Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Sobota community - komentarze, opinie, pytanie i wszystko co przyjdzie Wam do głowy

317 postów w tym temacie

Za nami premierowa odsłona nowego cyklu, który - mamy nadzieję - zagości u nas na dłużej. Mowa rzecz jasna o sobocie community, podczas której mieliście okazję zapoznać się z różnego typu publikacjami w taki czy inny sposób związanymi z grami komputerowymi.

Teraz, już po lekturze wszystkich materiałów (dla spóźnialskich: http://gram.pl/sobota_community/) jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Zarówno na temat całego cyklu, jak też poszczególnych materiałów oraz wszystkiego tego co znaleźć się w sobocie community powinno.

Pamiętajcie przy tym, iż w dużej mierze to Wy kreujecie jej treść, dlatego też raz jeszcze serdecznie zachęcamy do żywej dyskusji, dzielenia się swoimi poglądami oraz zadawania pytań. To jest najwłaściwsze do tego miejsce.

To jak wyglądać będzie kolejna sobota community zależy od Was!

Pozdrawiam,
Dominik "Spayki" Trzmielewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ciekawego do poczytania zawsze jest. Nie żebym nie mógł się doczekac nastepnej edycji ale czyta się fajnie i nastepnym razem też na pewno po to sięgnę. Ogólnie dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moim zdaniem nic ciekawego, tak więc nie udała się kolejna próba z mojej strony powrotu na główną stronę gram.pl. Sobota z community nie sprawiła, że znalazłem tam coś dla siebie, tak więc moje bytowanie na gramie dalej będzie ograniczone do tematów przypiętych i swojego sajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Zawsze sobota na Gramie kojarzyła mi się smętnie - było nudno, nic ciekawego się nie działu, życie na forum obumierało. Teraz jednak dzięki kilku wręcz rewelacyjnym pomysłom zrobiliście z soboty dzień wyśmienity na Gramie. Wreszcie nie jest nudno, jest pełno ciekawych rzeczy no i przy tym sporo śmiechu ;) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja jak zwykle się spóźniłem. Jest to po części fajne i nie fajne bo nie każda osoba może tam znaleźć coś dla siebie ale z chęcią tam dziś zalukałem ;) i zalukam jeszcze raz ;_

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydawało mi się dziwne, że tyle tych żółtych gęb na stronie startowej. Kliknąłem wczoraj tylko na jedną. GotW. Bardzo fajna inicjatywa. Idę przejrzeć resztę. Może znajdę coś jeszcze ciekawego dla siebie.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet całkiem, całkiem to wyszło. Niektóre artykuły były nie zupełnie fajne, ale coś musi być gorsze, aby coś innego było lepsze. W sumie przyzwoity pomysł. Z chęcią poczytam "Sobota community" w następną sobotę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze tam dodał, forumowicz tygodnia, czyli forumowicz, który najwięcej pomagał innym, najwięcej się wypowiadał ( zabawy by się nie liczyły) i ogólnie był najlepszy. Co wy na to? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, teksty miło się czyta, zabawne i na temat :). Najbardziej podobały mi się linki w mikserze ;D.

@Baluk25:

Nonsens, kto niby miałby oceniać jaki forumowicz najbardziej ''pomagał''? I czy ja dobrze widzę zawartą w Twojej wypowiedzi aluzję? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry. Zawsze lepsze to niż sztywne newsy (no może nie takie sztywne bo z komentarzem :P) do poczytania w sobotę. Ogólnie fajna sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry na raz czy dwa - wiecej razy nie będzie się chciało czytać - taksty uważam za nudne (nie bierzcie tego do siebie autorzy) a humor w nich tak naciągany że miałem wrazenie że to wszystko już gdzieś było.
To tyle krytyki - okaże sie pewnie że mam rację że to niewypał ale wtedy nie powiem "a nie mówiłem ;]" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować