Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

A jak można wiedzieć do czego ma służyć ten mały obrazek, na layout się nie nada :/
Bo to jest rozdzielczość 400x302, a layout powinien mieć 1280x 1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś kto były wstanie zrobić dla mnie layout? Chodzi mi aby wyglądał tak jak ma PSAT CineQ ale o tematyce Brothers in Arms: Hell’s Highway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zrobi ktoś dla mnie cały layout?
Chodzi o ważne konto,narazie nie zostało ukazane,więc jakby co proszę o dyskrecję.Potrzebuję -powtarzam-CAŁEGO layoutu o tematyce pięniedzy,by kasa znalazła się na tle bądź nagłówku.
Kontakt: gg5255847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 17:26, Machoni92 napisał:

Proszę o ocenę layouta mojego autorstwa do mojej gry browserówkowej. Siedzę nad tym od
wczoraj, a zastanawiam się, jak na to mogliby patrzeć inni.

fajny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, forum to nie tablica ogłoszeń, nie wiem po co to zamieściłeś, w końcu regulamin mówi o tym, żeby nie zamieszczać ogłoszeń. Jak chcesz, żeby ludzie ci oceniali layouta, to wstaw ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:44, Varo napisał:

Słuchaj, forum to nie tablica ogłoszeń, nie wiem po co to zamieściłeś, w końcu regulamin
mówi o tym, żeby nie zamieszczać ogłoszeń. Jak chcesz, żeby ludzie ci oceniali layouta,
to wstaw ankietę.


A od kiedy prośba o ocenę layouta to ogłoszenie? o_O Po cholerę mam zamieszczać nowy topic, tylko po to, żeby poznać zdanie innych, skoro mogę zapytać tutaj? Może nie jest to co prawda temat ogólny o layoutach, ale koniec końców o layoutach.

BTW Jak ktoś by chciał, to też mogę mu skombinować layout na gramsajt, lub stronę - pocięte, razem z kodem HTML. I żeby nie było, to nie jest reklama, tylko informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, żebyś we wpisie zrobił "drugi wpis", który oddziela pierwszy kilkoma kreskami i tak byś wstawił screen, a jak już mówisz, że do tego tematu mogłeś to wkleić, to się mylisz, ponieważ ten temat to "Layout na zamówienie", a nie screeny z layoutów czy coś w tym stylu. Tylko twoje BTW było związane z tym tematem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:13, Varo napisał:

Wystarczy, żebyś we wpisie zrobił "drugi wpis", który oddziela pierwszy kilkoma kreskami
i tak byś wstawił screen, a jak już mówisz, że do tego tematu mogłeś to wkleić, to się
mylisz, ponieważ ten temat to "Layout na zamówienie", a nie screeny z layoutów czy coś
w tym stylu. Tylko twoje BTW było związane z tym tematem.
Pozdrawiam


A jak można poprosić o ocenę layouta, nie pokazując go? W sumie nawet chciałem napisać, że mógłbym robić layouty dla innych, ale uznałem to za niekonieczne, bo jak ktoś by chciał, to by po prostu mógł poprosić. :)
Chociaż z tym, że moja prośba ma niewiele wspólnego z przyjętym tematem to się zgodzę. Po prostu nie chciałem zaśmiecać forum, które już jest dość chaotyczne (przyznasz, że trzeba się do niego przyzwyczaić) nowym, mało ważnym postem. ;)

Aaa, i nie musisz tak dostanie reagować na czyjeś błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:44, Varo napisał:

Słuchaj, forum to nie tablica ogłoszeń, nie wiem po co to zamieściłeś, w końcu regulamin
mówi o tym, żeby nie zamieszczać ogłoszeń. Jak chcesz, żeby ludzie ci oceniali layouta,
to wstaw ankietę.

Nie rozśmieszaj mnie...
Nie ma to jak bohaterski post tylko aby zrobić innemu na złość...-_-
"Wstaw ankiete" jakoś nie po mojemu to brzmi, a pozatym ankieta jest tylko na Gram Sajcie gdzie w mniejszym stopniu zaglądają graficy...
"w końcu regulamin mówi o tym, żeby nie zamieszczać ogłoszeń" widze, że regulamin znasz dobrze, ale zapoznaj się ze znaczeniem słowa "ogłoszenie".
Tutaj nie zostało zamieszczone ogłoszenie, nie dał linka do swej gry, ani na obrazku nie jest takowy widoczny..
Także jeżeli chcesz kogoś pouczać to zacznij od siebie, a zanim zaczniesz przytaczać cytaty z regulaminu, zrozum co one oznaczają i czy post koliduje z regulaminem...-_-

Machoni92
Moje zdanie jest takie:
całkiem fajnie Ci to wyszło, jednak z tytułu usuń odbicie, a napis zrób po prostu większy.
"postać /.../ Administrator" możesz zrobić inną czciągą (nie taką prostą) / jakieś buttony.
Ogólnie cacy ; ) +8/10
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:55, Tokix napisał:

Nie rozśmieszaj mnie...

xDxDxD

Dnia 17.07.2008 o 20:55, Tokix napisał:

Nie ma to jak bohaterski post tylko aby zrobić innemu na złość...-_-

I kto tu komu robi na złość ?

Dnia 17.07.2008 o 20:55, Tokix napisał:

"Wstaw ankiete" jakoś nie po mojemu to brzmi, a pozatym ankieta jest tylko na Gram Sajcie
gdzie w mniejszym stopniu zaglądają graficy...

A czy do wyników potrzebni są graficy co ? W końcu do tego tematu nie tylko zaglądają graficy. Do tego tematu większość przychodzi z prośbą o zrobienie layouta, a nie ocenę layouta.

Dnia 17.07.2008 o 20:55, Tokix napisał:

"w końcu regulamin mówi o tym, żeby nie zamieszczać ogłoszeń" widze, że regulamin znasz
dobrze, ale zapoznaj się ze znaczeniem słowa "ogłoszenie".

Ogłoszenie, może i to ie było ogłoszenie rzeczowe, ale ten postu w ogóle nie był związany z tematem.

Dnia 17.07.2008 o 20:55, Tokix napisał:

Tutaj nie zostało zamieszczone ogłoszenie, nie dał linka do swej gry, ani na obrazku
nie jest takowy widoczny..

Tak jak mówiłem wyżej, to nie jest ogłoszenie rzeczowe, ale mógłby to zrobić tak : we wpisie dać ten obrazek, a potem dać ankietę, a w niej oceny

Dnia 17.07.2008 o 20:55, Tokix napisał:

Także jeżeli chcesz kogoś pouczać to zacznij od siebie, a zanim zaczniesz przytaczać
cytaty z regulaminu, zrozum co one oznaczają i czy post koliduje z regulaminem...-_-

To, że jesteś brygadzistą, lepszym grafikiem i jesteś tu dłużej, to nie znaczy, że będziesz mi mówić co mam robić. To, że stajesz w jego obronie, to nie znaczy, żebyś upominał mnie o regulamin :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 17:26, Machoni92 napisał:

Proszę o ocenę layouta mojego autorstwa do mojej gry browserówkowej. Siedzę nad tym od
wczoraj, a zastanawiam się, jak na to mogliby patrzeć inni.

Niezły. aczkolwiek bez fajerwerków. Chociaż jest stylowy i na pewno wystarczający. Długo już w tym siedzisz (tzn. grafice)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować