Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Kojarzy ktoś EK do Call of Juarez? Tam to było bardzo dobre wydanie gry. Skrzyneczka, kapelusz, koszulka, itp. Jak na razie to moja najlepsza EK. A co do Batmana, to tutaj rzeczywiście EK nie powala, dlatego Ja kupiłem standardową wersję i nie żałuje. Jestem ciekaw jednej rzeczy. Jeśli druga część będzie się odbywać w Gotham, to jak usuną problem ogromnych przestrzeni?. Oby np. nie zablokowali nie których ulic jakimiś barykadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 13:32, Eff3ctiv3 napisał:

Jeśli druga część będzie się odbywać w Gotham, to jak usuną problem
ogromnych przestrzeni?. Oby np. nie zablokowali nie których ulic jakimiś barykadami.


Primo - niektórych (wybacz- musiałem).
Drugie primo ;) - nie przeszkadza mi fakt, że twórcy w ten sposób ograniczają mi wybór. Wolę grę zaskryptowaną, a ciekawą ( np.CoD ), niż olbrzymią, a nudną i pustą (Oblivion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:08, Harrolfo napisał:

Może tak jak w GTA? ;)
A jakby było otwarte Gotham, to byłoby superhiperuber... :)

Chyba tylko sam proces ładowania w tle, bo jeśli gra o superbohaterze miałaby się tak ciągnąć jak flaki z olejem to dziękuję, ja wysiadam. Niechlubny przykład już był: Spiderman 2 The Game PC(Aspyr? I wszystko jasssne). Nawet sam Batman: AA balansował niebezpiecznie na krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy możliwe że w grze jest bug, który uniemożliwia mi zaliczenie wyzwania?
Chcę zaliczyć wszystkie 240 wyzwań. Mam już ok. 200, robiłem właśnie w Rezydencji Arkham, wypełniłem wszystko ale zostało mi zniszczenie gryziszczęk. Została mi zapewne jedna jak to zwykle bywa i nigdzie nie mogę jej znaleźć. Przeszedłem wzdłuż i wszerz całą rezydencję i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 20:00, kaczek93 napisał:

Mam takie pytanie. Czy możliwe że w grze jest bug, który uniemożliwia mi zaliczenie wyzwania?
Chcę zaliczyć wszystkie 240 wyzwań. Mam już ok. 200, robiłem właśnie w Rezydencji Arkham,
wypełniłem wszystko ale zostało mi zniszczenie gryziszczęk. Została mi zapewne jedna
jak to zwykle bywa i nigdzie nie mogę jej znaleźć. Przeszedłem wzdłuż i wszerz całą rezydencję
i nic.

Jest jakaś strona ze screenami , gdzie pokazują gdzie są gryziszczęki. Poszukaj w googlach, bo linka nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 21:00, Eff3ctiv3 napisał:

> Mam takie pytanie. Czy możliwe że w grze jest bug, który uniemożliwia mi zaliczenie
wyzwania?

/ciach/
OK, znalazłem. Całkowicie przypadkowo, znalazłem u góry wejście w Gabinecie Naczelnika na które dostałem się za pomocą linki.
A już miałem na pasku stronkę o której wspominałeś :)
http://www.gamesradar.com/f/batman-arkham-asylum-riddler-guide/a-2009082614217603032/p-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 21:52, kaczek93 napisał:

> > Mam takie pytanie. Czy możliwe że w grze jest bug, który uniemożliwia mi zaliczenie

> wyzwania?
/ciach/
OK, znalazłem. Całkowicie przypadkowo, znalazłem u góry wejście w Gabinecie Naczelnika
na które dostałem się za pomocą linki.
A już miałem na pasku stronkę o której wspominałeś :)
http://www.gamesradar.com/f/batman-arkham-asylum-riddler-guide/a-2009082614217603032/p-4

Hehe, z tą samą gryziszczęką miałem problem. Trzeba przyznać, że miejsce nieżle ukryte. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie śmigam wyzwania Riddler''a. Frajda dla mnie niesamowita. Później spróbuje Challene, bo chciałbym zdobyć platynę (moją pierwszą). Wiem, że będzie bardzo ciężko, bo już lata nie te i palce nie tak sprawne, zwłaszcza przy nabijaniu combosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:41, Dodus14xv napisał:

Gdzie się zmienia opcje graficzne?

W menu startowym gry wybierz "Ustawienia gry" a w następnym "Opcje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam małe pytanko czy gra mi pójdzie na sprzęcie :
AMD Athalon 64 X2 5200+
Nvidia GeForce 9600 GT
2 gb ram
Vista z góry dziękuje za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo wielki problem z grą. Otóż w pewnych momentach grami się ścina, potem dźwięk, a następnie obraz robi się cały szary i w paski. No i muszę reset. Przymknął bym na to oko gdyby nie to, że to się powtarza cały czas. Np, gdy w jednym miejscu gdy rozwalę szczękę - zmuła opisana powyżej, lecz gdy tego nie zrobię nic się nie dzieje. Proszą o pomoc!

Osiągi mojego kompa:
AMD Anthlon 7750 Dual-Core 2.70
ATI(AMD jak kto woli) Radeon HD 4650 1gb
4gb RAM
Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie, na średnich pograsz, pobawisz się ustawieniami to dopasujesz sobie wszystko do płynnej rozgrywki. Batek to jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier jakie kiedykolwiek powstały.

@Dodus14xv

Sprawdź czy nie masz włączonego w opcjach physx''a jeśli tak - wyłącz, ewentualnie spróbuj wyłączyć wygładzanie krawędzi, ostatnia ewentualność - zaaktualizuj sterownik i upewnij się, że grę masz spatchowaną [gra bez patcha w ogóle nie posiada opcji physx''a to tak dla łatwego rozpoznania]i. Jak pamiętam z oficjalnego forum to takie były główne przyczyny podlonych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło ;/.
Czytałem niedawno, że to jest wina dźwięku. Proponowano tam powyłączać dźwięk i sterowniki, ale po tym też nie dało rady. Nie wiem może to jakiś bug. Na moim kompie gry się tak jakby same bugują. Jako ostatni cel zostały osiągi mojego kompa. Karta graficzne jest zbyt słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , zainstalowałem batmana (gram poraz drugi) i podczas logowania się do profilu cały czas pobiera mi aktualizacje , już chyba z 3 razy po włączeniu i wyłączeniu ciągle instalują się aktualizacje , o co w tym chodzi ? I gdzie zapisują się savy skoro miałem wcześniej konto offline i jak założyć konto offline (zapomniałem jak to zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do aktualizacji, to najlepiej ściągnij je bezpośrednio z jakiejś strony, zawsze tak robiłem, tutaj masz link, który uaktualni grę do wersji 1.1
http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Narzedzia_i_dodatki-Patche-Batman_Arkham_Asylum_Patch/10024
Jeśli pamiętasz dane, to najlepiej zaloguj się na poprzednim koncie offline, jeżeli jednak chcesz założyć nowe, oto poradnik znaleziony na pierwszej, lepszej stronce
1. Ściągamy własny Get the Games for Windows - LIVE Client na dyski. ( Nie ten co nam dają razem z grą )

2. Instalujemy wszystko ( Reszta sam się zrobi )

3. Widome jest , że jeśli mamy pirata to nie możemy założyć konta Online , czyli musimy zrobić to Offline. Wiadome , ze trzeba tego poszukać , okno do zakładania takiego konta samo nam wyskoczy podczas włączania naszej gry.

4.Krótko: Po filmikach i pierdołach prosi cie o rejestracje , dajemy na tak i wyskakuje GFW. Wciskamy Create New Profil ( Nowe Konto ). Po tej operacji szukamy w tekscie Załóż Konto Offline po czym automatycznie loguje cie do gry. Trwa zapisywanie twojego profilu a znakiem tego jest różowe kółko na dole ekranu. Można profil edytować

Notka
Uwożony profil służy do tylko do normalnej gry. Nie liczcie na logowanie się i rywalizacje na punkty z ludźmi którzy mają tam konta Online. Nie możecie się tam logować ani widzieć co tam się dzieje. Dla ludzi ONLINE jesteście naprawdę OFFLINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 13:35, Net_com napisał:

Mam problem , zainstalowałem batmana (gram poraz drugi) i podczas logowania się do profilu
cały czas pobiera mi aktualizacje , już chyba z 3 razy po włączeniu i wyłączeniu ciągle

Może jakieś ustawienia w GfWL! masz właczone. podobno sam pobiera swoja aktualizacje-to jest obowiązkowe- ale zwykle o patche do gry się pyta.

Dnia 10.10.2010 o 13:35, Net_com napisał:

instalują się aktualizacje , o co w tym chodzi ? I gdzie zapisują się savy skoro miałem

Save zapisuje do
C:\Documents and Settings\nazwakonta\Moje dokumenty\Eidos\Batman Arkham Asylum\SaveData\tutajfolderztwoimprofilem
jednak jego zawartość nic on nie znaczy jeśli nie używasz tego samego konta, na którym je zrobiłeś.
A dane tego konta znajdziesz tutaj
C:\Documents and Settings\nazwakonta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Xlive

Dnia 10.10.2010 o 13:35, Net_com napisał:

wcześniej konto offline i jak założyć konto offline (zapomniałem jak to zrobić).

Normalnie:
1. Jeśli zalogowało cię na aktualne konto to się wyloguj.
2a. Klikasz "Utwórz nowy profil".
2b. Bydle chce ci wcisnąć konto on-line. Przewijasz umowę licencyjną do podkreślonego fragmentu
o koncie off-line (utworzyć profil lokalny) i klikasz go
3. Zakładasz konto off-line.

BTW Jeszcze prościej po prostu odłączyć neta i założyć konto, ni ma bata by było on-line:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować