Zaloguj się, aby obserwować  
RakuPL

Kontynuację jakiej gry byście chcieli?

143 postów w tym temacie

BG III
Gothic IV( na zapas:P)
Starcraft II( chodza plotki, ze podobno moze dojsc do zrobienia tej gry, ale jak na razie blizzard ma inne sprawy na glowie)
Fable II :P

Ciężko mi dalej coś podać, bo np. o Settlers VI nie marze, jesli skopali tak V, to dalej bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią bym zobaczył kontynuację Original War, która swego czasu była (i nadal jest :P) bardzo dobrą i oryginalną strategią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby być też kontynuacja Gorky02, tylko z nowszymi osiągnięciami techniki i może trochę większym zasobem ruchów, a także poziomem komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:13, ShadowG napisał:

Wątpię, gry idą z duchem czasu, a 2D odchodzi powoli do lamusa.


No niby tak ale follout (jak i Baldur''s Gate) beda dla mnie, jak i dla innych fanow, najlepsze w 2D. Nie ma bata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a ja bym chcial Jazz Jackrabbit 3 :] i jak juz pisali inni Fallouta 3 ale w 2D albo kolejnego Mortala ;] tez w 2D :] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 07.04.2006 o 20:17, metal_man napisał:

No niby tak ale follout (jak i Baldur''s Gate) beda dla mnie, jak i dla innych fanow, najlepsze
w 2D. Nie ma bata. ;)

Dla mnie też, ale niestety twórcy nie tworzą gry wyłącznie dla fanów, tylko dla wszystkich. A część(duża) "graczy" uważa, że grafika to najważniejszy element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna to prawda jest. Ale ja sobie nawet nie moge wyobrazic Fallouta w 3D... Takie cos infantylne i z zatraceniem klimatu bo tworcy wlozyli wiekszosc czasu w engine gry niz w warstwe fabularna. Straszna to wiza. Brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gralem jeszcze w Dwa trony, ale juz wiem, ze bede chcial wiecej, wiec typuje Prince Of Persia 4. Kiedys na starym forum wszyscy razem mielismy wspaniala koncepcje Republic Commando, ktora takze bardzo chcialbym zobaczyc. KOTOR 3 oczywiscie rowniez bylby fajny. Do tego kolejne GTA i Fallout i ja juz nie odchodze od kompa przez caly rok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować