Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

City of Villains / City of Heroes

31 postów w tym temacie

Tworzę ten temat bo wszelkie informacje są porozwalane po komentarzach i taki jeden spójny zbiór informacji może się przydać.

Linki do sklepu:
City of Villains - 149.90 (-45wpln) - http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=289
City of Heroes - 119.90 (-30wpln) - http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=252
jeśli z którąkolwiek grą kupimy kartę prepaid to jest ona tańsza o 25% (rewelacyjna promocja, szkoda, że jej nie było jak kupowałem grę ;))

Zakładanie konta:
Konto zakładamy na stronie www.plaync.com po założeniu dodajemy grę przyciskiem ADD GAME wpisujemy numer seryjny ale ... to nie wszystko. Żeby grać wymagana jest karta kredytowa lub e-karta mbanku lub visa inteligo (na karcie muszą być dostępne środki bo inaczej nie przejdzie weryfikacji). Jeśli nie posiada się karty można kupić kartę prepaid i wybrać ten sposób płatności - moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, szczególnie przy obecnej promocji.

City of Villains - supergrupa - Shadownet.
Jesteśmy na serwerze Union. Przyjmujemy wszystkich Polaków w nasze szeregi, wystarczy tellnąć do kogoś kto aktualnie z grupy jest online. Mamy własną baze już całkiem nieźle rozbudowaną. (moja postać to Purplefire)

Lista graczy City of Villains

Mecha Keii - Mastermind / Matsuki - Corruptor
Pieszczoch - Brute
Grund : Natural Mastermind / Nellie : Corruptor/Mutation
Spirit Warden - Corruptor / Soul Warden - Corruptor
Purplefire - Technology Corruptor
White Mist - Mutation Corruptor / White Feline - Technology Brute
Tomugeen - Mutation Dominator
Zysia - Technology Brute
Dr Zlo - Corruptor
Gert Ruda - Brute

Lista graczy City of Heroes (tu mniej, wpisuje tylko tych o których wiem)

Metal Bug - technology blaste
Mystican - Magic Srapperr


Jak ktoś gra to proszę o dopisanie się w wątku z nazwą postaci.
Później wkleję jeszcze jakieś ciekawe screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niby ze jak?! Jezeli mam zamiar kupić narazie tylko grę City of Heroes to tak czy tak muszę dokupić od razu PRE-PAIDA??? Nie posiadam katy kredytowej więc muszę wykupić tego pre-paida firmy NCSoft? Nie mogę na początku pograć sobie te 30 dni darmowe? Chcę sobie kupić CoH ale co będę musiał kupić od razu pre-paida?! Dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkadiusz do mnie mowisz czy do SwenG??? Bo juz się pogubilem :p Ale o co Ci chodzi? Bo ten temat ja niechcący wykopałem :) Wciąż czekam na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:15, Arkadiusz napisał:

City Of Heroes / City Of Villains - temat ogólny --> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=475&u=21

nie ma potrzeby dublowania tematow (a jak uwazasz ze podane przez ciebie info jest przydatne
to dodaj je do w/w watku)

Ehmm, sprawdź datę założenia wątku, to wykopany temat z zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:12, Diddle napisał:

Czyli niby ze jak?! Jezeli mam zamiar kupić narazie tylko grę City of Heroes to tak czy tak
muszę dokupić od razu PRE-PAIDA??? Nie posiadam katy kredytowej więc muszę wykupić tego pre-paida
firmy NCSoft? Nie mogę na początku pograć sobie te 30 dni darmowe? Chcę sobie kupić CoH ale
co będę musiał kupić od razu pre-paida?! Dlaczego?!

Nie musisz, wystarczy, że masz kartę kredytową. Wtedy pobierają jednego centa czy jakoś tak, dla sprawdzenia. Później można sobie wyłączyć pobieranie i grasz bez dodatkowej karty. Jeśli nie masz kredytówki (lub e-karty) jesteś zmuszony zakupić jednocześnie prepaida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-karty? Mam kartę Lukas, konto internetowe, moze byc? Jezeli nie to nie mam zamiaru kupowac CoH + od razu karta pre-paid...

Wolę sobie odłożyć i kupić WoW albo innego fajnego MMORPG-a. A czy z WoW-em jest tak samo? Czy mozna sobie dokupic pozniej kartę pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:33, Diddle napisał:

E-karty? Mam kartę Lukas, konto internetowe, moze byc? Jezeli nie to nie mam zamiaru kupowac
CoH + od razu karta pre-paid...

Nie mam pojęcia, e-karta emuluje działanie karty kredytowej, zapytaj w Lukasie

Dnia 14.03.2006 o 13:33, Diddle napisał:

Wolę sobie odłożyć i kupić WoW albo innego fajnego MMORPG-a. A czy z WoW-em jest tak samo?
Czy mozna sobie dokupic pozniej kartę pre-paid?

Z WoW-em było dokładnie tak samo rok temu, jak jest teraz nie wiem. Ja po prostu używam karty kredytowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ok, dzięki...
Kurczę to nie wiem na jakiego MMORPGA się wrzucić :(...
Wszędzie te pra-paidy potrzeba od razu, jakby nie można było dokupić je po 30 dniach grnia... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:39, SwenG napisał:

> E-karty? Mam kartę Lukas, konto internetowe, moze byc? Jezeli nie to nie mam zamiaru kupowac

> CoH + od razu karta pre-paid...
Nie mam pojęcia, e-karta emuluje działanie karty kredytowej, zapytaj w Lukasie

> Wolę sobie odłożyć i kupić WoW albo innego fajnego MMORPG-a. A czy z WoW-em jest tak samo?

> Czy mozna sobie dokupic pozniej kartę pre-paid?
Z WoW-em było dokładnie tak samo rok temu, jak jest teraz nie wiem. Ja po prostu używam karty
kredytowej ;)



O. Z wielką przyjemnością witam naszą "zgubę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:48, Soleila napisał:

O. Z wielką przyjemnością witam naszą "zgubę" ;)

A tam, zaraz zgubę ;) Codziennie na forum jestem i coś skrobnę ;) A tak przy okazji, weźcie waszych panów od telekomunikacji żeby ustawili telefony tak, żeby było wiadomo, że zajęte a nie że nikogo nie ma lub (co gorsza) nikt nie odbiera bo nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:27, SwenG napisał:

Ehmm, sprawdź datę założenia wątku, to wykopany temat z zeszłego roku.


Czyli jak jest stary, to mozna dublowac? Poza tym teraz Ty sprawdz date ostatniego postu. Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem byloby polaczeni tych watkow. halo! Mod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:56, Wiadroman napisał:

> Ehmm, sprawdź datę założenia wątku, to wykopany temat z zeszłego roku.

Czyli jak jest stary, to mozna dublowac? Poza tym teraz Ty sprawdz date ostatniego postu. Mysle,
ze najlepszym rozwiazaniem byloby polaczeni tych watkow. halo! Mod!

Mnie to tam obojętne, można połączyć o ile się da, zostałem niejako wywołany do tablicy, więc odpowiedziałem i mam nadzieję, że pomogłem, widzisz w tym coś złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tych MMORPG jest to, że trzeba płacić zagrę. Jak kupuję grę to chce w nią grać bez dodatkowego płacenia! A jednak grają tak miliony ludzi na świecie, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 15:02, Budyn napisał:

Najgorsze w tych MMORPG jest to, że trzeba płacić zagrę. Jak kupuję grę to chce w nią grać
bez dodatkowego płacenia! A jednak grają tak miliony ludzi na świecie, ehh.


I dlatego na stan obecny nie mam zamiaru kupywac innego MMORPG niż Guid Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie: czy jeśli kupie City of Heroes lub City of Villians w sklepie gram.pl, to będę miał darmowy miesiąc grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:40, mikim napisał:

Hej, mam pytanie: czy jeśli kupie City of Heroes lub City of Villians w sklepie gram.pl, to
będę miał darmowy miesiąc grania?


Tak, będziesz. Swoją drogą może wrócę do Paragon City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować