Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Wideopaczka #1

20 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 22:04, alien-man napisał:

Niektóre linki niedziałają, prowadzą do filmików w profilu, nie da się tak obejżeć:P
Sprawdźcie chociażby link do najnowszego NFS


wszystkie linki sprawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:09, Tuddrussel napisał:

wszystkie linki sprawne ;)

Teraz już tak:P
A poza tym THX za filmiki, będzie co robić przez noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:14, Pile napisał:

:D Yeah!
Kocham te filmiki :D Rage to dla mnie wisienka. :D Zostawię na koniec :D


Tak, tylko że to jest stary trailer z 1 nową scenką (Rage) : ((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taaak! Obiecali Tyrki i Tyranidzi są:) cieszę się tylko dlatego że jest nowa nacja do koszenia. Tak jak mówili twórcy robaczki wyglądają ładnie.
Teraz czekam na jedną z dwóch moich ulubionych ras - Nekronów oraz Chaos (kejoz iz strooong!) aby było czym grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter zapowiada się nieźle :)

Zakon Feniksa był niezły jak dodadzą i ulepszą wiele rzeczy to może być to naprawdę dobra gra :D

Edit: No i oczywiście czekam na coś o mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: Undercover - to film czy gra? Zapowiada się hit!

FIFA 09 - wg. "Click!" ta gra będzie miała znowu kosmetyczne zmiany tyle, że więcej... Głównie poprawiona grafika, inteligencja bramkarzy oraz zmiana pogody w czasie meczu. Są jeszcze jakieś poważniejsze?

Elebits 2 - "Łał! Drużyna Actimela w mojej lodówce!" ot takie wrażenie po 10 sek. oglądania...

Reszta gier mnie nieciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się nowe materiały z Quantum of Solance - lubię Bonda szczególnie, ostatni film;)
Rage także zapowiada się ciekawie, czy w grze Afrika będziemy tylko robili zdjęcia?
Captain Blod skojarzył mi się z Devil May Cry''em.
Seria gier o Harrym Potterze robi się coraz lepsza i ciekawsza;)
Anno 1404 może być czymś nowym i czekam z niecierpliwością na nowe materiały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARDZO ubolewam, że prawdopodobnie nie bedzie mi dane zobaczyć "Afriki" na PC :( gra ktora raczej furory kasowej nie zrobi, ale jako fotograficzny maniak z wieeelką przyjemnością powitałbym ten niedoceniony tytuł na blaszaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer40k:DOW2 na to czekam z tej listy. Ciekawie, według mnie, prezentuje się jeszcze jedynie Rage, EndWar w ogóle do mnie nie przemawia. Gameplay prezentuje się średnio, a nawet słabo i jeszcze ten beznadziejny lektor, a raczej lektorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem bardzo zawiedziony tymi pierwszymi filmikami które pojawiły się na Games Convention. Oprócz kilku drobnych wyjątków , takich jak Warhammer 40,000: Dawn of War II , Need for Speed Undercover oraz Rage nie pojawiło się nic naprawdę godnego uwagi. A więc nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne , mam nadzieje lepsze filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam właśnie trailer FIFY 09 i mam jeszcze większą ochotę, by pograć w tę grę. Fajnie, że Arsenal pokazali i Cesca Fabregasa (mój ulubiony klub i jeden z ulubionych piłkarzy) ;) Dobrze, że premiera gry wypada w piątek, to sobie będę przez cały weekend w nową FIFĘ pocinać :D
Need for Speed: Undercover równiez prezentuje się nieźle. Mam nadzieję, że w tej części też będzie dane nam posłuchać takiej świetnej muzyki jak w MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować