Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2008 o 15:27, WyszkowiakO napisał:

Widze że tu pełny profesjonalizm jest hehehe rozśmieszacie mnie :P



Co to ma być za SPAM?

Damian14BO o sekundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 15:27, WyszkowiakO napisał:

Widze że tu pełny profesjonalizm jest hehehe rozśmieszacie mnie :P

A Ty Uber Pro Grafik? Jak ktoś chce tylko biała mgiełkę to dostaje białą mgiełkę, a jak ktoś chce dobry layout (belki, nagłówek itd.) to dostaje dobry layout, nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 15:55, loytartoreto napisał:

> Widze że tu pełny profesjonalizm jest hehehe rozśmieszacie mnie :P
A Ty Uber Pro Grafik? Jak ktoś chce tylko biała mgiełkę to dostaje białą mgiełkę, a jak
ktoś chce dobry layout (belki, nagłówek itd.) to dostaje dobry layout, nic ponad to.

a o ci ci teraz chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 15:59, WyszkowiakO napisał:

a o ci ci teraz chodzi?

A o co tobie chodzilo w twoim poprzednim poscie?
loy (ja w sumie tez) zrozumial to jako wysmiewanie sie z tego, ze jedyne co zrobilismy z obrazkiem n-t-g to dodalismy przezrocze... ale przeciez on wlasnie tego oczekiwal... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:19, Damian14BO napisał:

> a o ci ci teraz chodzi?
A o co tobie chodzilo w twoim poprzednim poscie?
loy (ja w sumie tez) zrozumial to jako wysmiewanie sie z tego, ze jedyne co zrobilismy
z obrazkiem n-t-g to dodalismy przezrocze... ale przeciez on wlasnie tego oczekiwal...
o.O

sory nie chciałem nikogo urazić wiesz tło to nie layout a w temacie jest napisane layout na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:21, WyszkowiakO napisał:

sory nie chciałem nikogo urazić wiesz tło to nie layout a w temacie jest napisane layout
na zamówienie


To co ... ? Może zrobimy osobne tematy "Belki na zamówienie" / "Tło na zamówienie" etc ? -.-. A czy tło nie jest przypadkiem elementem layouta ? Hm ... wydaje mi się że tak ... więc chyba wiesz o co mi chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:24, KŁEJK napisał:

> sory nie chciałem nikogo urazić wiesz tło to nie layout a w temacie jest napisane
layout
> na zamówienie

To co ... ? Może zrobimy osobne tematy "Belki na zamówienie" / "Tło na zamówienie" etc
? -.-. A czy tło nie jest przypadkiem elementem layouta ? Hm ... wydaje mi się że tak
... więc chyba wiesz o co mi chodzi ?

Kłejk nie chcę z nikim się sprzeczać napisałem moje zdanie ty piszesz swoje i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja o coś poproszę,a poproszę o layout z gry Gothic 3. Najlepiej z full wyposażeniem (belki, nagłówek itd.). Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ już od dłuższego czasu na moim GS-ie nie mam żadnego laya i niestety nie mam ani umiejętności ani też żadnego pomysłu na zrobienie laya , a nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie działa ten temat , dlatego pytam: Czy ktoś był by w stanie zrobić dla mnie laya o tematyce z Project Origin ? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny , wszelkie pomysły będą przeze mnie bardzo mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 17:38, loytartoreto napisał:

Jak chcesz to złóż zamówienie na Sajcie mojej firmy. Jeszcze jedno można ;).


A ja też mógłbym złożyć takie zamówienie ? Czy wystarczy że wszedłbym na Twojego GS-a i w komentarzach napisał o co dokładnie proszę ? Jakby co to kilka szczegółów masz w moim poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. chciałbym się zapytać, czy nie mógłby ktoś zrobić dla mnie... hmm... jak to nazwać??? chodzi mi o tą część Banera, która jest tłem do avatara, statusu itp.... wiecie o co chodzi??? taka jakby wizytówka w banerze...
potrzebuję 2 sztuk- jedną w stylu średniowiecznym (Konkretniej to Settlers, ale wystarczy średniowiecze- miecz czy coś....), a 2 pasującą do layouta na moim gs-ie, cukierkową... nie chodzi o jakieś wymyślne rzeczy, ale sam nie potrafię zrobić niczego ładnego
z góry dzięki
Zakrzysiunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłby mi ktoś lay związany z grami akcji.Najlepiej taki pomieszany z kilku gier typu Hitman , Splinter Cell ,Prince of Persia ,Alone in the dark ,Gears of War ,z Larą Croft albo z Tonym Howkiem.Wiem,wiem Tony howk to nie jest gra akcji ale fajnie było by mieć z nim lay .
A na koniec tradycyjne : Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować