Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dobry wieczór(akurat piszę w takiej porze) , czy mógłby ktoś poświęcić swój cenny czas na zrobienie mi Layouta w klimatach świata Tolkiena bądź Gothica? Z góry wam bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że ostatnio zalatany trochę jestem to prośbę mam ogromną. Chciał bym lay w klimacie Race Driver: GRID. Głównie chodzi mi o elementy driftingu z owej gry itp. Taki nocny wyścigowy klimacik (jak na górze mojego gs''a). Mam tylko prośbę - niech będzie on w większej rozdzielczości, ponieważ tak jak np. obecny mój jeśli ogląda się go na większych rozdzielczościach niż 1024 x 768 widać białe pasy po bokach. Był bym bardzo wdzięczny za zrobienia lay''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was taką prośbę. Czy mógłby mi ktoś z was zrobić wszystkie te elementy do GS''a, oprócz tła ? No wiecie, belki itp. Fajnie by było, gdyby to wszystko było w klimacie mojego GS''a - czerń, szarość, ogólnie mrok. Polegam na waszej inwencji. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:07, DartiReviMaster napisał:

No bardzo ładny ten layout. Zwykły obrazek :D

wiem tylko że jeszcze za dobrze nie potrafię więcej zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:27, LuQeMaStEr napisał:

Mam do was taką prośbę. Czy mógłby mi ktoś z was zrobić wszystkie te elementy do GS''a,
oprócz tła ? No wiecie, belki itp. Fajnie by było, gdyby to wszystko było w klimacie
mojego GS''a - czerń, szarość, ogólnie mrok. Polegam na waszej inwencji. Z góry dziękuję
:)

Luźne szelki :) Chodzi o belki i nagłówek dopasować do tła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:23, Bartek 93 napisał:

Luźne szelki :) Chodzi o belki i nagłówek dopasować do tła?


Tak. I jeszcze jakieś fajnie obramowane pole na wpisy - żeby tło było widać. Chciałbym, żeby to jakoś wyglądało - może pokusisz się o coś extra ;D. Żeby Ci jeszcze ułatwić, tematyką może być Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś w klimacie postapokaliptyczno-falloutowym. Interesuje mnie szczególnie Fallout 3. Ogólny wygląd mroczny, dość przyciemniony. Myślę, że nie byłoby to trudne dla pr0 jakiegoś, kto umiałby to wykonać. Niestety ja jestem nogą w edycji gramsajta. Dziękuję.


ps.Jeśli ktoś chętny stworzeniem czegoś takiego proszę pisać na nr. gadu-gadu 8067315.

ps2. http://ja.gram.pl/dawkoon - Szybki dostęp do mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:24, Davw napisał:

Witam. Jako, że ostatnio zalatany trochę jestem to prośbę mam ogromną. Chciał bym lay
w klimacie Race Driver: GRID. Głównie chodzi mi o elementy driftingu z owej gry itp.
Taki nocny wyścigowy klimacik (jak na górze mojego gs''a). Mam tylko prośbę - niech będzie
on w większej rozdzielczości, ponieważ tak jak np. obecny mój jeśli ogląda się go na
większych rozdzielczościach niż 1024 x 768 widać białe pasy po bokach. Był bym bardzo
wdzięczny za zrobienia lay''a.


Co łaska to powtarzam prośbę. Jeśli macie jakieś pytania to 9978914 (gg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:46, Chaotizz napisał:

A ja nie proszę o lay''a, ale proszę o ocenę tegoż oto layout''a, którego spłodziłem
dziś, przed chwilą. Robiony 4 dni, po dwie godziny dziennie, ba czasem po 4. ;] Z góry
dziękuje.



Lay bardzo ładny. Spędziłeś nad nim trochę czasu i to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:46, Chaotizz napisał:

A ja nie proszę o lay''a, ale proszę o ocenę tegoż oto layout''a, którego spłodziłem
dziś, przed chwilą. Robiony 4 dni, po dwie godziny dziennie, ba czasem po 4. ;] Z góry
dziękuje.


dla mnie miozio ;] a ta czarodziejka to nie jest czasem z Age of Wonders ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:46, Chaotizz napisał:

A ja nie proszę o lay''a, ale proszę o ocenę tegoż oto layout''a, którego spłodziłem
dziś, przed chwilą. Robiony 4 dni, po dwie godziny dziennie, ba czasem po 4. ;] Z góry
dziękuje.


Rzeczywiście ładny, ale prosze nie wciskaj kitu że tyle nad tym pracowałeś :D

Wszystko to, zajęłoby najdłużej góra 4 godz . Bo wątpie żebyś te różne elementy (ramki, nie ramki itd) robił sam. No chyba że ty jestem kuzynem ślimaka to by wszystko wyjaśniało -_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już ktoś prosił o ocenę swojego laya to i może ja poproszę. ;P Oto i on, jak się prezentuje? W sumie chciałbym zrobić nowego, może jakieś rady, gdyż jestem początkujący i nie za bardzo się orientuje we wszystkich możliwościach PS.

20080725100058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:22, DartiReviMaster napisał:

Rzeczywiście ładny, ale prosze nie wciskaj kitu że tyle nad tym pracowałeś :D

Ja nie kłamię. ;]

Dnia 25.07.2008 o 09:22, DartiReviMaster napisał:

Wszystko to, zajęłoby najdłużej góra 4 godz . Bo wątpie żebyś te różne elementy (ramki,
nie ramki itd) robił sam.

Nie, nie robiłem tego sam, ale składanie mi troszkę zajęło. ;] Zwłaszcza, że mam chyba z 3 wersje tego layouta, bez różnych elementów i z rożnymi elementami, więc 4 godz. tego nie robiłem. ;]

@Vasenia666 ---> Może tak, ja tam nie wiem. ;)

Łeber ---> Jest niezły, zwłaszcza nagłówek, na głównej stronie troszkę bym przyciemnił te napisy i różne takie, a w tle pod stronę, po prostu dał jakąś tapetę. Ale pomysł ciekawy i wykonanie dobre. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś zrobić ładnego laya o tematyce TES: Morrowind albo Baldurs Gate 1? Ewentualnie o SpellForce albo HoMM III. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:14, Assax napisał:

Bardzo ładny lay a szczególnie ten nagłówek jest świetny ^^.
A przy okazji ja bym poprosił o ocene tego lay''a :


Nic nadzwyczajnego. Tylko tło, strona główna i nagłówek. Nic, bez żadnych bajerów i fajerwerków. I belka oddzielająca wpisy od tych innych pierdół jest troszeczke za blisko wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:38, Menisk napisał:

Dobry wieczór(akurat piszę w takiej porze) , czy mógłby ktoś poświęcić swój cenny czas
na zrobienie mi Layouta w klimatach świata Tolkiena bądź Gothica? Z góry wam bardzo dziękuje.


Jeszcze raz wasz proszę a layauta, bo nie mam pomysłu a wy na tym znacie się najlepiej(no na pewno lepiej ode mnie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować