Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 13:43, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy u was też po instalacji PO aktualizował się ponad 50 minut??


50 minut? Dla mnie to nic dziwnego,w końcu to Steam i jego strasznie wolne transfery...łatki lepiej ściągać z innych stron, byle tylko nie ze Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 14:20, Ecko09 napisał:

> Witam,czy u was też po instalacji PO aktualizował się ponad 50 minut??

%0 minut? Dla mnie to nic dziwnego,w końcu to Steam i jego strasznie wolne transfery...łatki
lepiej ściągać z innych stron, byle tylko nie ze Steama.


Za późno.../ zostało mi tylko 5 minut do końca,ale dobrze wiedzieć że to wina serverów steam''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko albo ktos inny możecie podać stronkę z patchami?Ewentualnie z ostatnim patchem który powinien mieć pozostałe w sobię?Bo nie mogę znaleźć ciągle wyskakuje mi ze steam''a...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ogromny problem z PO ale jest szansa że zadziała ale mam prośbę do osób które zainstalowały tą grę,czy moglibyście mi na rafencja14@wp.pl przesłać plik exe??podam jego lokalizację:C:\Program Files\Steam\steam\games będę dozgonnie zobowiązany,proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:26, NecroVisioneR napisał:

Ecko albo ktos inny możecie podać stronkę z patchami?Ewentualnie z ostatnim patchem który
powinien mieć pozostałe w sobię?Bo nie mogę znaleźć ciągle wyskakuje mi ze steam''a...?

zastanawiam się po co tobie stronka z łatkami skoro gra aktualizuje się sama za pomocą steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 12:11, Ecko09 napisał:

> >

Nie musiałbyś się zastanawiać, gdybyś przeczytał kilka poprzednich postów.

przeczytałem i po ich lekturze doszedłem do wniosku że skoro zostało 5 minut do końca to chyba doczekał końca pobierania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qpilem, zainstalowalem i troche pogralem. Naprwde jestem pozytywnie zaskoczony. Kilka bardzo fajnych rozwiazan. Fajny klimat, choc fabula na poczatku jest bez rewelacji wedlug mnie. Grywalnosc naprawde fajna, ale gra jest troche zbyt latwa. Przynjamniej do tej pory. Wedlug mnie swietna optymalizacja gry. Naprawde wymagan patrzac na grafike sa niezbyt wygorowane. Szacun dla tworcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też zaczęłem grać w Project Origin i na razie gierka dorównuje klimatem i grywalności pierwszej części. Tylko szkoda że nie ma możliwości kilku profili bo bracik by też pograł na swoim profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:25, BasteKSG napisał:

ile czasu w przyblizeniu zajmuje ukonczenie gry ?? z gory dzieki za odp ;)


Dla sprawnego gracza 10 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 22:29, shinoda napisał:

Dla sprawnego gracza 10 godzin:)

chyba dla mniej doświadczonego albo zwiedzającego gracza przejście fear''a2 tyle zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:25, BasteKSG napisał:

ile czasu w przyblizeniu zajmuje ukonczenie gry ?? z gory dzieki za odp ;)


U mnie 9 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra chyba nie jest zbyt dluga, bo juz zblizam sie do konca? Mozna gdzies sprawdzic wykaz poszczegolnych poziomow?

Mamy pytanie jeszcze o multi? Jak ten tryb sie prezentuje? Prosze o jakies kilka zdan na temat gry po sieci, bo jeszcze nie odpalalem ;) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.06.2009 o 13:40, BasteKSG napisał:


Mamy pytanie jeszcze o multi? Jak ten tryb sie prezentuje? Prosze o jakies kilka zdan
na temat gry po sieci, bo jeszcze nie odpalalem ;) z gory dzieki


Jak grałem przez ten miesiąc to graczy było nie wielu, niemniej gra na multi sprawiała masę radochy. Multi jest świetne, szczególnie w moim ulubionym TDM. Niestety nie wiem jak to jest teraz, bo przez ten gówniany steam od paru miesięcy nie moge gry włączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:49, master962 napisał:


> Dla sprawnego gracza 10 godzin:)
chyba dla mniej doświadczonego albo zwiedzającego gracza przejście fear''a2 tyle zajmuje
:)


Zależy od jakiego poziomu trudności zaczynamy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2009 o 15:48, shinoda napisał:

Zależy od jakiego poziomu trudności zaczynamy^^

ja zawsze pierwszy raz gram na normalnym i niestety muszę powiedzieć że w fear2 ten poziom trudności w innych grach sklasyfikowany byłby jako łatwy czy niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować