Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie



Elo mam pytanie na jakie stronce internetowej mogę wrzucić własne nagranie piosenki , sam ją nagrałem przez rejestrator dżwięku i chciałem je wrzucić na jakąś fajną stronke w internecie tylko nie piszcie żebym wrzucił na wrzutę albo coś podobnego szukam mniej więcej www.Hip-Hop.p lub streemo.pll tylko że tam nie można wrzucić piosenki stworzonej samemu w kilka minut tylko musi być z płyty która jest sprzedawana ? Proszę o pomoc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 19:46, Karolaszek napisał:

Elo mam pytanie jaka jest najbardziej znana piosenka prodigy taka która napewno słyszałem
????


No Good (Start To Dance)
Poison
Smack My Bitch Up
Voodoo People

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:56, Linux M napisał:

Temat chyba dobry wybrałem...

Jaki polecacie program do konwertowania dysku CD Audio na mp3? Czy np. CDex może być?


Spokojnie wystarczy.
Ważne tylko by program taki konwertował do 320kbps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:13, Chester001 napisał:

http://animal1986.wrzuta.pl/film/sQWQLjA4cB/training_to_rocky_balboa

Ktoś mi powie w miare szybko co to za utwór ? THX ! <piwo>


Wydaje mi się, że to jazzowa wariacja na temat głównej muzyki z filmu Rocky Balboa, nie wiem czy to pomoże, ale kompozytorem ścieżki dźwiękowej jest Bill Conti.

BTW - zna ktoś Underworld? Naprawdę świetna muzyka elektroniczna, bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy w dobrym temacie zadam pytanie ale ten wydał mi się najodpowiedniejszy .

Otóż czy znacie jakeś zespoły, najlepiej polskie ,które poruszają problemy współczesnego świata ( głównie polityka i konflikty zbrojne ) proszę o konkretne zespoły i nazwy utworów ( jak by ktoś pytał praca dodatkowa na polski :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale myślę, że odpowiedni mogła by być formacja Rage Against The Machine. Chociaż mają poglądy trochę socjalistyczne. Looknij sobie na wikipedie, coś o nich na pewno będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś strona internetowa, na której można sprawdzić jakie stacja, na jakich częstotliwościach można odbierać na danym terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować