jestem cieniem, ale słyszałem że można w kazdej chwili
gildie zmienić.


To dobrze słyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż przeszedłem Gothica z 5 razy na wszystkie sposoby. Dziś znów sobie zainstalowałem i nie mam filmików, ani Piranha bytes, ani wstępu, nic... Gra chodzi normalnie, wie ktoś może od czego to zależy. Mam viste 32bit, X1650XT, catalysty 7.3.,kodeki klite 2.88 wczesniej miałem inną grafę, też ATI i XP sp2. wie ktoś jak mogę rozwiązać ten problem, wyłączałem już catalyst Ai , i instalowałem inne codeki ale nic nie pomogło. Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:54, WIelbiciel DSII napisał:

Wydostałem się Jupi.
Ale zadanie pradawni i teleport nie znikło mi z dziennika czemu?
2 Gdzie znajdę tego baliata czy jak mu tam?


Zadanie nieznikło i jeszcze dłuugo zanim zniknie. :)
Balathia, czy jak mu tam znajdziesz tam gdzie w G2 jest Diego.
A jak nie grałeś w 2 to tak:
Wychodząc z SO kierujemy się do miejsca gdzie stoi 2 strażników, tam się też zaczyna teren orków.
Idziesz wzdłuż drogi w lewo, idz przy ścianie! Dojdziesz do jaskini w skale.
Kilku orków do zabicia i są drzwi; otwierasz i JEST! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:19, hunter22 napisał:

Jako strażnik kopalni masz dobre pancerze (nie jak to jest z Łowcami Orków, bo nie mogłem do
nich dołączyć). Jak się wybierzesz do Pradawnych zbroje gildiowe wymiękają...

U Łowców Orków można zdocyć pancerzyk 80/60/40/30 o ile dobrze pamiętam.Jest to nagroda wręczana po rozmowie ze strażnikiem teleportu.Poza tym jeden z Łowców skupuje orkową broń i przy okazji daje za nią punkty doświadczenia.Nie wiem , czy będzie coś jeszcze , ponieważ jestem ciągle w III rozdziale i do końca daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:46, Tavax napisał:

Żeby nauczyć się zaklinania to trzeba być magiem? Zaklinania się chyba uczy u Flaga, czy jak
mu tam, u Pradawnych, ale on już nie żyje... Można u kogoś innego?

zaklinania uczy Algirion jak wybierzesz go na mistrza, (a shergar bronie 2h do 100% chyba)

btw. co do ostatniego bastionu (300dmg 1h) to tego Avatara Innosa można zabić, zanim zagada sie do tego drugiego bo wtedy obaj znikają, tylko trwa to trochę długo zwykłą bronią (wskrzesiłem go i nawalałem jego mieczem, to życia ubywało wolno jak nie wiem.) Co innego jeśli machniemy w niego Dotykiem Beliara :] pada po 2ciosach, wtedy wystarczy podnieść miecz, tylko po co skoro mamy młot który rozwala wszystko(prawie) jednym ciosem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:51, GrooG napisał:

(...) (a shergar bronie 2h do 100% chyba)


Nie chyba, tylko na pewno wyuczy...

Dnia 05.04.2007 o 20:51, GrooG napisał:

(...) Co innego jeśli machniemy
w niego Dotykiem Beliara :] pada po 2ciosach, wtedy wystarczy podnieść miecz, tylko po co skoro
mamy młot który rozwala wszystko(prawie) jednym ciosem? xD


Tylko jak z Dotykiem Beliara tam dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28lvl, 4krąg magii, 3 rozdział , 60 pn i brak dalszych perspektyw na przyszłość takie jest życie maga.
p.s. co daje czar bitewny szał? b mam i nie widzę jakiś efektów działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:56, hunter22 napisał:

Tylko jak z Dotykiem Beliara tam dojść?

np tak:
wywalić młotek, zagadać do strażnika portalu, jak mamy ten kryształ portalu to wracamy po młotek, wyjmujemy broń i przebiegamy obok gościa.

pewnie można też wywalić go gdzieś, jak napadną na świątynie i zabiją strażnika to go podnieść.
A znając życie(i gothica) jest jeszcze 4953 innych sposobów na przemycenie młota :P tak jak np. można wskoczyć przez okno do zbrojowni w obozie strażników, wejść do niego przez szparę między belkami (omijając komara), załatwić lorda na arenie zanim on zdąży wyciągnąć miecz itd

Pediator szał bitewny rzucasz na kogoś, to wtedy on atakuje npców dookoła (przynajmiej tak robiła pantera u pradawnych ;p) a o zbroje się nie martw, zaraz znajdziesz jeszcze lepsza która wymaga 150 many,a wcześniej podobną chyba do tej zbroi rycerza wymagającej 100 many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować