Zaloguj się, aby obserwować  
GuzikTheGreat

Legend: Hand of God

341 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2008 o 16:51, dambialko napisał:

To wiem , ale chodzi mi o system poruszania sie czy trzeba klikać czy nie. :D


Możesz klikać, albo trzymać przycisk myszki - podobnie działa jak np. w Wiedźminie. Sterowanie jest ciekawe - czasami zdarza się, że postać będzie stała i nie zaatakuje, wystarczy wtedy wkazać przeciwnika, kliknąć i przytrzymać przycisk . Chodzi o to, że klikasz, żeby wskazać i zaatakować, ale dalsze sekwencje odbywają się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:05, macned napisał:

> To wiem , ale chodzi mi o system poruszania sie czy trzeba klikać czy nie. :D

Możesz klikać, albo trzymać przycisk myszki - podobnie działa jak np. w Wiedźminie. Sterowanie
jest ciekawe - czasami zdarza się, że postać będzie stała i nie zaatakuje, wystarczy
wtedy wkazać przeciwnika, kliknąć i przytrzymać przycisk . Chodzi o to, że klikasz, żeby
wskazać i zaatakować, ale dalsze sekwencje odbywają się automatycznie.


To samo było w SACRED i innych grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:05, macned napisał:

> To wiem , ale chodzi mi o system poruszania sie czy trzeba klikać czy nie. :D

Możesz klikać, albo trzymać przycisk myszki - podobnie działa jak np. w Wiedźminie. Sterowanie
jest ciekawe - czasami zdarza się, że postać będzie stała i nie zaatakuje, wystarczy
wtedy wkazać przeciwnika, kliknąć i przytrzymać przycisk . Chodzi o to, że klikasz, żeby
wskazać i zaatakować, ale dalsze sekwencje odbywają się automatycznie.


a strzałkami , albo W,A,S,D nic się nie robi. Trochę to nudne , ale mówiłem juz kto co woli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starałem się jak najdokładniej wyjaśnić sterowanie, a z powodu małej znajomości h''n''s nie miałem dobrego porównania :) A sterowanie mogło być np. przez WSAD, natomiast ataki mogły wyglądać inaczej - np. sekwencje walki w Wiedzminie (ale się uparłem na ten tytuł ;) ).
W Legend jest to standard - bez dodatkowych udziwnien (a szkoda, bo przy ładnych animacjach i systemie Cinematic Combat chętnie zobaczyłbym inną grę, poza Wiedźminem, gdzie atak nie ogranicza się do jednego kliknięcia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:24, macned napisał:

Starałem się jak najdokładniej wyjaśnić sterowanie, a z powodu małej znajomości h''n''s
nie miałem dobrego porównania :) A sterowanie mogło być np. przez WSAD, natomiast ataki
mogły wyglądać inaczej - np. sekwencje walki w Wiedzminie (ale się uparłem na ten tytuł
;) ).
W Legend jest to standard - bez dodatkowych udziwnien (a szkoda, bo przy ładnych animacjach
i systemie Cinematic Combat chętnie zobaczyłbym inną grę, poza Wiedźminem, gdzie atak
nie ogranicza się do jednego kliknięcia.)


A to jeszcze takie pytanie: Jak robi się te combosy , skoro postać walczy automatycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 17:50, dambialko napisał:

A to jeszcze takie pytanie: Jak robi się te combosy , skoro postać walczy automatycznie
?


"Combosy" się automatycznie losowo włączają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 18:01, piero92 napisał:


> A to jeszcze takie pytanie: Jak robi się te combosy , skoro postać walczy automatycznie

> ?
>

"Combosy" się automatycznie losowo włączają.


To troche mnie wkurza właśnie za rzadko to jest. A takie fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:42, dambialko napisał:

Oprócz: maga,łotrzyka,wojownika i Paladyna są jeszcze jakieś klasy ?

Masz 10 klas, które powstają z połączenia 2 ścieżek. Do wyboru droga siły, sprytu,magii,natury,wiary. Z tego powstaje wojownik,mag bitewny,łucznik,paladyn,iluzjonista,zwiadowca,mnich bitewny,łucznik żywiołów,arcymag,łucznik światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:45, macned napisał:

> Oprócz: maga,łotrzyka,wojownika i Paladyna są jeszcze jakieś klasy ?
Masz 10 klas, które powstają z połączenia 2 ścieżek. Do wyboru droga siły, sprytu,magii,natury,wiary.
Z tego powstaje wojownik,mag bitewny,łucznik,paladyn,iluzjonista,zwiadowca,mnich bitewny,łucznik
żywiołów,arcymag,łucznik światła.


Fajny kolega z Ciebie bo dużo pomagasz innym i sie znasz masz u mnie PLUSA :) +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:56, resident18 napisał:

Co za wydarzenie! Empik opublikował wyniki sprzedarzy. Legend na PIERWSZYM MIEJSCU!

http://www.legendgame.pl/

:D Sukcesu - gratuluje.

I słucham komentarzy. :D


Ciekawie prezentuje się toplista pc. Pomijając 1. miejsce to czołówkę reprezentuje głównie The Sims 2 :D Na 8. miejscu Wiedźmin - to dobra wiadomość, że wciąz utrzymuje się sprzedaż tej gry mimo, że od premiery minęło już sporo czasu. No ale mistrzem w utrzymywaniu się jest chyba Diablo 2. Toż to zabytek! :)
A powracając do Legend:HoG: można się było czegoś podobnego spodziewać - gra jest dobra, prasa doskonale ją ocenia, a Techland zrobił niezłą kampanię reklamową (+zatrudnienie do dubbingu znanej postaci - nawet jeśli klient nie zna się na grach to pozna aktorkę z Na wspólnej czy Klanu). W tym wypadku kluczem do sukcesu polskiej wersji była znana "twarz" (oczywiście gra sama w sobie również stanowi zachęte do kupna).
Ja, jako właściciel Czarnej Edycji, jestem z gry zadowony (ale denerwują mnie błędy i zawieszanie się gry :( ). Zawartość jest bogata. Płytka z muzyką przesłuchana. Jedynie drobną uwagę miałbym do plakatu z mapą/drzewkiem umiejętności. Plakat jest bardzo duży, przez co kilka razy składany, a że papier dosyć cienki, to zaczęły pojawiać się różne przetarcia itp. Lepiej by wyglądało, gdyby plakat był 2x grubszy i ewentualnia 2x mniejszy. A tak, to szybko może ulec zniszczeniu.
Cóż można więcej dodać? Techland powoli się wyrabia i w swojej ofercie ma coraz lepsze gry. Pozostaje mi tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja natomiast chciałem popytać się troszkę na temat optymalizacji samej gry, ponieważ pograłem trochę w demo na GF8600 i niestety muszę przyznać że efekty nie są zadowalające (przynajmniej dla mnie) gra haczy się przy rozdziałce 800x600 a ja tu monitor mam 1680x1050. Zabawne jest to, że pełna wersja TQ chodzi mi bez przycinki na maksymalnych detalach, a Hand of God jakoś lepszej grafiki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu dostalem gre przed wczoraj ;-)

Bardzo fajny HnS :-) Zeby Diablo 3 mialo chociaz taka grafike to by bylo fajnie ;-)

Jest pare niedorobek, ale da sie zyc z tym ;-P

Szkoda, ze gra sie czasem zacina totalnie i trzeba restartowac PC, bez zadnego powodu :-/ A w zadnej innej grze mi sie to nie przytrafia, wiec to wina gry niestety :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 02:12, natanadler napisał:

Mam następujący problem. Po zainstalowaniu gry L:HoG wyskakuje mi następujący komunikat
nie pozwala to na odpalenie gry.

Oczywiście AP mam zainstalowane


1. odinstaluj gre
2. odinstaluj sterowniki AGEIA w dodaj usun programy
3. usun jeszcze recznie te AGEIA w rejestrze w start --> uruchom --> regedit
4. zainstaluj gre i zainstalują się automatycznie AGEIA od gry
5. Gra śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 08:29, Azazell3 napisał:

> Mam następujący problem. Po zainstalowaniu gry L:HoG wyskakuje mi następujący komunikat

> nie pozwala to na odpalenie gry.
>
> Oczywiście AP mam zainstalowane

1. odinstaluj gre
2. odinstaluj sterowniki AGEIA w dodaj usun programy
3. usun jeszcze recznie te AGEIA w rejestrze w start --> uruchom --> regedit
4. zainstaluj gre i zainstalują się automatycznie AGEIA od gry
5. Gra śmiga


Ale chodzi ci że potem gra się nie tnie? Bo napisałeś ''Gra Śmiga''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 08:37, resident18 napisał:

Ale chodzi ci że potem gra się nie tnie? Bo napisałeś ''Gra Śmiga''


hmm ja grałem tylko w demo i mi działało płynniutko (czasem jak było dużo ognia to spadał FPS ale rzadko) na 1024 rozdziałce i średnich detalach a sprzęt mam opisany w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:08, macned napisał:

Cóż można więcej dodać? Techland powoli się wyrabia i w swojej ofercie ma coraz lepsze
gry. Pozostaje mi tylko pogratulować.


Dziękuję dziękuję :)
A plakat z drzewkami, mniejszy nie mógł być bo by tekst był nieczytelny, ale grubszy i owszem. Poprawimy się następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować