Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

starałem się wybrać coś samemu, ale jednak nie doszedłem do niczego, dlatego zwracam się z prośbą do was, żebyście mi doradzili jakiego laptopa mógłbym sobie sprawić, jeśli go chcę używać głównie używania programów, czasami do pogrania w jakieś gry (to nie jest priorytetem)
must have to na pewno 4 gb ramu, reszta niech będzie znośna
chciałbym na niego wydać nie więcej niż 2000 zł
za wszelkie propozycje bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 17:52, Piciambeer napisał:

Jaki laptop jest wart kupienia w cenie nie większej niż 1500zł? Użytek generalnie do
internetu. Coś z Core i3 dostane?


Na pewno nie nowy, z nowych na pewno bez OS ale to będzie na maksa okrojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 16:32, blacklio2 napisał:

Skoro samemu próbowałeś zapoznaj nas z typami jakie wybrałeś.


http://www.komputronik.pl/product/139865/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Asus_X54HY_SX047.html
http://www.komputronik.pl/product/140227/Komputery/Laptopy_i_netbooki/MSI_X370_277XPL.html
bardziej się przychylam do pierwszego wyboru, drugi według mnie też jest ok, szkoda tylko, że ma tak mały ekran
co o nich sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asus Eee PC 1011PX

http://www.notebookcheck.net/Asus-Eee-PC-1011PX.52348.0.html

Mam co do tego netbooka pytanie: jakiego antywira polecacie zainstalować? Mam 2-letnią licencję na Kaspersky Internet Security (z iPlusa, nigdy nie uruchamiane) i AVK z licencją na rok. Który z nich w minimalnym stopniu zamulałby komputer? Może wgrać jaką darmówkę z internetu? W tej chwili preinstalowany jest jakiś śmieszny program (?) antywirusowy Micro$oftu. Netbook służyć ma do obsługi projektora jedynie, ale nie ja będę go używać, więc jakiś antywir przydałby się (pewnie każdy będzie coś na pendrive przynosić, a z doświadczenia wiem, że nie każdy przejmuje się wirusami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja dziewczyna poszukuje laptopa do MAX 1.600 zł granica raczej nieprzekraczalna.
Ma on służyć głównie do obsługi internetu, pakietów typu MS office, filmy, muzyka ... czasem jakaś gra pokroju the sims 2.

Upatrzyła sobie w tej cenie Asusa K52F na poprzedniej generacji I3-380M i tu moje pytanie czy nowe AMD z Integrą będą wydajniejsze od tej i3-ki ? Jak wypada ich grafika w porównaniu do i3-380M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znajdę coś w tej cenie z tymi nowymi AMD ? Jakie symbole one w ogóle mają ?
Może jakby ktoś natrafił na takiego laptopa podałby tu link. Dobrze by było jakby miał W7HP
Reszta to wiadomo co może być w takim sprzęcie więc podawać nie będę. Jak coś cena 1.600 zł głownie ma służyć do przeglądania internetu, tworzeniu jakiś dokumentów w wordzie etc. filmy, muzyka, zdjęcia czasem gry typu the sims 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki w spoilerach :

HP na AMD



Asus na Intelu

http://www.komputronik.pl/product/132813/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Asus_K52F_EX900V.html

Laptop ma głównie służyć do Oglądania filmów, zdjęć słuchania muzyki oraz przeglądania zdjęć i pakietu MS Office ... rzadziej gry typu Sims 3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam HP Elitebooka 8560w i wszystko byłoby ok, gdyby nie elektryzująca się obudowa. Teraz pytanie: czy to ma jakiś wpływ na laptopa, nie wiem psuje go w jakiś sposób? I czym to jest wywołane? (gdy jest odpięty od gniazdka nie elektryzuje się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 09:41, qq_MoaR napisał:

Posiadam HP Elitebooka 8560w i wszystko byłoby ok, gdyby nie elektryzująca się obudowa.
Teraz pytanie: czy to ma jakiś wpływ na laptopa, nie wiem psuje go w jakiś sposób? I
czym to jest wywołane? (gdy jest odpięty od gniazdka nie elektryzuje się)


Gniazdko źle uziemione lub wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 19:05, diabolo20 napisał:

Witam

Witaj.

Dnia 23.12.2011 o 19:05, diabolo20 napisał:

Jaki polecacie laptop biurowy?
Musi posiadać kamerkę internetową oraz ekran 17 calowy

Może od niechcenia byś chociaż podał budżet na laptopa :D ile masz zamiar przeznaczyć na niego ? ;-)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam notebooka: 15 cali, procesor Intela z serii iX i minimum 4GB RAMu. Jeżeli chodzi o koszt to planuję zmieścić się w 2300 zł, chyba że znajdzie się coś naprawdę udanego wtedy budżet można powiększyć do 2500 zł. Liczę na Waszą pomoc. :)

Edit: A i ważna jest dla mnie jakość wykonania komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować