Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autoryzacja kont gram.pl w najbliższy poniedziałek

164 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 22:15, Koczy napisał:

no i super a ja jutro wyzejzdzam na dwa tyg. i co teraz?


Nic jak wrócisz to odbierzesz maila i zrobisz o co wszyscy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tylko kliknięcie w link to OK. Mam nadzieje, że nie będzie takich cyrków jak przy zamawianiu Wiedźmina i serwer nie padnie od nadmiaru tych kliknięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem tego newsa to sobie pomyślałem "zaraz... to nie trzeba było tego zrobić przy rejestracji?!?!". No cóż, widać nie :D Ech... kiedy to było :P I ten nieszczęsny "Geglash" mi został :P No cóż, przynajmniej jak ktoś się tu na mnie wq...i to mnie nie pozna nigdzie na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:09, Irc100 napisał:

Oczywiście że nie!!! A kodów nie będzie można jeszcze raz zarejestrować. CDP szybko zwinie
interes i uciekną do meksyku.....


To ma nawet sens! Z taką ilością wPLNów byliby ustawieni do końca życia ;D

@wdowiakm
Mam prośbę - trochę więcej wiary w ludzi ;)

@CDP
A ja nie kliknę! Przemyślcie jeszcze raz tą autoryzację - możecie stracić klienta...
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:38, rob006 napisał:

> Oczywiście że nie!!! A kodów nie będzie można jeszcze raz zarejestrować. CDP szybko zwinie

> interes i uciekną do meksyku.....

To ma nawet sens! Z taką ilością wPLNów byliby ustawieni do końca życia ;D


A całe CDP Red okaże się tylko przykrywką dla jakiś machlojek......a Wiedźmin to tylko nazwa jakiegoś narkotyku....nieźle jak na jeną autoryzacje.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:38, rob006 napisał:

@wdowiakm
Mam prośbę - trochę więcej wiary w ludzi ;)


A co brakuje mi jej?? ;)
Obiecuje poprawę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po autoryzacji swojego konta na gram.pl. Gdy jakieś pół godziny temu wchodziłem na gram.pl moim oczom ukazała się przerwa techniczna z usprawiedliwieniem, że wszystkie egzemplarze EK Wiedźmina zostały zarezerwowane. :D Wiedziałem, że ktoś nad komunikatem nie popracował tak, więc wiedziałem, że autoryzacja zbliża się wielkimi krokami... Próbowałem się zalogować, wyskoczyło info i poprosiłem o link aktywujący, odebrałem maila, kliknąłem w link i oto jestem tutaj z Wami. :) Koniec tej pięknej historii. :P Mam nadzieję, że ta autoryzacja skutecznie pomoże z walką o bezpieczeństwo Nas- użytkowników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:05, Kukowsky napisał:

Mam nadzieję, że ta autoryzacja skutecznie pomoże
z walką o bezpieczeństwo Nas- użytkowników. :)

Jakie bezpieczeństwo? :P Gram.pl chce po prostu przeczyścić mocno zapchaną bazę danych, więc usunie userów bez aktywacji, co da nieco miejsca. I przy okazji mocno przyspieszy serwer, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejq... myślałem że ten mejla nie przyjdzie na moją pocztę, nie wiem jak u Was, ale na onecie to strasznie długo idzie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze w tym mailu, że jak się nie dokona aktywacji w przeciagu 48 godzin, to konto straci ważność. Trochę śmieszne, tym bardziej, że niektórzy wyjeżdżają. Nie rozumiem jakby się miało to odbyć. Co np. z wPLN? Nic z tego nie kumam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail nie przyjdzie, dopoki nie klikniesz w link podczas proby zalogowania sie. Wiec te 48 godzin nie sa raczej liczone od dzisiaj, tylko od momentu logowania po rozpoczeciu autoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:09, Seqiu napisał:

Jejq... myślałem że ten mejla nie przyjdzie na moją pocztę, nie wiem jak u Was, ale na onecie
to strasznie długo idzie... ;(

Onet opóźnia maile nawet do kilku dni. Więc niestety możliwe nawet, że przyjdzie po 48 godzinach - i konto straci ważność. Ale takie przypadki zdażają się rzadko, i tak na przyszłość wybrałbym coś lepszego od onet poczty, zwłaszcza kiedy teraz każy ma dostęp do google mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować