Zaloguj się, aby obserwować  
GuzikTheGreat

Legend: Hand of God

341 postów w tym temacie

Mam pytanie: w całej grze chodzi się z bronią w ręku ? Bo na screenach i trailerze widziałem , że Targon trzyma miecz w ręku , jest możliwość schowania go ? I drugie pytanie: Jak wybieramy klasę dla naszej postaci to odrazu mamy tę zbroję np: Mag-to mamy szatę maga czy coś w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:30, dambialko napisał:

Mam pytanie: w całej grze chodzi się z bronią w ręku ? Bo na screenach i trailerze widziałem
, że Targon trzyma miecz w ręku , jest możliwość schowania go ? I drugie pytanie: Jak
wybieramy klasę dla naszej postaci to odrazu mamy tę zbroję np: Mag-to mamy szatę maga
czy coś w tym stylu ??


Pierwsze pytanie:Tak jest możliwe schowanie go ale wtedy Targon jest "bezbronny" na ataki wroga:)
Drugie pytanie:Nie nie mamy od razu żadnych" itemów" zwiazanych z dana klasą...Zdobywam je dopiero po jakimś czasie.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:05, rafekx 12 napisał:

> Mam pytanie: w całej grze chodzi się z bronią w ręku ? Bo na screenach i trailerze
widziałem
> , że Targon trzyma miecz w ręku , jest możliwość schowania go ? I drugie pytanie:
Jak
> wybieramy klasę dla naszej postaci to odrazu mamy tę zbroję np: Mag-to mamy szatę
maga
> czy coś w tym stylu ??

Pierwsze pytanie:Tak jest możliwe schowanie go ale wtedy Targon jest "bezbronny" na ataki
wroga:)
Drugie pytanie:Nie nie mamy od razu żadnych" itemów" zwiazanych z dana klasą...Zdobywam
je dopiero po jakimś czasie.Pozdro

Tzn , ze jak mamy miecz to nie możemy go schować ? Tak to zrozumiałem.
A co do drugiego domyślałem się , wiem że to bezsensu , ale jeszcze takie pytanie: Można mieć zbroję np: Paladyna ,a jest się magiem. (wiem , że głupie , ale chodzi mi czy da sie mieć dużo itemów czy tylko np: jedną zbroję jak w Wiedźminie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2008 o 14:09, dambialko napisał:

> je dopiero po jakimś czasie.Pozdro
Tzn , ze jak mamy miecz to nie możemy go schować ? Tak to zrozumiałem.
A co do drugiego domyślałem się , wiem że to bezsensu , ale jeszcze takie pytanie: Można
mieć zbroję np: Paladyna ,a jest się magiem. (wiem , że głupie , ale chodzi mi czy da
sie mieć dużo itemów czy tylko np: jedną zbroję jak w Wiedźminie)


Źle zrozumiałeś....Można miecz schować jak najbardziej ale wtedy Targon staje się łatwym celem[no chyba że weźmiesz miecz znowu do ręki:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:10, rafekx 12 napisał:


> > je dopiero po jakimś czasie.Pozdro
> Tzn , ze jak mamy miecz to nie możemy go schować ? Tak to zrozumiałem.
> A co do drugiego domyślałem się , wiem że to bezsensu , ale jeszcze takie pytanie:
Można
> mieć zbroję np: Paladyna ,a jest się magiem. (wiem , że głupie , ale chodzi mi czy
da
> sie mieć dużo itemów czy tylko np: jedną zbroję jak w Wiedźminie)
>

Źle zrozumiałeś....Można miecz schować jak najbardziej ale wtedy Targon staje się łatwym
celem[no chyba że weźmiesz miecz znowu do ręki:D]


Aha to dzięki. Nie llubię jak w Grze Światynia Pierwotnego Zła , że masz małą niewidoczna postać , a po drugie nosisz jakiś mieczyk i nic nie da sie z nim zrobić. Znowu pytanko odnośnie L:HoG
Można uderzać mieczem na nic ? Chciałem przez to powiedzieć , że gdy nie ma celu np: trolla to można machać meiczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:15, dambialko napisał:

Można uderzać mieczem na nic ? Chciałem przez to powiedzieć , że gdy nie ma celu np:
trolla to można machać meiczem ?


Raczej nie, bo musisz wskazać przeciwnika. Dziwnie by wyglądało skakanie i robienie combosów w powietrzu :)
Miecz można schować (możesz też np. ściągnąć hełm, buty itp.), ale raczej nie ma to sensu, bo jak już wspomniano, postać jest bezbronna. A co do różnych przedmiotów - niemal każdy wymusza posiadanie odpowiedniej klasy (np. szata maga- droga magii, jakieś pierścienie - droga wiary). Możesz np. ubrać szatę maga będąc wojownikiem (ale musisz mieć dwie drogi - siły i magii - i stajesz się magiem bitewnym), jednak są pewne ograniczenia i nie każdy przedmiot będziesz mógł nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:16, resident18 napisał:

Oddaj swój głos na najlepsze SHOW w TV (zabawa forumowa).

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35536&u=28 ------> więcej pod tym linkiem.

Hej a wiecie że robią patch?


Po co reklamujesz to w temacie o L: HoG ? To nie temat do reklamowania. Wogóle nawet nie można ( chyba).
A co do patcha nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma klimacik ale musiałem na swoim kompie dać prawie wszystko na minmum oczywiście grafa mi nie przeszkadza bo efekty są ładne. Gra troche źle zoptymalizowana ale olać.

Kim najlepiej grać ? ja zacząłem grę Wojownikiem + drugą klasę walke z dwoma broniami
i chyba zrobiłem gafę . bo nie jest łatwo..

Myślę, że najlepszy wybór to dwuręczne bronie + coś z magią . co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 09:00, Azazell3 napisał:

Gra ma klimacik ale musiałem na swoim kompie dać prawie wszystko na minmum oczywiście
grafa mi nie przeszkadza bo efekty są ładne. Gra troche źle zoptymalizowana ale olać.

Kim najlepiej grać ? ja zacząłem grę Wojownikiem + drugą klasę walke z dwoma broniami

i chyba zrobiłem gafę . bo nie jest łatwo..

Myślę, że najlepszy wybór to dwuręczne bronie + coś z magią . co o tym myślicie?


A ja jeszcze nie mam gry , ale na początek wybrałbym Woja tak jak ty , a później dopiero Paladynkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 10:02, dambialko napisał:

A ja jeszcze nie mam gry , ale na początek wybrałbym Woja tak jak ty , a później dopiero
Paladynkiem :]


Od początku gry można wybrać dwie klasy - ja od razu zacząłem Siła+Wiara (=Paladyn). Można też spróbować Magia+Wiara (=Arcymag).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:28, macned napisał:

> A ja jeszcze nie mam gry , ale na początek wybrałbym Woja tak jak ty , a później
dopiero
> Paladynkiem :]

Od początku gry można wybrać dwie klasy - ja od razu zacząłem Siła+Wiara (=Paladyn).
Można też spróbować Magia+Wiara (=Arcymag).


Dobra gra zamówiona czekam aż przyjdzie to powiem o relacjach :). Wiecie musiałem trochę popatrzeć czy warto , ale warto i zamówiłem.

Jak to ? To np: Jest ktoś Arcymagiem , a później wojem ? Bo napisałeś , że można na początku dwie klasy wybrać. To jak dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:34, dambialko napisał:

Jak to ? To np: Jest ktoś Arcymagiem , a później wojem ? Bo napisałeś , że można na początku
dwie klasy wybrać. To jak dalej ?


Sorry, trochę źle napisałem. Chodziło mi o dwie drogi rozwoju (np. Siła i Wiara, które razem dają klasę Paladyna).
Na początku gry jesteś bez klasy. W każdej chwili możesz (a raczej musisz) wejść w odpowiednie menu, które jest podzielone na dwie części. Wybierasz wtedy drogę rozwoju np. Siłę, dzięki czemu jesteś jakby wojownikiem, ale do tego musisz dobrać drugą drogę. Jak wtedy wybierzesz np. Wiarę to z połączenia masz paladyna, jak Magię to maga bitewnego, jak Spryt to standardowego wojownika.
A to co w poprzednim poście napisałem o Paladynie i Arcymagu to były moje propozycje postaci, dla początkującego gracza - są ciekawe i łatwo się nimi gra. Możesz stworzyc np. Mnicha bitewnego (wiara+spryt), ale wydaje mi się, że jest to już trochę trudniejsza postać (wiara to czary lecznicze i wspomagające, a spryt jest związany z łucznictwem, zręcznością itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 09:00, Azazell3 napisał:

Kim najlepiej grać ? ja zacząłem grę Wojownikiem + drugą klasę walke z dwoma broniami
i chyba zrobiłem gafę . bo nie jest łatwo..
Myślę, że najlepszy wybór to dwuręczne bronie + coś z magią . co o tym myślicie?

Taka postacia spokojnie na luzie przejdziesz cala gre, ze sciezki sily dobry w takim ukladzie jest bonus do obrazen broni dwurecznych a ze sciezki sprytu bonusy do krytyka i walki mieczem. Wtedy sobie machasz mieczem dwurecznym przecinajac sie przez wrogow jak przez maslo (a jak jeszcze dorwiesz jakis amulet wyssania zycia to zapomnisz o miksturkach leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając paladynem rozwinąłem maksymalnie umiejętności Błogosławieństwo Strażnika i Intuicję. Dzięki pierwszej miałem natychmiastowe leczenie i podwyższenie statystyk na minutę, a dzięki tej drugiej rozwinąłem inteligencje. Rezultat był taki, że mimo, iż nie inwestowałem w magię, to miałem dużo many, która się szybko regenerowała - też zapomniałem o miksturkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie iść ? bo mam zamknietą drogę za 1 kupcem i musze isc do gory tam ide i przechodze przez rzeke i na prawo jest gosciu płace za przejscie ale za nim sa trudniejsi przeciwnicy z LVL 8 więc daje s pokój na północ od tego goscia jest baza złodzieji i rozwalaja mnie a na lewo pokonałem Trolla i tam dalej trzeba isc ? bo mam uratowac synka kobiety oraz poszukac koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:56, Azazell3 napisał:

gdzie iść ? bo mam zamknietą drogę za 1 kupcem i musze isc do gory tam ide i przechodze
przez rzeke i na prawo jest gosciu płace za przejscie ale za nim sa trudniejsi przeciwnicy
z LVL 8 więc daje s pokój na północ od tego goscia jest baza złodzieji i rozwalaja mnie
a na lewo pokonałem Trolla i tam dalej trzeba isc ? bo mam uratowac synka kobiety oraz
poszukac koła.


Idź w kierunku oznaczonym na mapce:) Jeśli przeciwnicy są dla ciebie zatrudni to po prostu uciekaj....Synka tej kobiety odnajdziesz w jaskini goblinów,a koło w wiosce Turint.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:56, Azazell3 napisał:

gdzie iść ? bo mam zamknietą drogę za 1 kupcem i musze isc do gory tam ide i przechodze
przez rzeke i na prawo jest gosciu płace za przejscie ale za nim sa trudniejsi przeciwnicy
z LVL 8 więc daje s pokój na północ od tego goscia jest baza złodzieji i rozwalaja mnie
a na lewo pokonałem Trolla i tam dalej trzeba isc ? bo mam uratowac synka kobiety oraz
poszukac koła.


Popatrz na mapę - żółty punkt to cel misji głównej (najpierw musisz porozmawiać z Ramusem, który jest na północnym zachodzie. Potem możesz uratować syna - w tym celu idź na północ od ich chaty. Przy jednym obozowisku goblinów będzie wejście do jaskini. Gdy już to zrobisz zaatakuj złodziei (najlepiej wywabiaj ich po kolei z kryjówki). Koło znajdziesz, ale później - dopiero w wiosce Turint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pokazałem na rysunku z samego poczatku gry jaki trafiła się fajna zbroja ale nie na moją klasę :( .. ale to sam początek gry :) taka Rare`ka unikatowa zbroja (chyba)

Powiedzcie mi czy jak wybrałem 1 klase i 4 czyli siłę i wiare gdzie leczę zdrowie = czyli to chyba Paladyn to w co warto nabijać punkty EXP ? ja dodaje do trzech cech do Siły, kondycji i inteligencji - czy dobrze robie ?

20080406154944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować