Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Nowy update. LIVE w wersji 2.0 zagościł na PC a wraz z nim odblokowanie dla wszystkich użytkowników wszelkich opcji multi - w GoW można już grać mecze rankingowe choć nie wiem, czy można zdobywać osiągnięcia w multi.

Jesli chodzi o problemy z instalacją to nową wersję licencji należy zaakceptować ręcznie za pośrednictwem strony www - nie pamiętam dokładnie w którym miejscu się ona znajduje ale trzeba po prostu iść za literkami NXE (NewXboxExperience? Whatever).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 23:24, hallas napisał:



Te odblokowanie wszelkich opcji na multi było już dużo wcześniej. Wersja 2.0 na PC wprowadza jedynie nowy wygląd. Bo nic innego nie zauważyłem, żadnych nowych opcji itd. Wszystkie jest takie samo. Tylko wygląd zmieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że to temat o wersji na PC ale w wyszukiwarce nic nie znalazłem a z forum pomocy technicznej mnie wywalili więc : są jakieś cheaty bądź cokolwiek co b mi pomogło pokonać Raama ? bo tłukę się już z ziomkiem ponad tydzień i nie daję sobie rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:10, nightfaler napisał:

Tak wiem że to temat o wersji na PC ale w wyszukiwarce nic nie znalazłem a z forum pomocy
technicznej mnie wywalili więc : są jakieś cheaty bądź cokolwiek co b mi pomogło pokonać
Raama ? bo tłukę się już z ziomkiem ponad tydzień i nie daję sobie rady :(

Najlepiej zdobyć wcześniej łuk i do finałowej walki używać najpierw łuku (wtedy odlecą te nietoperki) i ze snajpery w głowę aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheaty??? Nie są potrzebne, na niego jest sposób, jak na wszystko zresztą, poza tym cheaty i kody blokują achievementy. Możesz tłuc w niego snajperką i łukiem, Lancerem bądź czymkolwiek innym, ważne, żebyś miał cokolwiek wybuchowego by odganiać Krylle. Jeśli chcesz, możesz obejrzeć jak ja go załatwiłem:

http://www.xfire.com/video/45598/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza broń - Lancer/snajperka (ja wolę to pierwsze), druga - Łuk. Chowasz się gdzieś, strzelasz z łuku, zmieniasz broń, jak Krylle odlecą przez wybuch strzelasz mierząc w łeb. Stosować do bólu. Musi się udać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dzięki za pomoc ale zaraz po napisaniu posta wziołem się jesce raz i obrałem bardziej agresywną technikę. Granatan na Krylle, potem snajperka i biegam w waganie z jeddnego końca na drugi, już miałem klnąć gdy został mi dosłownie jeden pocisk do snajperki a tu bach ciach animacja i rogal na twarzy :P szkoda tylko że nie słyszałem ani jednej kwestii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:30, nightfaler napisał:

Wszystkim dzięki za pomoc ale zaraz po napisaniu posta wziołem się jesce raz i obrałem
bardziej agresywną technikę. Granatan na Krylle, potem snajperka i biegam w waganie
z jeddnego końca na drugi, już miałem klnąć gdy został mi dosłownie jeden pocisk do snajperki
a tu bach ciach animacja i rogal na twarzy :P szkoda tylko że nie słyszałem ani jednej
kwestii :(


O! Ja też mam problem z dźwiękiem.
Po podłożeniu tego rezonatora na filmiku jak się dowiadują, że nic to nie dało nie mam tak żadnych dźwięków.

Chyba, że tobie nie chodziło o problem z dźwiękiem, dawno nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, a ja mam taki mój noobowski problem... otóż grając w GoW w single player doszedłem do misji, w której jeżdżę Gruchotem. I tu jest mój problem: jak zmusić komputer, tzn mojego towarzysza, żeby obsługiwał wieżyczkę bądź kierował tym samochodem? Byłbym wdzięczny za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:51, KLucas napisał:

Ekhem, a ja mam taki mój noobowski problem... otóż grając w GoW w single player doszedłem
do misji, w której jeżdżę Gruchotem. I tu jest mój problem: jak zmusić komputer, tzn
mojego towarzysza, żeby obsługiwał wieżyczkę bądź kierował tym samochodem? Byłbym wdzięczny
za pomoc ;]


Nie da się, ty musisz wszystkim operować, jak wylatują krylle przełącz się na wieżyczke i rozwal je, jak będzie po sprawie ponownie łap za kierownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:17, Ecko09 napisał:

Nie da się, ty musisz wszystkim operować, jak wylatują krylle przełącz się na wieżyczke
i rozwal je, jak będzie po sprawie ponownie łap za kierownicę.


Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:51, KLucas napisał:

Ekhem, a ja mam taki mój noobowski problem... otóż grając w GoW w single player doszedłem
do misji, w której jeżdżę Gruchotem. I tu jest mój problem: jak zmusić komputer, tzn
mojego towarzysza, żeby obsługiwał wieżyczkę bądź kierował tym samochodem? Byłbym wdzięczny
za pomoc ;]


Możesz zrobić tak jak napisał Ecko, lecz jest jeszcze inny sposób. Po prostu jeździsz, nie zatrzymując się itd. nie zważając uwagi na te krylle ( tak ja zrobiłem i udało mi się za 3 razem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam następujący problem:
- Nie moge zalogować się na nowo założone konto w Windows Live.

Gre kupiłem w zeszłym tygodniu, zaktualizowałem Live , Utworzyłem konto na hotmail oraz zastosowałem się do wszystkich wskazówek dotyczących kraju itp. a mimo to nadal wyskakuje mi komunikat o nieobsługiwanym regionie.

Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:07, Baron Rogacizna napisał:

Witam!
Mam następujący problem:
- Nie moge zalogować się na nowo założone konto w Windows Live.

Gre kupiłem w zeszłym tygodniu, zaktualizowałem Live , Utworzyłem konto na hotmail oraz
zastosowałem się do wszystkich wskazówek dotyczących kraju itp. a mimo to nadal wyskakuje
mi komunikat o nieobsługiwanym regionie.

Pomocy !


Bo powinieneś zarejestrować się np. na Anglię bądź USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:27, Grinczar napisał:

Dużo ludzi gra po sieci? Bo nie wiem czy opłaca się kupować?

Opłaca, opłaca :) Zawsze znajdziesz jakiś serwer założony przez graczy.
P.S. Mam wersję z Platynowej Kolekcji i nie instalowałem tej dodatkowej płytki :P Dlatego nie mogłem znaleźć żadnego normalnego serwera oprócz założonego przez innych graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:25, Ecko09 napisał:

> Witam!
> Mam następujący problem:
> - Nie moge zalogować się na nowo założone konto w Windows Live.
>
> Gre kupiłem w zeszłym tygodniu, zaktualizowałem Live , Utworzyłem konto na hotmail
oraz
> zastosowałem się do wszystkich wskazówek dotyczących kraju itp. a mimo to nadal
wyskakuje
> mi komunikat o nieobsługiwanym regionie.
>
> Pomocy !

Bo powinieneś zarejestrować się np. na Anglię bądź USA.


DZIĘKI !! Anglia jakoś nie chciała działać ale USA pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:27, Grinczar napisał:

Dużo ludzi gra po sieci? Bo nie wiem czy opłaca się kupować?


Wbrew pozorom całkiem sporo. Praktycznie zawsze da radę znaleźć kogoś do gry - a multi w niej jest świetne.
Jak najbardziej opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować