Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 18:47, Ecko09 napisał:

A co to za opcja w ogóle jest? Oo

Regulacja wymachywania bronią podczas biegania jeżeli się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze sa tylko autosave? bo jak tak to jedna wielka porazka, jak mozna wogole zrobic gre bez save game, nie po to mam PC zeby miec jakies glupie zasady rodem z play station. Teraz co gorsze komputer zawiesil mi sie w momencie kiedy robil autosave i musze zaczac cala gre od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 17:36, Gosu napisał:

Czy w tej grze sa tylko autosave? bo jak tak to jedna wielka porazka, jak mozna wogole
zrobic gre bez save game, nie po to mam PC zeby miec jakies glupie zasady rodem z play
station. Teraz co gorsze komputer zawiesil mi sie w momencie kiedy robil autosave i musze
zaczac cala gre od poczatku...

Tak ta gra ma tylko autosave.
I nie jest to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 17:44, Kizibono napisał:

Tak ta gra ma tylko autosave.
I nie jest to porażka.


A nie jest to porazka poniewaz?? moze rozwiniesz wypowiedz w czym autosave jest lepszy od tego ze decydujesz samemu kiedy chcesz zapisac gre, bo juz mi pachniesz fun boyem gry ktory nie pozwoli zlego slowa na jej temat powiedziec, dla mnie to jest WIELKA PORAZKA, bo przez to musze zaczynac cala gre od poczatku, skoro juz tak konsolowo zorganizowali save game, to przynajmniej powinni robic 3 rozne auto a nie zapisywac wszystko na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:19, Gosu napisał:

A nie jest to porazka poniewaz?? moze rozwiniesz wypowiedz w czym autosave jest lepszy
od tego ze decydujesz samemu kiedy chcesz zapisac gre, bo juz mi pachniesz fun boyem

Fun boyem ? naprawdę jesteś zabawny jeżeli ja jestem fun boyem :] nie od dziś wypowiadam się na temat tej gry więc nie pisz mi, że jestem fun boyem a co o niej myślę nie będę tobie specjalnie pisał poczytaj wątek i parę stron do tyłu.

Dnia 13.03.2009 o 18:19, Gosu napisał:

gry ktory nie pozwoli zlego slowa na jej temat powiedziec, dla mnie to jest WIELKA PORAZKA,
bo przez to musze zaczynac cala gre od poczatku, skoro juz tak konsolowo zorganizowali
save game, to przynajmniej powinni robic 3 rozne auto a nie zapisywac wszystko na jedno.

A co do auto save to owszem zawsze jest dobrze mieć w zanadrzu normalne save ale nie widzę problemu kiedy w grze jest tylko auto save, musisz przechodzić na nowo ? twój pech ja gre przeszedłem dwa razy i ani razu problemu nie miałem (zresztą tak samo jest z innymi grami które mają tylko auto save) nie mam nic przeciwko tym zapisom i to jest jedynie twój problem, że przechodzisz od nowa.
Alma czeka ;).
PS. Po prostu muszę to napisać fun boy, naprawdę mnie tym rozbawiłeś ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:19, Gosu napisał:

> Tak ta gra ma tylko autosave.
> I nie jest to porażka.

A nie jest to porazka poniewaz?? moze rozwiniesz wypowiedz w czym autosave jest lepszy
od tego ze decydujesz samemu kiedy chcesz zapisac gre, bo juz mi pachniesz fun boyem
gry ktory nie pozwoli zlego slowa na jej temat powiedziec, dla mnie to jest WIELKA PORAZKA,
bo przez to musze zaczynac cala gre od poczatku, skoro juz tak konsolowo zorganizowali
save game, to przynajmniej powinni robic 3 rozne auto a nie zapisywac wszystko na jedno.


W dużej mierze muszę przyznać Ci rację. Też bym wolał czasem rozpocząć grę w wybranym przez siebie samego momencie bądź powtórzyć interesujący dla mnie rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:25, Rogallos napisał:

W dużej mierze muszę przyznać Ci rację. Też bym wolał czasem rozpocząć grę w wybranym
przez siebie samego momencie bądź powtórzyć interesujący dla mnie rozdział.

Widać jak dużo wiesz o grze ;), rozdział który przeszedłeś możesz później wybrać i pograć ;) więc nie ma problemu z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:28, Kizibono napisał:

> W dużej mierze muszę przyznać Ci rację. Też bym wolał czasem rozpocząć grę w wybranym

> przez siebie samego momencie bądź powtórzyć interesujący dla mnie rozdział.
Widać jak dużo wiesz o grze ;), rozdział który przeszedłeś możesz później wybrać i pograć
;) więc nie ma problemu z wyborem.


Szkoda ze tego nie mozna zrobic jak Ci sie autosave zrabie jak mi. Gra sie totalnie wyzerowala, nawet ustawien grafricznych nie pamietal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:39, Gosu napisał:

Szkoda ze tego nie mozna zrobic jak Ci sie autosave zrabie jak mi. Gra sie totalnie wyzerowala,
nawet ustawien grafricznych nie pamietal.

To jest tylko i wyłącznie twój problem, że autosave Ci się usunął, ja nie mam problemów i nie mam nic przeciwko nim (zwykłe savy zawsze się przydają ale bez nich także da się grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:24, Kizibono napisał:

> save game, to przynajmniej powinni robic 3 rozne auto a nie zapisywac wszystko na
jedno.
A co do auto save to owszem zawsze jest dobrze mieć w zanadrzu normalne save ale nie
widzę problemu...ciach


Totalny brak obiektywizmu, 100 roznych rzeczy moze sie stac podczas takiego autosave, chocby zabraknac pradu:P Pozatym tutaj jest to zle zrobione, inne gry maja auto zapis na poczatku kazdej misji, a takze w trackie ostatniej, tutaj jest tylko jeden, kiedy mi sie zrabal cala gra sie wyresetowala, nawet nie moge wybrac misji, a wszystkie ustawienia klawiszy i grafiki musialem robic od poczatku. Narazie sobie odpuszcze te gre, nie chce mi sie od poczatku zaczynac, wiec niech sobie Alma czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:41, Kizibono napisał:

> Szkoda ze tego nie mozna zrobic jak Ci sie autosave zrabie jak mi. Gra sie totalnie
wyzerowala,
> nawet ustawien grafricznych nie pamietal.
To jest tylko i wyłącznie twój problem, że autosave Ci się usunął, ja nie mam problemów
i nie mam nic przeciwko nim (zwykłe savy zawsze się przydają ale bez nich także da się
grać).


A czyj ma to byc problem? Nie zmienia faktu ze zwykle save game tez powinny byc, czasem sprzet sie zatnie, to tylko maszyna, i z powodu tego ze tworca nie chcialo sie zrobic tego jak nalezy pod PC i zostawili konsolowe bzdety ja musze zaczynac od nowa? nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Autosave jest dość często (grając czasami myślałem nawet, że aż nad zbyt) więc ja nie narzekam na to, a co do gry to jest warta przejścia ale to oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:46, Kizibono napisał:

>/.../
Autosave jest dość często (grając czasami myślałem nawet, że aż nad zbyt) więc ja nie
narzekam na to, a co do gry to jest warta przejścia ale to oczywiście moje zdanie.


No dobrze ale co to zmienia...ludzie zrozumcie, auto moze i byc co 2 minuty, ale zapisuje sie jedno na drugim, wiec i tak jest tylko 1 save, wystarczy ze gra sie zwiesi, w trakcie robienia auto i trzeba wszystko zaczynac od poczatku. Ja rozumiem ze innym sie gra nie zwiesila, ale czasem sie zdaza, wtedy wraca sie do najblizszego save game, a tutaj nie ma takiego bo jest tylko 1 ktory ulega znieszczeniu, a na nim jest zapisane wszystko, gra, progress, ustawienia klawiatury, grafiki, caly profil w lep idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:58, Gosu napisał:

No dobrze ale co to zmienia...ludzie zrozumcie, auto moze i byc co 2 minuty, ale zapisuje
sie jedno na drugim, wiec i tak jest tylko 1 save, wystarczy ze gra sie zwiesi, w trakcie
robienia auto i trzeba wszystko zaczynac od poczatku. Ja rozumiem ze innym sie gra nie
zwiesila, ale czasem sie zdaza, wtedy wraca sie do najblizszego save game, a tutaj nie
ma takiego bo jest tylko 1 ktory ulega znieszczeniu, a na nim jest zapisane wszystko,
gra, progress, ustawienia klawiatury, grafiky, caly profil w lep idzie.

Owszem to jest minusem przyznaje, ale nie skreślam gry z powodu autosave ;p.
Edit: A co do twojej sytuacji to musiałeś mieć wielkiego pecha ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch. I tu moje pytanie. Musze go ściągać przez ten gówniany Steam czy moge go ręcznie? bo ten Steam to przez tydzień mi będzie szukał uaktualnieć, a następny miesiąc je ściągał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:56, Ecko09 napisał:

Wyszedł nowy patch. I tu moje pytanie. Musze go ściągać przez ten gówniany Steam czy
moge go ręcznie? bo ten Steam to przez tydzień mi będzie szukał uaktualnieć, a następny
miesiąc je ściągał...

Jeżeli się nie mylę to powinno być jak z innymi grami na steam czyli tak musisz ściągać przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj z tym ściąganiem ja nie mam szybkiego łącza a zajęło mi to dosłownie kilka minut. wiele rzeczy można mówić o steamie ale akurat samo ściągające się (domyślnie) aktualizacje to jest to jedna z lepszych rzeczy jaką oferuj steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich zakreconych na fear.Mam problem z przejściem etapu BIURO MEDYCZNE.Po wyjechaniu windą na drugie pietro znalaz3em karte otwierającą drzwi do labolatorium medycznego.I teraz zaczyna sie problem ze zjechaniem windą pietro ni?ej gdzie jest labolatorium. Z windy wyrzuca mnie ZJAWA ALMA z którą walcze i w rultacie zostaje przed dzwiami których nie mo?na juz powturnie otworzya. Wydaje mi sie ?e innej drogi nie ma.
Okna są pancerne a drzwi pozastawiane.
Jak z tego wybrnąć?
Mam wrażenie że jest to dziura w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować