Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - ruszają preordery!

74 postów w tym temacie

gram.pl

Zaskoczeni preorderem sieciowego Conana, jaki trwa od kilku dni? To jeszcze nie wszystko! Ruszają właśnie zamówienia przedpremierowe na S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky! Już dziś możecie zapewnić sobie pierwszeństwo w jego dostawie, a dodatkowo na wszystkich posiadaczy zarejestrowanej pierwszej części gry czeka mała niespodzianka!

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - ruszają preordery!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na pre-order kolekcjonerki. Jak będzie warta swojej ceny to kupię, jak nie, to wycieczka do MediaMarkt w dniu premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka według mnie była udana a rozgrywka i reszta mi się podobała (pomimo czasu jaki trzeba było czekać nas wyjście tej gry) tak w Clear Sky też bym chętnie zagrał. Coraz więcej preorderów, fajnie ale chyba poczekam aż gra trochę stanieje i kupie w późniejszym czasie. Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia FPS roku 2008. Clear Sky z pewnością kupię, ale jak poprzednik nie zamówię pre-order''a. Klimaty lekko Fallout''owe, a nowy Stalker z pewnością przebije jego trzecią część.

@mist`shoo
Jaki znowu dodatek? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię, ale tylko wtedy jeśli będę miał lepszy sprzęt.

Ale przedtem musze się zaopatrzyć w Cień Czarnobyla, a dopiero potem Czyste niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dodatek, a samodzielna, pełna gra. Prequel Shadow of Chernobyl.

Tutaj macie 25-minutowy gameplay : http://www.gamevideos.com/video/id/19902

Dla samego klimatu pewnie zagram. Pierwszy Stalker niesamowicie mi się pod tym względem podobał, aczkolwiek przyznaje, że doskonały też nie był. Tutaj być może będzie jeszcze ciekawiej i z mniejszą ilością baboli. Poczekam na jakiś zestaw, typu Cień Czarnobyla + Czyste Niebo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to nie dodatek tylko prequel a jesli chodzi o cene: jesli masz zarejestrowany Cien Czarnobyla, Czyste Niebo mozesz kupic uzywajac wPLN za 69 PLN (ci co nie zarejestrowali Cienia, za 79 PLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko gdzie jest Edycja Kolekcjonerska? Przez parę dni mnie nie będzie i się naprawdę bardzo wkurzę jak się preorder EK pojawi przed sobotą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Patryk jesli Cien chodzil, Czyste Niebo na pewno sie poturla. Generalnie powinno chodzic lepiej bo to ten sam silnik ale mniej zabugowany. Mialem okazje obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy planujecie rozpoczac preorder EK?

kiedy zostanie dodane pudelko ek do listy gier zarejestrowanych? minal juz ponad rok a ja mam wciaz pudelko w przygotowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrego się słyszy o nowym Stalkerze... W sumie nie wiem, czy wierzyć w te wszystkie informacje, jaki to on cudowny, jaki piękny itp. Pierwsza część jakoś niespecjalnie przypadła mi do gustu, tak więc z kupnem prequela się wytrzymam do czasu pierwszych (miejmy nadzieję pozytywnych) recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować