Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 19:55, peryfraz napisał:

Jak grać w multi?

Eee... czy że co??
Grać to normalnie. Być szybszym od przeciwnika i wciąż headshoty strzelać. :D
Jeśli chodzi o to, jak się połączyć to:
1. W grze rankingowej musisz założyć konto gamespy. Następnie na "Dołącz" i szukasz interesującego serwera.
2. Poza rankingowej to wpisujesz tylko nick. Reszta jest to samo.

Nie wiem czy dokładniej o to Ci chodziło, bo nie sprecyzowałeś pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:01, gitarka napisał:

> Jak grać w multi?
Eee... czy że co??
Grać to normalnie. Być szybszym od przeciwnika i wciąż headshoty strzelać. :D

To nie możliwe... Dlatego mi nie szło w CoD WaW i CoD 4 i we wszystko inne ;/...

Dnia 25.02.2009 o 20:01, gitarka napisał:

Jeśli chodzi o to, jak się połączyć to:
1. W grze rankingowej musisz założyć konto gamespy. Następnie na "Dołącz" i szukasz interesującego
serwera.
2. Poza rankingowej to wpisujesz tylko nick. Reszta jest to samo.

To lipa... Nie lubie gamespy więc nie będe grał w sieci :D

Dnia 25.02.2009 o 20:01, gitarka napisał:

Nie wiem czy dokładniej o to Ci chodziło, bo nie sprecyzowałeś pytania. :)

No pytanie chyba nie było aż tak ciężkie do rozkminienia...


I jeszcze jedno, po co są te całe nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:10, peryfraz napisał:

>
> 2. Poza rankingowej to wpisujesz tylko nick. Reszta jest to samo.
To lipa... Nie lubie gamespy więc nie będe grał w sieci :D


Żaden gamespy nie jest potrzebny do gry w sieci. Wybierasz tylko nick i grasz na serwerach nie rankingowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:10, peryfraz napisał:

To nie możliwe... Dlatego mi nie szło w CoD WaW i CoD 4 i we wszystko inne ;/...

W grach fps multiplayer bardzo ważne jest przewidywanie ruchów przeciwnika i tutaj pojawia się pojęcia "używanie mózgu" co nie jest takie trudne, a jednak jak widać są z tym problemy, o złą grę możesz mieć pretensje tylko do siebie pr0sie.

Dnia 25.02.2009 o 20:10, peryfraz napisał:

I jeszcze jedno, po co są te całe nagrody?

Żeby społeczeństwo zwane "nie myślimy logicznie" zadawało głupie pytania, a tak poważnie to żeby była dodatkowa zabawa i rozrywka ? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh powiem szczerze że zawiodłem się trochę, tzn. nie żeby gra była zła jest dobra sieka, efekty specjalne itd są naprawdę dopracowane i zabawa jest przednia, ale pamiętam tą reklamę że niby ten fear ma być straszny, a tak naprawdę jest to zwykły FPS tyle że wystepują tu paranormalne zjawiska i przeciwnicy ;P idę dalej sobie dalej grać, ciekawi mnie jeszcze jak wygląda zabawa w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> I jeszcze jedno, po co są te całe nagrody?
>

Bo wielu osób nadal lubi "Zbierać pokemony" xD Potem mogą sie podniecać np na forum, że wszystkie złapali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2009 o 11:34, marcinshinoda napisał:

Bo wielu osób nadal lubi "Zbierać pokemony" xD Potem mogą sie podniecać np na forum,
że wszystkie złapali xD


Idąc dalej tym dziwnym rozumowaniem. Po co jest fabuła w grach ? Po to żeby wiele osób podniecało się np. na forum, że znają ją na pamięć. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:53, Kizibono napisał:

> To nie możliwe... Dlatego mi nie szło w CoD WaW i CoD 4 i we wszystko inne ;/...

W grach fps multiplayer bardzo ważne jest przewidywanie ruchów przeciwnika i tutaj pojawia
się pojęcia "używanie mózgu" co nie jest takie trudne, a jednak jak widać są z tym problemy,
o złą grę możesz mieć pretensje tylko do siebie pr0sie.
> I jeszcze jedno, po co są te całe nagrody?
Żeby społeczeństwo zwane "nie myślimy logicznie" zadawało głupie pytania, a tak poważnie
to żeby była dodatkowa zabawa i rozrywka ? -_-

Jak mi przykro że nie wiesz co to jest sarkazm... Nie cały rok temu grałem w CSa 1.6, mieliśmy świetne taktyki praktycznie do każdej mapy, we wszystkich ustaleniach taktycznych miałem swój udział, często dzięki moim jednym zaplanowanym ruchu udalo nam się wygrac rundę.
A o nagrody się pytam bo nie wiem czy coś dzięki temu sie odblokowuje czy jest tylko po to by być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:39, peryfraz napisał:

> >


Nic się dzięki temu nie odblokowuje, jest to tylko p oto, żeby se być. Troche bezsensowne...szkoda, że Live nie dali, tam chociaż pkt sie dostaje za achievmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:48, Ecko09 napisał:

> > >

Nic się dzięki temu nie odblokowuje, jest to tylko p oto, żeby se być. Troche bezsensowne...szkoda,
że Live nie dali, tam chociaż pkt sie dostaje za achievmenty.

Własnie na myślałem że to do gry w sieci coś daje... No cóż... szkoda że to tylko taki "bajer"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam fear i dodatek extraction point w wersji PL ze sklepu. fear przeszedlem dokladke zainstalowalem a tu lipa. dziwne okna sie pojawiaja tzn ze sa jakies byki i ze trzeba wyslac to zapytanie do microsoftu. jeden gosciu mi powiedzial ze to grafa ja mam radeona 1950 a gra chce 1900 czy to o to chodzi ze nie dziala czy cos innego? plis o help ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:24, hasan68 napisał:

mam fear i dodatek extraction point w wersji PL ze sklepu. fear przeszedlem dokladke
zainstalowalem a tu lipa. dziwne okna sie pojawiaja tzn ze sa jakies byki i ze trzeba
wyslac to zapytanie do microsoftu. jeden gosciu mi powiedzial ze to grafa ja mam radeona
1950 a gra chce 1900 czy to o to chodzi ze nie dziala czy cos innego? plis o help ;)
pozdro


Szkoda, że pomyliłeś tematy, ten jest o 2 części...tu masz link do tematu z 1 części: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3169&u=3410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:37, Ecko09 napisał:

> mam fear i dodatek extraction point w wersji PL ze sklepu. fear przeszedlem dokladke

> zainstalowalem a tu lipa. dziwne okna sie pojawiaja tzn ze sa jakies byki i ze trzeba

> wyslac to zapytanie do microsoftu. jeden gosciu mi powiedzial ze to grafa ja mam
radeona
> 1950 a gra chce 1900 czy to o to chodzi ze nie dziala czy cos innego? plis o help
;)
> pozdro

Szkoda, że pomyliłeś tematy, ten jest o 2 części...tu masz link do tematu z 1 części:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3169&u=3410

SORY I DZIEKI pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest tych akcji z Almą, że nagle pojawia się za mną lub te nagłe wyskoki?
O ile przez pierwszych kilka min. było dobrze, o tyle od basenu jestem trochę zniechęcony włączać grę ;)
P.S I tak włączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:21, jcl99 napisał:

Dużo jest tych akcji z Almą, że nagle pojawia się za mną lub te nagłe wyskoki?
O ile przez pierwszych kilka min. było dobrze, o tyle od basenu jestem trochę zniechęcony
włączać grę ;)

Trochę tych akcji jest np.

Spoiler

w szpitalu i w podstawówce są bardzo dobre.

Czasem wydawało mi się, że zjawy są momentami straszniejsze od samej Almy. :P
To jest tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby było jej jak najmniej ;P
Mam słabe nerwy, a gdy się obracam i widzę Almę to o mal nie dostaję zawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak masz słabe nerwy to sobie grę znalazłeś :) poza tym jak dla mnie później będzie kilka lepszych momentów (chociaż ten też był dobry) w lokacjach o których wspomniał gitarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dać tej grze jeszcze jedną szansę i znowu zacząłem grać na multi, Niemiłosiernie wkurza mnie ta kretyńska wyszukiwarka serwerów i jeszcze kilka innych rzeczy ;/ , ale przymknę na to oko i skupię się przede wszystkim na samej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować