Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autoryzacja kont gram.pl w najbliższy poniedziałek

164 postów w tym temacie

Ja wczoraj zarejestrowałem EK S.T.A.L.K.E.R.a, powinienem dostać 30 wPLN, nie dostałem, ale i tak nie mam tych wPLN na co wydawać, więc nie ma problemu. Jeśli natomiast czujesz się oszukany przez CDP to napisz do nich maila, wyjaśnij sprawę, bo faktycznie, "niebiescy" mogą tu nie zajrzeć, a moderatorzy nie są pracownikami CDP, więc też Ci nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze Cie zrozumiałem chcesz, aby można było otrzymywać WPLN-y wielokrotnie podczas rejestracji gry na różnych kontach. Czy to aby nie stwarza możliwości nadużyć? [pytanie retoryczne]

Poza tym możesz czuć się oszukanym tylko przez samego siebie. Jak Ci ktoś "zhackował" konto pocztowe to trzeba było dzwonić do CDP żeby zmienić email w koncie na gram.pl. Albo zgłosić administratorowi poczty gdzie miałes konto kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:08, HumanGhost napisał:

Jeśli dobrze Cie zrozumiałem chcesz, aby można było otrzymywać WPLN-y wielokrotnie podczas
rejestracji gry na różnych kontach. Czy to aby nie stwarza możliwości nadużyć? [pytanie retoryczne]


Nie, chodzi mi oto ze jesli CDP usunie konto uzytkownikowi, a razem z nim zarejestrowane gry to zeby wtedy uzytkownik mogl otrzymac wPLN za ponowne zarejestrowanie gier. Nie da sie i tak rejestrowac ile sie chce razy gry poniewaz pisze ze gra juz jest zarejestrowana. A ze wzgledu ze moich gier juz raczej nie ma w bazie i rejestruje je ponownie to walsnie za to chce dostac moje wPLN ktore stracilem, bo i tak czy siak nie dostane sie na stare konto ktorego i tak prawdopodobnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:05, exMayoneS napisał:

Czuje sie oszukany przez CDP poniewaz pisano ze jak autoryzacja nie bedzie dokonana do 3 dni
po ogloszeniu to konto zostanie skasowane.

Wg słów pracownika CDP http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26214&pid=134 konta założone przed aktywacją nie będą kasowane, więc nie wiem skąd wziąłeś, że po trzech dniach bez aktywacji konta są kasowane ;)

Dnia 07.09.2007 o 12:05, exMayoneS napisał:

Jesli mi skasowali konto to zarejestrowane gry na koncie tez powinny przejsc w niebyt.

Z tego co mi wiadomo to pracownicy CDP nigdy nie kasują kont na których są zarejestrowane jakieś gry, więc myślę, że Twoje konto nadal istnieje

Dnia 07.09.2007 o 12:05, exMayoneS napisał:

Ja licze na to ze w koncu jakis pracownik CDP albo mod przejrzy ten temat ale szanse na to sa raczej nikle :).

Może i kiedyś jakiś pracownik CDP zajrzy, ale lepiej chyba jest do nich bezpośrednio napisać przez formularz do DOK-u http://www.gram.pl/kontakt.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować