Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 12:02, tomato99 napisał:

znowu!!!doszedłem do 2 aktu i dupa pisze ze na tym urzadzeniu nie jest zapisana zadna
gra.Po co sie wypuszcza takie zbugowane gry?? Ja wydaje kase na oryginał a oni tak niedopracowana
gre dają zal.

Jakoś od roku, niecałego, gram w GoW i savy mi nie znikają. Zwróć uwagę na to, czy jesteś podłączony do LIVE i jest połączenie internetowe. 99% takich problemów to błędy użytkownika - trza czytać co się na ekranie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:32, DArkon1990 napisał:

Witam, poszukuje Modyfikacji która sprawia że zapisy nie znikają

???? Chyba mam tą modyfikację ale jest pewien problem - nie jest w postaci cyfrowej.
>i kasuje Games for Windows Live w Gears of War
Powodzenia życzę.

Dnia 05.10.2008 o 12:32, DArkon1990 napisał:

a konkretnie pod patcha 1.2.

????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:47, hallas napisał:

> Witam, poszukuje Modyfikacji która sprawia że zapisy nie znikają
???? Chyba mam tą modyfikację ale jest pewien problem - nie jest w postaci cyfrowej.
>i kasuje Games for Windows Live w Gears of War
Powodzenia życzę.
> a konkretnie pod patcha 1.2.
????


No jest w postaci, pliku exe i pliku config, znaczy się blokuje Games for Windows w Gears of War, dzięki czemu można spokojnie wczytywać, no i chodzi żeby działał z wersję 1.2 chyba że wyszedł Patch 1.3, wiesz o czym mówie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:08, DArkon1990 napisał:

No jest w postaci, pliku exe i pliku config, znaczy się blokuje Games for Windows w Gears
of War, dzięki czemu można spokojnie wczytywać, no i chodzi żeby działał z wersję 1.2
chyba że wyszedł Patch 1.3, wiesz o czym mówie??

Nie mam bladego pojęcia. Wiem, że za kasowanie zapisów gry odpowiada skrypt ukryty w plikach konfiguracyjnych gry. Wiem też, że wystarczy stworzyć konto lokalne LIVE i nigdy nie łączyć się z internetem za pośrednictwem LIVE - wtedy zapisy są bezpieczne - jeśli komuś przeszkadza wymóg łączenia się z internetem. Jeśli komuś to nie przeszkadza to wystarczy zadbać, by przd rozpoczęciem rozgrywki zalogować się do LIVE i nie odłączać neta - wtedy zapisy gry też będą bezpieczne. Nie rozumiem dlaczego ludzie mają z tym problemy, konstrukcja LIVE w GoW nawet złodziejom nie sprawia problemów. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Przeszedłem grę kilka razy ale dopiero teraz zauważyłem taki drobny szczegół. W trakcie napisów były pokazywanie zdjęcia twórców gry z osobistymi podziękowaniami. To normalne zachowanie listy płac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe sformułowanie... ;)

W sensie w GoWie? Ano tak, to chyba jakaś nowa Epicowa tradycja, bo na ile ma styrana pamięć się nie myli, na końcu kampanii w UT3 zastosowano podobny zabieg: dziwne foty i nieraz jeszcze dziwniejsze podpisy oraz sympatyczne podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:53, Dexter McAaron napisał:

Ciekawe sformułowanie... ;)

W sensie w GoWie? Ano tak, to chyba jakaś nowa Epicowa tradycja, bo na ile ma styrana
pamięć się nie myli, na końcu kampanii w UT3 zastosowano podobny zabieg: dziwne foty
i nieraz jeszcze dziwniejsze podpisy oraz sympatyczne podziękowania.


Serio? nigdy nie widziałem, pewnie pomijałem napisy ;P Musze przejść te gry raz jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:46, hallas napisał:

Takie pytanko. Przeszedłem grę kilka razy ale dopiero teraz zauważyłem taki drobny szczegół.
W trakcie napisów były pokazywanie zdjęcia twórców gry z osobistymi podziękowaniami.
To normalne zachowanie listy płac?


W sumie twórcy dosyć często robią coś w tym rodzaju, ja zawsze staram się oglądać końcowe napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 13:25, Pablo Querte napisał:

Wczoraj założyłem sobie konto na Live do gry przez sieć. Tu rodzi się moje pytanie :
trzeba coś dodatkowo klikać by aktywować GOLD na PC? Chcę to zrobić, bo darmowe podobno
:D


Nie, GOLD jest już od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jasnym pokoju oświetlonym przez blade promyki przedpołudniowego słońca, czyli scenerii absolutnie niepasującej do wydarzeń zastanych, rozległy się ekstatyczne krzyki niepoddające się jakiemukolwiek ludzkiemu pojmowaniu...

Albowiem Ten, Który Kryllami Rządzi Jak Chce, musiał ulec potężnej sile strzał precyzyjnie kierowanych w Jego obrzydliwy łeb, by chwilę później unurzać swe paskudne cielsko w kałuży własnej krwi, klękając pod naporem serii wypruwanych z Lancera.

A czynu tego wiekopomnego dokonał Marcus F., kierowany palcami słowa te piszącego, który dodatkowo wspomagał się boską ambrozją, wśród śmiertelnych rozpoznawaną jako znakomity trunek z dodatkiem chmielu;)

A wszystko to na Insane. Bez co-opa. Ani na moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, bo ci punktów przybyło łobuzie - gratulacje...:)

W moim przypadku to pewnie trochę potrwa, bo teraz muszę jeszcze czas na Stalkera wyrzeźbić... Chciałem pograć w co-op, jeno mało kto chętny do wstawania o piątej się znajdzie...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć w co-op, jeno mało kto chętny do wstawania o piątej się znajdzie...:))))

O piątej to tak niespecjalnie:D chociaż mogę powiedzieć, że po przejściu singla na wszystkich poziomach trudności będę hostował co-op''a w godzinach popołudniowych, tak gdzieś po 17, prawdopodobnie w środę i czwartek, jeśli będą chętni mogą się dołączyć - poziom Normal, bądźmy ludźmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:33, Rogallos napisał:

Chciałem pograć w co-op, jeno mało kto chętny do wstawania o piątej się znajdzie...:))))


O piątej to tak niespecjalnie:D chociaż mogę powiedzieć, że po przejściu singla na wszystkich
poziomach trudności będę hostował co-op''a w godzinach popołudniowych, tak gdzieś po
17, prawdopodobnie w środę i czwartek, jeśli będą chętni mogą się dołączyć - poziom Normal,
bądźmy ludźmi:P

ja sie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować