Zaloguj się, aby obserwować  
demo124

Rayman (temat ogólny)

106 postów w tym temacie

Ja w to nawalałem parę lat temu (jak wyszła 2). Całkiem nieźle się przy niej bawiłem, no ale wtedy byłem jeszcze dzieciakiem. Choć teraz zapewne znalazłbym dla niej czas,...gdybym odnalazł CD. Potem przyszedł czas na Rayman M i to dopiero było niezłe, choć ten tryb w którym miałeś wyścigi zawsze sprawiał mi kłopoty. Co innego w tym drugim trybie, który polegał na walce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 14:15, Maker3 napisał:

czy moglibyście dać mi wskazuwkę jak przejść ostatnią rundę

Ja doszedłem do ostatniego etapu pojedynku z odmienionym Refluxem, próbowałem go pokonać ze sto razy i odpuściłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 20:36, ShadowG napisał:

> czy moglibyście dać mi wskazuwkę jak przejść ostatnią rundę
Ja doszedłem do ostatniego etapu pojedynku z odmienionym Refluxem, próbowałem go pokonać ze
sto razy i odpuściłem:)



ja też odpuściłem, najwyżej doszedłem do trzeciego etapu walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójke i trójkę z przyjemnością zaliczyłem, zaś w jedynce wymiękłem przez krainą Głównego Złego(bo trzeba było,by się tam znależć, rozbić wszystkie 100 klatek z lumasami). Jak dla mnie wspaniała seria, bardzo ją lubię i z chęcią zagrałbym w trójkę.

Dodam jeszcze, że tłumaczenie LEMa Ray''a III było IMO rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman 2 jest najlepszy. Pomysł z robo-piratami i w ogóle klimat. Trójka już tak fajna niejest. A przsy okazji.
Robią czwórkę. Ma być to odmienna część od pozostałych premiera: gwiazdka 2006. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z rayman 3,poziom najdłużczy skrót(tam zbieram korony).przechodze poziomy z lustrzanym odbiciem ...i przeszedłem dwa poziomy z lustrzanym odbiciem a trzeci jesst pokazany z góry i są trzy platformy które widac tylko w lustrze...a więc mam dwa pytania
1.zebrałem wszystkie korony i nigdzie nie widze dzwi,gdzie one są??????????????
2.w pewnym momęcie wpadłem w niebieską odchłań.(w tym poziomie o którym piszę)raymana nie widzac lecz słysze wszystkie odgłosy i jak atakuje to w niebieskim widac piąchy...czy to częśc gry czy błąd peceta????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman 2 Rulezzzz. Najbardziej spodobała mi się fabuła, a mianowicie humor zawarty w filmikach między poziomami. Najtrudniejsza była ostatnia misja ( ta co latało się na rakiecie ) ale jakoś się z nią uporałem. Po tym myślałem że główny bohater zginął, bo tylko sam but spadł z nieba... ( spora dawka humoru ) - świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 16:39, dRaiser napisał:

Dodam jeszcze, że tłumaczenie LEMa Ray''a III było IMO rewelacyjne.

Gre tłumaczył Bartosz Wierzbięta,
ten sam co tłumaczył Shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zebrał ktoś kiedyś wszystkie lumsy w Rayman 2? Ja, pomimo kilkukrotnego przejścia gry, nigdy tego nie dokonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 19:35, ekans napisał:

niech ktoś(Qrna)odpowie na mój post!!!!

daj screena, w momencie, którego nie umiesz przejsć
a najlepiej kilka screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman 3 jest fajny osobiscie go przechodze teraz pospominac stare czasy. Dobra zrecznoscowka i uwazam za najlepsza czesc Raymana. Jeden minus malo walki wiecej myslenia i kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować