Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 16:04, Evil_Khan napisał:

> Pecetowa wersja Toy Soldiers jest już dostępna na Steamnie! No i nowy patch, 1.03.

Już wczoraj mi się pobrał przy instalacji. Nie wiem jaka jest różnica ale wcześniej czytałem
o pasach na nie panoramicznych monitorach (teraz można to ustawić w menu) oraz o małej
czcionce tekstów znajdowanych (u mnie są dostępne pod tabulatorem i są całkiem bycze
- tylko to buczenie....)


Ano, wcześniej był takie czarne pasy jak w telewizji. Mówisz, że teraz można je wyłączyć? To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brnąc dalej w grę stwierdzam, że im dalej w las tym lepiej. Gra nabrała rumieńców i choć walka jest banalna to udało mi się kilka razy zginąć (głównie przez zbytnią pewność siebie).

Lokalizacje są na pewno ciekawsze niż w części 1 ale szału nie ma. Jak zwykle laboratoria, metro, biura itp. (tylko szkoła wnosi powiew świeżości).

Fabuła rozwija się ciekawie choć przewidywalnie.

Bronie to w zasadzie póki co kalka z części 1 ale to nie przeszkadza. Jest czym postrzelać a i amunicji nie brakuje.

Generalnie jest miodnie i mimo wad warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 02:02, Evil_Khan napisał:

Bronie to w zasadzie póki co kalka z części 1 ale to nie przeszkadza. Jest czym postrzelać
a i amunicji nie brakuje.

Bronie to kalka z pierwszej części ? WTF ? Ja uważam, że bronie w jedynce i dwójce znacznie się od siebie różnią. Spójrz chociażby na Penetratora, ''''Snajperkę'''', Laser itd. Większych podobieństw jakoś nie zauważyłem Moim zdaniem podobne są tylko ogólne założenia na jakich broń działa i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 09:58, Evil_Khan napisał:

Fakt faktem, żę w 1 grałem zaraz po jej premierze i nie pamiętam do końca. Chodziło mi
o efekt i założenia działania.

Tak właśnie przypuszczałem. Bo z tą ''''kalką'''' to mocno przesadziłeś. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że twórcy F.E.A.R.-a planują zrobić jakieś dodatki w postaci DLC. Mam tylko nadzieję, że będzie to coś bardziej sensownego, niż ten słabo udany dodatek Toy Wars...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie to zakończenie i trochę więcej strachu gra byłaby świetna. Jakby właśnie połączyć tak klimat 1 Feara z Akcją z 2 Feara to mógłby być to najlepszy FPS tego roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje pewna rzecz. Dużo macie serwów w grze bo mam ich bardzo mało :/ i nie wiem czy to wina łacza internetowego czy poprostu gra jest niepopularna przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 16:10, WoyKam napisał:

Mnie nurtuje pewna rzecz. Dużo macie serwów w grze bo mam ich bardzo mało :/ i nie wiem
czy to wina łacza internetowego czy poprostu gra jest niepopularna przez internet ?


To drugie. Brak dedykowanych serwerów, antycheata oraz starego klimatu napierdzielanki z FEAR Combat nie przypadł do gustu większości graczy:P Multiplayer z FEAR 1 jest popularniejszy od FEAR 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 16:15, shinoda napisał:

> Mnie nurtuje pewna rzecz. Dużo macie serwów w grze bo mam ich bardzo mało :/ i nie
wiem
> czy to wina łacza internetowego czy poprostu gra jest niepopularna przez internet
?

To drugie. Brak dedykowanych serwerów, antycheata oraz starego klimatu napierdzielanki
z FEAR Combat nie przypadł do gustu większości graczy:P Multiplayer z FEAR 1 jest popularniejszy
od FEAR 2:P

Dzęki w takim razie sie z tym pogodzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam maly problem z sterowaniem, otóż gdy chodze i poruszam myszką postać "się muli"... chodzi z opóźnieniem, ruszam myszką to obraca się po 2 sec... jeśli wykonuje te czynnośc osobno to działa normalnie... ludzie help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:06, Purek napisał:

Siema mam maly problem z sterowaniem, otóż gdy chodze i poruszam myszką postać "się muli"...
chodzi z opóźnieniem, ruszam myszką to obraca się po 2 sec... jeśli wykonuje te czynnośc
osobno to działa normalnie... ludzie help


P.S To nie wina sprzętu bo w innych grach/programach jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:36, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie jak F.e.a.r 2 PO działa na kartach Ati?[w tym przypadku na 4850?]


No, u mnie były przycinki. Choć nie jestem pewien czy to nie była wina przegrzewającego się procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować