Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Wątek ten poświęcony jest zapowiedzianej kontynuacji gry Crysis Warhead.
Mnie osobiście bardzo spodobała sie pierwsza część z zapowiadanej trylogii może dlatego, że otrzymałem dokładnie to, co mnie osobiście interesowało - pokazanie możliwości silnika graficznego a także dostępnego dziś sprzętu komputerowego. Ani fabuła ani wartka akcja nie miała dla mnie jakiegoś szczególnego znaczenia. Dlatego z niecierpliwością czekam na kontynuację.
Czego oczekujecie po drugiej części? Co można by poprawić/zmienić, by CW w porównaniu z poprzednikiem był jeszcze lepszy?
------------------------------
Pierwsze szczegóły na temat gry: http://www.gram.pl/news_6grrHe0_Crysis_Warhead_oficjalnie_i_ze_szczegolami.html
Oficjalna strona o grze: http://www.crysis-thegame.com/
Premiera: jesień 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy mi pójdzie bo gra ma być na ulepszonym CryEngine 2 no ale mam nadzieję że będize grą lepszą od poprzedniczki, która średnio mi się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:06, ANDREO8 napisał:

No nie wiem czy mi pójdzie bo gra ma być na ulepszonym CryEngine 2 no ale mam nadzieję
że będize grą lepszą od poprzedniczki, która średnio mi się podobała


Ale gram ma mieć najprawdopodobniej takie same lub mniejsze wymagania od Crysis podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:04, Pawlo09 napisał:

> No nie wiem czy mi pójdzie bo gra ma być na ulepszonym CryEngine 2 no ale mam nadzieję

> że będize grą lepszą od poprzedniczki, która średnio mi się podobała

Ale gram ma mieć najprawdopodobniej takie same lub mniejsze wymagania od Crysis podstawki.


Bzdura, grafika ma być lepsza, a wymagania takie same? A już na pewno nie mniejsze...rotfl.

Poza tym temat o serii Crysis już jest.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&u=4106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:09, mglu napisał:

O serii Crysis jest już temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&u=4106
Polecam nauczyć się korzystania z przeglądarki.


Wiemy dobrze co grozi za pseudomderatorkę, prawda? (to samo pytanie do kolegi Ecko09).
Do tego sugerujecie, że ten wątek to dubel, podczas gdy w założeniu ma on dotyczyć konkretnej części serii Crysis. Podobnych wątków jest na forum sporo i albo funkcjonują do dziś albo umierają (vide wątki dot. meczy Euro 08). Nie inaczej będzie z tym konkretnym.
Jeśli ten wątek Wam nie pasuje, to najlepiej się do niego nie dopisywać. Najwyżej przepadnie w czeluściach forum i wszyscy będą szczęśliwi.
Wszelkie komentarze niezwiązane z tematem wątku będą traktowane jak spam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś czytałem że silnik ma być lepiej zoptymalizowany niż w pierwszej części. Oby, bo jak dotąd nie można sobie komfortowo na maksa grać w część pierwszą w 1280x1024 AAx4 DX10 Very High. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Crytek w C2 skupi się wyłącznie na efektach wizualnych (tak jak w jedynce) traktując resztę po macoszemu (m. in. fabułe) to w ogóle gry nie kupię, jedynie se pójde gdzieś obejrzeć jak gra wygląda...

Dążenie to jak najlepszej grafiki w grze, by wyglądało wszystko tak jak w realu to idzie oczywiście na plus danej gry, tylko nie można się na tym jednym aspekcie skupiać... przykładem takiej sytuacji jest Crysis.. dobra grafika jest, ale co z tego jak gra sie nudzi po jednym ukończeniu? Osobiście przeszedłem Crysisa 1,5 raza, przeszedłem gdy tylko gre kupiłem, ta połówka to pozostałość po moim drugim podejściu... w mniej więcej połowie gry zrobiły się nudy i się nie chciało grac, ilez to mozna ładne widoczki podziwiać? Nie dziwi mnie fakt, że C1 nie odniósł jakiegoś wielkiego sukcesu...

W tego co wiem, to właśnie na grafe w C2 będzie kładziony najwiekszy nacisk, grafa ma być lepsza niż w C2... oczywiście nie skreślam już tej gry, zobaczymy po premierze... ale szczerze mówiąc to bardziej na Pirate Hunter czekam niż na C2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:06, Ecko09 napisał:

> > No nie wiem czy mi pójdzie bo gra ma być na ulepszonym CryEngine 2 no ale mam
nadzieję
>
> > że będize grą lepszą od poprzedniczki, która średnio mi się podobała
>
> Ale gram ma mieć najprawdopodobniej takie same lub mniejsze wymagania od Crysis
podstawki.
>

Bzdura, grafika ma być lepsza, a wymagania takie same? A już na pewno nie mniejsze...rotfl.


Poza tym temat o serii Crysis już jest.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&u=4106


Proszę cię nie kłuć się ze mną ty na wymaganiach grach i na sprzęcie się tak znasz jak ja na drożdżówkach.
Przeczytaj choć by to
http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=3269

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:30, Mateusz Matys I napisał:

Okładka ... zgadzam się jest podobna ale chyba ten kolo ma inne ubranie ... zauważyliście
to?


Raczej nie inne tylko jest pokryte śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:47, Pawlo09 napisał:

> Okładka ... zgadzam się jest podobna ale chyba ten kolo ma inne ubranie ... zauważyliście

> to?

Raczej nie inne tylko jest pokryte śniegiem.


20080624145533

20080624145545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:47, Pawlo09 napisał:

> Okładka ... zgadzam się jest podobna ale chyba ten kolo ma inne ubranie ... zauważyliście

> to?

Raczej nie inne tylko jest pokryte śniegiem.


no to który jest pokryty śniegiem?
A I WEŚ KTOS WEJDŻ NA MÓJ GRAMSJAT I ZOBACZ CZY JEST TRAILER O FAR CRY 2 ... PLIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:10, Pawlo09 napisał:

Proszę cię nie kłuć się ze mną ty na wymaganiach grach i na sprzęcie się tak znasz jak
ja na drożdżówkach.
Przeczytaj choć by to
http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=3269


Odezwał sie ten o udziela "świetnych" rad w dziale o wymaganiach:/ To że gra ma niskie wymagania na pudełku to nie znaczy że tak będzie:/ Na pewno nie da poprawić znacząco grafiki nie zwiększając wymagań. To że na Pudełku gra wymaga 1 GB i karte serii 7XXX to popatrz jak Crysis chodzi na P4 2,8 Ghz 1GB i GF 7300:| Na minimum minimorum sie będzie cieło:P Sam jestem posiadaczem słabego kompa i sporo wiem o wydajności gier względem wymagań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:58, Mateusz Matys I napisał:

> > Okładka ... zgadzam się jest podobna ale chyba ten kolo ma inne ubranie ...
zauważyliście
>
> > to?
>
> Raczej nie inne tylko jest pokryte śniegiem.
>
>
no to który jest pokryty śniegiem?
A I WEŚ KTOS WEJDŻ NA MÓJ GRAMSJAT I ZOBACZ CZY JEST TRAILER O FAR CRY 2 ...
PLIS

to ktos zbaczył czy te filmiki są ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Zdanie "grafika lepsza a ma mniejsze wymagania" nie wydaje mi się być do końca prawdziwym. Otóż niemożliwe jest, żeby Crytek do tego stopnia zoptymalizował silnik graficzny. Poza tym (o ile pamiętam) Far Cry 2, który właśnie na tym silniku graficznym będzie działał musi być także "podpasowany" pod aspekty techniczne konsol, które nie są takimi behemotami jak najnowsze komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:32, 143872 napisał:

Okładka bardzo podobna do "jedynki". Co do premiery założę się że napewno zostanie przeciągnięta
nawet na przyszły rok.

Nie wiadomo. Ale rzeczywiście gdyby data premiery była pewna napisali by dokładnie a nie "wrzesień 2008"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:52, Metalhead86 napisał:

Cóż... Zdanie "grafika lepsza a ma mniejsze wymagania" nie wydaje mi się być do końca
prawdziwym. Otóż niemożliwe jest, żeby Crytek do tego stopnia zoptymalizował silnik graficzny.
Poza tym (o ile pamiętam) Far Cry 2, który właśnie na tym silniku graficznym będzie działał
musi być także "podpasowany" pod aspekty techniczne konsol, które nie są takimi behemotami
jak najnowsze komputery.

Napewno Far Cry 2 będzie miało duze wymagania procesor jakies 3Ghz ram 1024MB i karta graficzna 256MB.
Zobaczymy wymagania wtedy kiedy tą gre wydadzą...odpowiedz na moje pytanie oglądałeś ten filmik na moim blogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować