Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Deih jest przodownikiem, ale widzę go pierwszy raz penie dlatego, że sam jestem na forum od niedawna:)
Lubi grać w gothica tak jak ja:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilkas

Przodownik, na forum od bardzo dawna, lubi Matrixa, a jego idolem jest agent Smith :-), przepada za Barcą (?), ostatnio można u niego zaobserwować zwiększona czestotliwość pisania postów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzysiek253

Lubi Gandalfa. Jest przodownikiem tak jak ja. W WP jest też chyba Gandalfem. Zastanawia się jak zlatuje telewizor z 10 piętra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih - Jest Przodownikiem i jest odniedawna na forum , będąc szczery jego podpis jest troche dziecinny ale cóż ja nie mam nic przeciwko temu . Ma w awku jakiegoś czlowieczka w kaputrze. Jak narazie sprawuje się dobrze i tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<b>olki77</b>

Ma na imię Szymon a nie Ola ;p i przypuszczam że nie ma 77 lat. W avatarze ma chyba graffitti. Często Go widuje na forum i wydaje sie spoko kolesiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wilkas ---> agent, który wyrwał się z Matrixa aby kibicować swojej ulubionej drużynie - Barcelonie! Pewnie zachwyca go gra Ronaldihno (sorry jeśli źle napisałem). Jest chyba nowy choć raz już go opisywałem. W chwili gdy piszę te słowa nie ma go na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Opisywałem Go już kiedyś. W avatarze ma HitMana i jest jego fanem, wogóle lubi strzelanki. Lubi grać w Call Of Duty podobnie jak ja. Podaje GG więc lubi rozmawiać z ludzmi. Jest delegatem więc często przesiaduje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPHISON - delegat, na forum jest dość długo. W avatarze ma Hitmana, jest jego fanem. Lubi też Splinter Cell''a, Unreal Tournament 2004, Call of Duty i Serious Sama 2. Jest otwarty na nowe kontakty, bo podaje nr GG i nick na Xfire. Ogólnie spoko forumowicz

P.S. Nie spamujcie tu tak (chodzi mi o takie krótkie posty).

A poza tym nie wiem jak można tak krótko opisać Modesta ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - delegat. Widuje go w niektórych tematach, lubi upominać innych forumowiczów (szczególnie tych mniej doświadczonych). Nie podobaja mu się krótkie opisy poprzedników (to tak ja mi, ale nic na to nie poradzimy). Mikim jest fanem Myszki Miki, nick i avatar o tym swiadczą. "...Już niedługo... Przewodniczący", widze, że chce juz awansować wyżej (tego mu życzę). Ogólnie jest z niego dobry user.


P.S. Jak ktoś chce mnie opisać w jednym zdaniu, to niech nie opisuje wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************
Ja rozumiem, ze dla niektorych jest to naprawde niezla maszynka do nabijania postow (choc sa lepsze) to jednak prosilbym o zastosowanie sie do ponizeszj rady

*****
Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ
*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********** ZMIANY W REGULAMINIE ZABAWY **********

*****
Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ
*****

********** Wtorek, 19 wrze 2006 roku **********

Charakteryzowanie kogoś za pomocą zamieszczenia jego statystyk, to nic innego jak spam. Wysilcie się na oryginalność...
W każdym razie za przepisywanie statystyk będą kary.

walgierz (25.04.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 wielki forumowy myśliwy, poluje na różne rzeczy: poluje na trolle (te forumowe) ma ich na koncie jak narazie 22 a może i więcej... poza forum poluje także na dziewczyny, nikt nie wie ile ich ''upolował'' ;) sam już nie liczy, zresztą sam nie musi na nie czychać - to one same wpadają Jemu w sidła ;) prywatnie to nie wiem kim jest ani ile ma lat, na forum jest delegatem od dłuższego czasu więc niedługo napisik pod nickiem powinien Mu się zmienić na ten dłuższy.

Piotrek K. należy do nowego pokolenia moderatorów, znany między innymi jako główno-dowodzący konkursem na najlepszą wizytówkę, w swojej parcy forumowej bardzo aktywny i efektywny co mnie bardzo cieszy jak i wielu innych forumowiczów. nie przepuści nikomu więc nie jest zbyt lubiany w środowisku trolli forumowych, ale kto by się tym przejmował ;) Jego ulubione zwierzątko to chyba owieczka która często gości na Jego avatarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus`

Lubi zwierzęta.Jeśli ktoś mi nie wierzy,to mam dowody. Jego awek to pies, a w jego podpisie mowa jest o ślimakach.Jest przewodniczącym,czyli siedzi już na tym forum kupę czasu,może nawet od samego początku.Widzę go już....ooo,chyba 1000000 raz ;D . A tak ogólnie : siedzi na wielu tematach,jest lubiany przez wielu forumowiczów( w tym i przezemnie ). Lubi ciąć wszystko,co się nawinie.Podobno kiedyś ściął HumanGhosta,ale to już zupełnie inna historia...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8

Na avatarze ma orka z Warcrafta, prawdopodobnie lubi a grę (zastanawiam się tylko czy miał styczność z Warcraftem I i II), lubi także The Punisher (ja tej gry nie znoszę), uważa że spamuje, widzę go bardzo często na forum, jest dosyć aktywnym użytkownikiem, czasami wydaję mi się że mnie nie lubi i nie podziela mojego zdania na niektóre teamaty. W podpise ma cytat z Warcrafta III (chyba, już dawno nie grałem w tą grę, więc nie jestem pewny) Ogólnie Grzyb8 jako gramowicz jest na 5 z małym minusikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować