Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autoryzacja kont gram.pl w najbliższy poniedziałek

164 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 13:30, speedraid napisał:

Ja oba konta już autoryzowałem :P Też mam na onecie, podobnie jak u walgierza, u mnie też trwało
to ok. 10min.

po autoryzacji pierwszego konta zostalo jescze jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że coś gorszego będzie . A to mail został wysłany i tylko jak się zalogowałem na poczcie już był mail od gram.pl (uznany o dziwo za spam) ciach na link i po bólu . Sprawnie mi to poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:21, greg_f napisał:

Pisze w tym mailu, że jak się nie dokona aktywacji w przeciagu 48 godzin, to konto straci ważność.


W którym miejscu coś takiego jest napisane?
Chyba chodziło Ci o komunikat: "... wiadomość może dotrzeć z opóźnieniem, jednak nie później niż w ciągu 48 godzin. ..." - a nic o blokowaniu tam nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:23, PolishWerewolf napisał:

Mail nie przyjdzie, dopoki nie klikniesz w link podczas proby zalogowania sie. Wiec te 48 godzin
nie sa raczej liczone od dzisiaj, tylko od momentu logowania po rozpoczeciu autoryzacji.


Tyle zrozumiałem ;] Tylko, że na gramie mogą się różne rzeczy przytrafić, tym bardziej jak ma się więcej niż 10k userów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:33, Leo napisał:

> Pisze w tym mailu, że jak się nie dokona aktywacji w przeciagu 48 godzin, to konto straci
ważność.

W którym miejscu coś takiego jest napisane?
Chyba chodziło Ci o komunikat: "... wiadomość może dotrzeć z opóźnieniem, jednak nie później
niż w ciągu 48 godzin. ..." - a nic o blokowaniu tam nie ma :)


O_o Możliwe. mozliwe... ;D Wybaczcie, jestem w pracy i szybko nie myślę...
Sorry za drugiego pod rząd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to i tak byly moje przypuszczenia :> Ktore zniweczyl Leo informacja, ze takiego zdania jak podales to nie bylo nigdzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko bezproblemowo.Całość zajęła mi góra 3 minuty.A ja już myślałem że zostałem moderatorem skoro jakaś aktualizacja konta potrzebna :) (nie widziałem newsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko załatwione w jakieś 30 sekund. Bez problemowo odebrałem na gmail''u i aktywowałem ;)
Już się właśnie zastanawiałem kiedy ta aktywacja (logowałem się chyba z 5 razy dzisiaj), no ale w końcu się pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:39, PolishWerewolf napisał:

A to i tak byly moje przypuszczenia :> Ktore zniweczyl Leo informacja, ze takiego zdania jak podales to nie bylo nigdzie :>


;P Wiem, narwany jestem. Zanim kliknąłem, zdążyłem tylko zobaczyć coś " ...w ciągu 48 godzin..." i pomyślałem, że o to chodzi ;P Później już nie można było dokładnie sprawdzić jaka była poprzednia treść.
Ciekawi mnie tylko czy jest jakiś czas określony na autoryzację od wysłania maila, którego ktoś może nie otrzymać/ otrzymać do spamu i przypadkowo usunąć, etc? Walgierz, mam nadzieję, że wybaczysz moje spamienie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:32, Bam-Margera napisał:

po autoryzacji pierwszego konta zostalo jescze jedno:)

Możesz jasniej, bo za bardzo nie wiem o co ci chodzi. A moze właśnie o to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:50, greg_f napisał:

Ciekawi mnie tylko czy jest jakiś czas określony na autoryzację od wysłania maila


Nowe konta (założone po wprowadzeniu autoryzacji) muszą być potwierdzone w ciągu 10 dni - w przeciwnym razie po tym okresie będą kasowane. Kont założonych wcześniej żadne kasowanie nie dotyczy.

Dodatkowo po każdej próbie zalogowania na niezautoryzowane konto pojawia się strona z odpowiednim komunikatem i informacją jak można ponownie wysłać maila autoryzującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autoryzacja przebiegła bez zbędnych komplikacji :) Nie wiem w czym to wam miało pomóż, ale jeśli ma to przyspieszyć działanie serwisu ( :D ) to możecie co miesiąc taką autoryzację robić - mi tam nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdziwiony byłem jak nie wszedłem na swoje konto i zobaczyłem ten komunikat, a potem sobie przypomniałem, że miała być właśnie autoryzacja. Ach ta moja pamięć :D Wszystko przebiegło bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja się przestraszyłem że coś podobnego do tej sytuacji z Vasillim mi się przytrafiło... Ale po parokrotnym przeczytaniu ochłonołem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bez sensu to wszystko :-)

Nie dośc, że jak wspomnieli już co poniektórzy, mailem przychodzą pełne dane dające dostęp do konta każdemu kto wbije mi na skrzynkę. [No chyba, że zmienie hasło, ale jakoś specjalnie przez takie pierdółki nie mam zamiaru] To jeszcze po kliknięciu w link w mailu pojawia mi się okienko logowania w którym wszystkie moje dane są już wypełnione bo już z tego korzystałem :-) Na jakieś specjalne zabezpieczenie mi to nie wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autoryzacja przebiegła pomyślnie, tylko że z jednym „ale”. W mailu proszącym o potwierdzenie nie można było użyć kopiuj/wklej hasła i loginu (jak się go użyło, wyskakiwał błąd). Musiałem „ręcznie” wpisać maila i hasło, wtedy dopiero mnie zalogowało. (używam Tlena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować