Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Da się ustawić w notebooku (MSI GE620), żeby system się uruchamiał z nieaktywnym touchpadem? ZAWSZE zapominam nacisnąć ten przycisk i za każdym razem przez przypadek miziam kciukiem touchpada. I bardzo się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 16:18, Graszcz napisał:

Da się ustawić w notebooku (MSI GE620), żeby system się uruchamiał z nieaktywnym touchpadem?
ZAWSZE zapominam nacisnąć ten przycisk i za każdym razem przez przypadek miziam kciukiem
touchpada. I bardzo się denerwuję

myślę że odinstalowanie sterowników / urządzenia powinno trwale rozwiązać sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:06, kindziukxxx napisał:

myślę że odinstalowanie sterowników / urządzenia powinno trwale rozwiązać sprawę.

Po pierwsze touchpad mi się może mimo wszystko przydać.
Po drugie znając Windows 7, natychmiast po deinstalacji system sam wykryje urządzenie i automatycznie zainstaluje sterowniki.
Więc wydaje mi się, że to średnie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem wczoraj bez OSa asusa 1215b, no i po zainstalowaniu windy i sterowników.
Mam jakby taki wyblakły ekran, nie jest to spowodowane jasnością ekranu, tylko jakby no nie wiem,trudno to określić ale były baaaaardzo jasne i to widać jak się odpala chrome, belka chroma tam gdzie są zakładki, jest niebieskie ale po chwili białe się robi, ale to czasem takiego efektu nie mam, więc nie wiem czego to powodem jest, i nie wiem czy warto wracać do sklepu i zwracać go czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że obejdę sie bez pisania postu i robienia dodatkowego zamieszanie ale niestety nie potrafie samemu zdecydować.
Chce kupić laptopa którego używałbym głównie do multimediów(filmy, muzyka), PS''a i czasami nowszych lub starszych gier. Wydaje mi się że ekran 15,6 cala byłby ok ale może coś większego też by pasowało
Znalazłem kilka ciekawych(wg mnie) sprzętów ale nie jestem pewien co wybrać(i czy napewno coś z tego)

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-pavilion-dv6-6150ew-w7hp.bhtml#opis

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-y570-i5-2430m-4gb-500gb-w7hp.bhtml

Maksymalnie moge wydać 3300.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 13:21, Szynkars napisał:

Witam
Kolega szuka laptopa w cenie do 3000 zł (od razu z systemem). Główne przeznaczenie -
gry. Możecie coś doradzić?


Jaka wielkość matrycy 15.6" czy 17" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 20:13, blacklio2 napisał:

W wydajności w grach będzie różnica, większa rozdzielczość natywna sprawia obniżenie
płynności w grach.


Problem w tym, że wielkość ekranu a jego rozdzielczość to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 20:36, Henrar napisał:

> W wydajności w grach będzie różnica, większa rozdzielczość natywna sprawia obniżenie

> płynności w grach.

Problem w tym, że wielkość ekranu a jego rozdzielczość to dwie różne sprawy.

Zgadza się to fakt, ale może z 10 -15% dostępnych modeli ma możliwość wyboru rodzaju matrycy ( rozdzielczość ), natomiast w podanym budżecie można to policzyć na palcach jednej ręki, więc wielkość samego ekranu gra tutaj ważniejszą rolę przy decyzji wyboru,
Tutaj pomijam gabaryty, wagę, temp, hałas pracy bo to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować