Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Witam wszystkich ! Właśnie zainstalowałem F.E.A.R. 2. Mam pytanko - dlaczego tak mało serwerów jest wyszukiwanych? Może na serwerach nierankingowych jest więcej? Drugie pytanie. Długi jest singiel? Kolejne pytanie - nie mam jakieś mapki do podglądu albo wskaźnika gdzie iść - bo nic takiego nie znalazłem? Ostatnia sprawa... jak oni te klawisze obłożyli... zoom zamiast sprintu pod Shiftem, a sprint pod Altem.. na szczęście można zmienić i to zrobiłem.... grafa spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

Witam wszystkich ! Właśnie zainstalowałem F.E.A.R. 2. Mam pytanko - dlaczego tak mało
serwerów jest wyszukiwanych? Może na serwerach nierankingowych jest więcej?


Niestetty, serwerów ejst bardzo mało ;/

Drugie pytanie.

Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

Długi jest singiel?


ok. 8 godzin na przejście

Kolejne pytanie - nie mam jakieś mapki do podglądu albo wskaźnika

Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

gdzie iść - bo nic takiego nie znalazłem?


Bo nie ma czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

Witam wszystkich ! Właśnie zainstalowałem F.E.A.R. 2. Mam pytanko - dlaczego tak mało
serwerów jest wyszukiwanych?

Bo mało osób gra:P
>Może na serwerach nierankingowych jest więcej? Drugie pytanie.
Ta, na nierankingowych gra więcej

Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

Długi jest singiel?

9 godzin gry
>Kolejne pytanie - nie mam jakieś mapki do podglądu albo wskaźnika

Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

gdzie iść - bo nic takiego nie znalazłem?

W single nie ma, w multi jest.

Dnia 08.03.2009 o 11:24, Jabłoński napisał:

Ostatnia sprawa... jak oni te klawisze obłożyli...
zoom zamiast sprintu pod Shiftem, a sprint pod Altem..

bo to nie jest Call of Duty 4, żeby było takie ułożenie przycisków:P Shift zawsze w serii FEAR służył do celowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:48, marcinshinoda napisał:

bo to nie jest Call of Duty 4, żeby było takie ułożenie przycisków:P Shift zawsze w serii
FEAR służył do celowania


Dzięki wszystkim za wyczerpującą informację.
Do ciebie stary: nie mów, że tylko CoD ma takie obłożenie klawiszy. Większość FPS-ów i nie tylko ma taki układ.. więc się dziwie. Np wszystkie MoH, czy choćby strzelanki CI (a co?, niektóre da się przejść bez bólu zębów..hehe) lub z ostatnio wydanych: L4D.
Ps. Szkoda że w Fear 2 nie ma co-opa- aż się prosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Dzięki wszystkim za wyczerpującą informację.

Dnia 08.03.2009 o 17:58, Jabłoński napisał:

Do ciebie stary: nie mów, że tylko CoD ma takie obłożenie klawiszy. Większość FPS-ów
i nie tylko ma taki układ.. więc się dziwie. Np wszystkie MoH, czy choćby strzelanki
CI (a co?, niektóre da się przejść bez bólu zębów..hehe) lub z ostatnio wydanych: L4D.



No to była mała aluzja to tego, że FEAR2:PO i zamieniło sie w CoD4:P Niestety twórcy polecieli na fenomen Call of Duty 4, i nie zostawili tego co większość kochała w Combat(jeśli chodzi o multi), i zrobiło takie nie wiadomo co w które prawie nikt nie gra:P

Swoją drogą sam gram w CoD4, uważam że multiplayer jest świetny, ale jeden CoD4 mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:34, marcinshinoda napisał:

Swoją drogą sam gram w CoD4, uważam że multiplayer jest świetny, ale jeden CoD4 mi wystarczy.



Co??? Nie czekasz na CoD MW 2 ??? Heretyk ! Na stos z nim ! .. (haha taki żarcik mały..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 23:45, Jabłoński napisał:

> Swoją drogą sam gram w CoD4, uważam że multiplayer jest świetny, ale jeden CoD4
mi wystarczy.
>


Co??? Nie czekasz na CoD MW 2 ??? Heretyk ! Na stos z nim ! .. (haha taki żarcik mały..)


Jak heretyk to palić, nie ma co xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 23:45, Jabłoński napisał:

> Swoją drogą sam gram w CoD4, uważam że multiplayer jest świetny, ale jeden CoD4
mi wystarczy.
>


Co??? Nie czekasz na CoD MW 2 ??? Heretyk ! Na stos z nim ! .. (haha taki żarcik mały..)


Nie, bo na dzień dzisiejszy mi nie pójdziexD

Ale do rzeczy, chodzi mi o to, że nie chce, żeby FEAR 2 był kolejnym CoD4, tylko chce, żeby został stary, dobry styl FEAR Combat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 23:45, Jabłoński napisał:

Co??? Nie czekasz na CoD MW 2 ??? Heretyk ! Na stos z nim ! .. (haha taki żarcik mały..)

Są znacznie leprze gry na które można czekać, chociażby F.E.A.R. 3. ;P
Patrząc na ogromną ilość graczy nadal grających w CoD1 i 2, można dojść do wniosku, że wielu graczy nie specjalnie czeka na CoD MW 2. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 12:56, Sebat1 napisał:


> Co??? Nie czekasz na CoD MW 2 ??? Heretyk ! Na stos z nim ! .. (haha taki żarcik
mały..)
Są znacznie leprze gry na które można czekać, chociażby F.E.A.R. 3. ;P
Patrząc na ogromną ilość graczy nadal grających w CoD1 i 2, można dojść do wniosku, że
wielu graczy nie specjalnie czeka na CoD MW 2. ;]


Raczej czeka na tą cześć co najmniej milion osób, które kupiły CoD4:P Call of Duty 4 Multiplayer jest druga w rankingu xfire, z największą ilości regularnych graczy. Całkowicie zasłużenie:)

PS: W FEAR Multiplayer, wg xfire gra więcej osób niż w FEAR2:PO.. Cienko cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2009 o 13:22, marcinshinoda napisał:

Raczej czeka na tą cześć co najmniej milion osób, które kupiły CoD4:P

Na pewno tych osób jest znacznie więcej. Aż strach pomyśleć ilu graczy rzuci się na ten tytuł w dniu premiery.

Dnia 09.03.2009 o 13:22, marcinshinoda napisał:

Call of Duty 4 Multiplayer jest druga w rankingu xfire, z największą ilości regularnych graczy. Całkowicie
zasłużenie:)

Przed chwilą sprawdzałem i Call of Duty 4: Modern Warfare w rankingu Xfire ma aktualnie... 9999 pozycję (jak nie wierzysz to sam sprawdź), więc nie kłam. ;P ;P ;P

Dnia 09.03.2009 o 13:22, marcinshinoda napisał:

PS: W FEAR Multiplayer, wg xfire gra więcej osób niż w FEAR2:PO.. Cienko cienko

To było łatwe do przewidzenia, już po kilku pierwszych rundach jakie rozegrałem w Project Origin wiedziałem, że tak właśnie będzie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Przed chwilą sprawdzałem i Call of Duty 4: Modern Warfare w rankingu Xfire ma aktualnie...

Dnia 09.03.2009 o 14:46, Sebat1 napisał:

9999 pozycję (jak nie wierzysz to sam sprawdź), więc nie kłam. ;P ;P ;P


Mają jakąś awarie strony, bo przed chwilą odwiedzałem profil i w każdej grze pokazywało, 0 osób grających, 0 minut. Ale moge cie zapewnić, że CoD4 jest na drugim miejscu, bo widziałem nie raz profil tej gry. Gra w nią regularniej około 130 000 graczy posiadających xfire. Wyżej jest tylko....World of Warcraft:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 15:02, marcinshinoda napisał:

>> Przed chwilą sprawdzałem i Call of Duty 4: Modern Warfare w rankingu Xfire ma
aktualnie...
> 9999 pozycję (jak nie wierzysz to sam sprawdź), więc nie kłam. ;P ;P ;P

Mają jakąś awarie strony, bo przed chwilą odwiedzałem profil i w każdej grze pokazywało,
0 osób grających, 0 minut. Ale moge cie zapewnić, że CoD4 jest na drugim miejscu, bo
widziałem nie raz profil tej gry. Gra w nią regularniej około 130 000 graczy posiadających
xfire. Wyżej jest tylko....World of Warcraft:P



Tak, CoD4 jest na 2 bo ja też patrzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj minął dokładnie miesiąc od światowej premiery Project Origin. Aktywność graczy na Xfire prezentuje się następująco:

PS. Jak aktywność graczy nadal będzie spadać w takim tempie, to może niedługo tak jak w części pierwszej, multi będzie darmowe. ;]

20090311005342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że podobnie jak ja na początku ludzie z ciekawości pograli w tryb sieciowy fear''a 2 aby zobaczyć co to jest a później odpuścili sobie w niego grę :) co mnie jakoś specjalnie nie dziwi w końcu fear2 nastawiony był bardziej na tryb dla pojedynczego gracza który był b. dobry a nie rozgrywkę sieciową która np. mi się kompletnie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 00:59, Sebat1 napisał:

PS. Jak aktywność graczy nadal będzie spadać w takim tempie, to może niedługo tak jak
w części pierwszej, multi będzie darmowe. ;]


Oby, bo multi rozwiązano naprawdę fajnie, szczególnie trybik pancerny front. Póki co odinstalowałem, bo mam dość grania na prywatnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 10:24, MateoKiszlo napisał:

Oby, bo multi rozwiązano naprawdę fajnie, szczególnie trybik pancerny front.

Grałem we wszystkie tryby i Pancerny Front najbardziej przypadł mi do gustu. :) Reszta trybów jest jakaś taka... mało ciekawa. Kurde, co ja bym dał żeby pojawiła się jakaś łatka dodająca SlowMo TDM i DM, dzięki temu było by znacznie ciekawiej.

Dnia 11.03.2009 o 10:24, MateoKiszlo napisał:

Póki co odinstalowałem, bo mam dość grania na prywatnych serwerach.

Też mnie to drażni.

@master962
Potencjał na dobre multi był duży, ale twórcy niestety postanowili go nie wykorzystać, no i multi wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb multi mógłby być dobry gdyby panowie od Fear bardziej się przyłożyli do niego, zrównoważyli bronie (tylko niektórymi można strzelić heada co według mnie jest głupotą), dali w końcu te pliki serwerowe, naprawili bugi, i jeszcze parę rzeczy do poprawienia. Ale według mnie to się nie stanie, może zobaczymy jakiś patch w najbliższym czasie ale będzie on mały a nawet jeśli trochę będzie ważył to po nim nic więcej dlaczego ? ponieważ już czytałem pogłoski na temat Fear 3 więc według mnie to robi się jasne, że o multi w fear 2 możemy zapomnieć. Oczywiście nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu gdyż przez internet to mam w co grać, no ale zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:25, Kizibono napisał:

Tryb multi mógłby być dobry gdyby panowie od Fear bardziej się przyłożyli do niego, zrównoważyli
bronie (tylko niektórymi można strzelić heada co według mnie jest głupotą), dali w końcu
te pliki serwerowe, naprawili bugi, i jeszcze parę rzeczy do poprawienia. Ale według
mnie to się nie stanie, może zobaczymy jakiś patch w najbliższym czasie ale będzie on
mały a nawet jeśli trochę będzie ważył to po nim nic więcej dlaczego ? ponieważ już czytałem
pogłoski na temat Fear 3 więc według mnie to robi się jasne, że o multi w fear 2 możemy
zapomnieć. Oczywiście nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu gdyż przez internet to
mam w co grać, no ale zobaczymy jak to będzie.

PS.
V1.02 Patch
• Podwyższenie poziomu trudności na poziomie Trudny (Hard)

• Możliwość zmiany opcji ekranu za pomocą przełączników , pomiędzy szerokoekranowym (16:9) oraz pełnoekranowym (4:3) w Opcje | Wydajność | Zaawansowane Ustawienia

• Realizowanej za pomocą przełączników opcji head bob w Opcje | Ustawienia gry

• Możliwość wyłączenia ziarnistego filtra w | Wydajność | Zaawansowane ustawienia

• Gracz, który opuszcza grę MP zostaje przeniesiony do menu gry wieloosobowej (nie tak jak wcześniej do głównego menu)

• Dodanie instalatora kodeka mp3, w celu zapewnienia właściwej funkcji audio

• Poprawka oprawy audio broni energetycznej, która powodowała opóźnienia na łączu

• Naprawa opcji autobalansowania drużyn podczas gry wieloosobowej

• Zmiana drużyny podczas gry multiplayer będzie możliwa dopiero w następnym respawnie

• Naprawa wyświetlania nazwy undefined po zmianie drużyn
Źródło: fear.org.pl
Jak widać patch przeznaczony głównie do singla także wniesie coś do multi, miło ale to wciąż nie pomoże gdzie pliki serwerowe ?
Sory za post pod postem miało być edytuj coś się pomotało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:33, Kizibono napisał:

>

• Realizowanej za pomocą przełączników opcji head bob w Opcje | Ustawienia gry

>

A co to za opcja w ogóle jest? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować