Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 17:59, Tajemnic napisał:

Chyba musisz jeszcze raz iść do Malvina i dopiero potem do Dusty''ego... czyli trasa:
Dusty-Melvin-Dusty-Melvin-Dusty. Ale nie jestem pewien.



Robiłem tak i d*** :/ nie ma żadnej opcji dialogowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:40, hunter22 napisał:

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!!

Uprzejmie informuję, że adres grupy PoziomkaZ, z której można ściągnąć moda jest nieaktualny. Trzeba wpisać w Google PoziomkaZ, żeby tam trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, mod mógł być świetny. gdyby nie wątek z Pradwnymi obfitujący w absurdalne ilości expa, i przegiętych przedmiotów. Czy da sie przejść MT bez przechodzenia tego wątku? Bo reszta, czyli przemytnicy, nowe questy mi sie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:47, Asthariel napisał:

... Czy da sie przejść MT bez przechodzenia tego
wątku? Bo reszta, czyli przemytnicy, nowe questy mi sie podobało.


Pewnie się da, po prostu nie korzystasz z kryształu teleportacji od maga z obozu przed kopalnią, w końcu koleś dając ci ten kryształ zachęca tylko do skorzystania z niego a nie zmusza. Poza tym ten mod jest dość kiepsko zbalansowany i znacznie ułatwia grę, nawet bez robienia tego questa jest znacznie łatwiej niż w podstawce, więc poco sobie odbierać przyjemność z wykonania dość fajnej przygody, te kilkanaście poziomów więcej w tym kontekście naprawdę nie zrobią wielkiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:40, Pan Cienia1993 napisał:

Gdzie można znalezc relikwie Adanosa???


Po zabiciu Uriziel`a, przy jego ciele(lub w jednej ze skrzynek w jego komnacie) znajdziesz kryształ teleportacyjny, dzięki niemu dostaniesz się na szczyt wierzy, gdzie ukrywa się poszukiwany przez ciebie "artefakt" ;)

Ps. Tam jest relikwia Inosa, bo Relikwii Adanosa to nie kojarze aby w tej grze było coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:40, Pan Cienia1993 napisał:

Gdzie można znalezc relikwie Adanosa???

Relikwia Adanosa (która nazywa się - jakże odkrywczo - relikwie Adanosa) znajdziemu w ruinach, a konkretnie w podziemiach twierdzy gdzie pojawia się Ur-Shak. Są jeszcze Relikwie Innosa, Błogosławiony posążek Innosa, Misa z krwią demona i Gral życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 07:13, Tajemnic napisał:

> Gdzie można znalezc relikwie Adanosa???
Relikwia Adanosa (która nazywa się - jakże odkrywczo - relikwie Adanosa) znajdziemu w
ruinach, a konkretnie w podziemiach twierdzy gdzie pojawia się Ur-Shak. Są jeszcze Relikwie
Innosa, Błogosławiony posążek Innosa, Misa z krwią demona i Gral życia.


oki dzięki za pomoc +pluszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kurde, kurde.
Mam pytanie. Czemu, choć mam 60 % w posługiwaniu się bronią, po kilku ogdzinach gry postać znów walczy, jakby nic nie umiała tzw. nie ma combosów. Od razu zaznaczam, że nie walcze bronią, która odejmuje punkty. Ponowne wczytanie save nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:03, karolek44 napisał:

to jest właśnie najgorszy błąd tej gry

A da sie coś z tym zrobić? Poprzedni save mam 2h przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:04, Asthariel napisał:

> to jest właśnie najgorszy błąd tej gry
A da sie coś z tym zrobić? Poprzedni save mam 2h przed tym.


Podobno może pomóc reinstalka Gothica i moda ale u mnie to nie działało (miałem tak z 1h)

Ew. zostaję stary save :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się z tym zrobić nic. Po osiągnięciu arcymistrzostwa, Bezik znów walczy jakby nie umiał absolutnie nic. Niczego z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 12:30, RRohen napisał:

Prócz satysfakcji :P jakieś złoto i doświadczenie na pewno wpadnie :)

Acha ok dzięki... A wiesz może co się stanie jak np,. Będe miał te wszystkie księgi o których wspominał tajemniczy Eremita... To co się stanie mam je komuś dać czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!!

**************************************************************

FAQ tematu Gothic: Mroczne Tajemnice (wersja uaktualniona)


1. Czym są Mroczne Tajemnice?

Jest to mod do pierwszej części Gothic''a


2. Skąd można ściągnąć Mroczne Tajemnice i patche do tego moda, jak i PlayerKita 1.08k?

http://themodders.org/index.php?showtopic=161 lub http://poziomkaz.pl/index.php?link=download znajduje sie tam kilka wersji moda, jak i patch''e do niego.

PlayerKit 1.08k dostępny jest na tej stronie http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001


3. Instalacja moda

- instalujemy PlayerKita 1.08k do folderu z grą, domyślnie C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic.

- instalujemy dany mod (w tym przypadku MT) do folderu z grą, domyślny folder podany został wyżej.


4. Odpalanie moda

Jeśli wszystko dobrze się zainstalowało, powinno dać się odpalić grę.

Wchodzimy więc domyślnie do C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System i wybieramy którąś z aplikacji "odpalania" Gothic''a, np. GothicMod i po dwukliku na niej powinno się pokazać okienko widoczne na screenie.

Dwuklik na danej modyfikacji lub po jej zaznaczeniu wybieramy "Play the Game" i... żegnamy się z światem rzeczywistym na kilka miesięcy, lat :P


******************************************************************

Miłego grania życzę :D

20080519163013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da ci to troche doświadczenia (a nawet nie troche, a dużo). Przydaje się to, aczkolwiek w Mrocznych Tajemnicach można zrobić tak .... <cenzura> bohatera to... ni w ząb nie robi to różnicy ... a poszukiwania są... trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować