Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Owoce - temat ogólny

48 postów w tym temacie

Ja kocham wszystkie owoce, staram jeść je jak najczęściej (wiadomo, samo zdrowie ;]). Najbardziej preferuję słodkie i pełne wody owoce. Najbardziej lubię arbuzy, liczi, czereśnie i truskawki. :-). Prawie nigdy nie dodaję do owoców bitej śmietany, chociaż czasami najdzie mnie chęć na taki deser. Lubię także sałatki owocowe polane sokiem pomarańczowym i schłodzone w lodówce - uczta dla podniebienia.

Pozdrawiam,
Adz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz cytryn lubię również guanabanakumkwatpersymonasalak (he he - żartowałem :)

Ale tak na serio to wolę również jabłka,banany i wiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jabłka lubię tylko młode - dojrzałe są nieprzyjemnie kwaśne ;/
Gruszki - jak najbardziej, prosto z gruszy mojego wujka :D
Ananas - tylko jako dodatek do pizzy, samego nie lubię.
Kokos - nie miałem okazji jeść, ale lody kokosowe, czy nawet wiórki, uwielbiam :))
Arbuz - od czasu do czasu nie zawadzi :)
Melon - coś słyszałem, że jest ich mnóstwo odmian, na których niespecjalnie się znam, ale jadłem w Portugalii jakiegoś takiego żółtawego i mało nie odleciałem - delicje :}
Granat - PYYYCHA :D
Maliny - nieszczególnie
Truskawki - jw.
Poziomki - bardzo je lubię, są dużo lepsze od truskawek, szkoda tylko że rzadko kiedy je jem ;/

To chyba tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:43, jaceloth napisał:

poziomki, ponad wszystko poziomki...


o tak tak poziomki pyszne, super są, tylko, że mało ich no... :(

ale tak to jeszcze truskawki, czereśnie to w ogóle super świetne pyszne i wszelakie cytrusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja takze uwielbiam wszystkie rodzaje owoców ale takie najbardziej i najczesciej jadalne bo prawie codzien jak jest sezon to jabłka,winogrono,brzoskwinie,pomarancze i nektarynki (takie brzoskwinie tylko bez włosków i mniejsze)
to sa takie co najczesciej jadam ale oczywiscie lubie te wiejskie typu truskawki,poziomki,jagody,pozeczki i wiele wiele innych praktycznie wszystkie :d i arbuzik :D (tylko nie wiem czy to sie zalicza do owocu czy warzywa) ale pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować