Zaloguj się, aby obserwować  
GuzikTheGreat

Legend: Hand of God

341 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 12:30, art7 napisał:

A kiedy dokładna premera gry w Polsce??

Gdybyś przeczytał datę posta, wiedziałbyś, że premiera prawdopodobnie już była.
BTW: Gra wygląda całkiem nieźle, ale mam inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:34, JaqbD napisał:

> A kiedy dokładna premera gry w Polsce??
Gdybyś przeczytał datę posta, wiedziałbyś, że premiera prawdopodobnie już była.
BTW: Gra wygląda całkiem nieźle, ale mam inne :)

Nie rozumie czyli jest już do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:21, Grond napisał:

Google mówi, że premiera na świecie już była, a wersja PL będzie wydawana przez Techland
w marcu.


ten "swiat" to tylko nasz zachodni sasiad na razie ;]

i w Polsce beda tez dwie wersje:
-standard
-Black Edition (soundtrack, poradnik, bestiariusz, mapka i drzewko rozwoju szkoda ze nie ma artbooka w wersji Niemieckiej byl ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dobra będzie gra (nie przyjmuję że mogłaby być zła, dla mnie nawet bierki które dubbingowałaby Jabłczyńska byłyby hitem :P), ale filmowi wielkiego sukcesu nie wróżę, przynajmniej wśród graczy - http://www.imdb.com/title/tt1159266/ - zerknijcie na pole "director". Tak, zgadliście - któż by inny miał ekranizować film na podstawie niemieckiej gry, jak nie nasz miły wuj Uwe Boll - autor takich "hitów" jak BloodRayne, Postal czy Alone in the Dark. Nie wiem co byłoby gorsze, książka na podstawie scenariusza Uwe Bolla, czy gra na podstawie jego filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:35, Ali G napisał:

i w Polsce beda tez dwie wersje:
-standard
-Black Edition (soundtrack, poradnik, bestiariusz, mapka i drzewko rozwoju szkoda ze
nie ma artbooka w wersji Niemieckiej byl ;])

A propos :
"Firma Techland, polski wydawca gry Legend: Hand of God oficjalnie poinformowała dziś, że data premiery planowana jest na 18 marca 2008, a więc tuż tuż.

Oprócz zwykłej edycji tej gry (tzw. "czerwona edycja") planowane jest wydanie ekskluzywnej czarnej edycji. Obie wersję znajdą się w sklepach w tym samym czasie. Cena wersji czerwonej wynosić będzie 69,90 zł, natomiast CZARNA EDYCJA kosztować będzie 89,90 zł.
Czym podyktowana jest ta różnica w cenie? Wersja czarna to prawdziwa perełka jeśli chodzi o zawartość. Oprócz gry oraz instrukcji CZARNA EDYCJA zawierać będzie również:

* Poradnik
* Bestiariusz
* Solucję
* Mapę Aris (w formie plakatu B2)
* Wszystkie drzewka rozwoju z opisem talentów (w formie plakatu B2)
* SoundTrack (21 kawałków)
* FanKit (screeny, tapety, arty, concept arty, itp.)

Dwa tygodnie przed planowaną premierą Techland planuje dla wszystkich zainteresowanych pewną niespodziankę... Zatem cierpliwości."

20080222084744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ktoś już jest poinformowany (lub ja nie jestem) co do wymagań tej gry? Wygląda na dobrą, ale nie wiem czy mój komp da rade sobie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie betatest w CDA i nawet mnie toto zaciekawiło. Zobaczy się jak będzie z pełną wersją. Ale mimo wszystko najlepiej by było, gdyby twórcy wypuścili demo. Może nareszcie jakiś godny konkurent dla Diablo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj chciałem zagrać w demko i jak się okazało , do gry potrzeba karty z pixel shader 3.0 . Niestety mój komp nie spełnia tego wymogu, mam nadzieje że będzie można pograć na karcie z 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś serwer z szybkim transferem z którego można pobrać demo tej gry??

PS Przydało by się polskie demo bo w ciemno nie ma co kupywać (chociaż że betę w CDA chwalili) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:47, TorN2 napisał:

wczoraj chciałem zagrać w demko i jak się okazało , do gry potrzeba karty z pixel shader
3.0 . Niestety mój komp nie spełnia tego wymogu, mam nadzieje że będzie można pograć
na karcie z 2.0


Naprawdę ? A ja myślałem że pogram na Geforce 2 MX 400 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować