Zaloguj się, aby obserwować  
RakuPL

Kontynuację jakiej gry byście chcieli?

143 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 14:48, iro1979 napisał:

Ja chciał bym Kolonizacje 2 :) Pierwsza wersja odniosła sukces i każdy w nią grał (no chyba
że ma tyle lat co ta gra) i nie rozumiem czemu nie wydano drugiej części np. z multiplayerem
:C

Co to za dra: Kolonizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko, aby robili kontynuacje Guild Wars :D
Wiem, że następny dodatek jest już w produkcji ( po GW Factions) i że ma być wydany w tym roku :D
Oprócz tego następne części Gothic''a.
Jak widać wszystko jest po mojej myśli :D


POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:48, AgayKhan napisał:

> Ja chciał bym Kolonizacje 2 :) Pierwsza wersja odniosła sukces i każdy w nią grał (no
chyba
> że ma tyle lat co ta gra) i nie rozumiem czemu nie wydano drugiej części np. z multiplayerem
> :C
Co to za dra: Kolonizacja?


Kolonizacja była podobna do cywilizacji. Strategia turowa, w której chodzi o zbudowanie dobrze prosperującego państwa. Gra osadzona w czasach kolonii w ameryce. Można było wybrać 1 z 4 państw i zakładać kolonie, handlować z indianami i z państwem w europie (AOE3 :P<- niby świeży pomysł a jednak sprzed kilkunastu lat). podczas podboju nowego świata, znajdywało się skarby, uprawiało tytoń i inne, zakładało stadniny koni. Jednak korona podnosiła podatki i trzeba było wziąć sprawy w swoje rence czyli ogłosić niepodległość. Korona atakowała ogromną armią dobrze wyszkolonych żołnierzy. Jak się wybroniło to był koniec gry i pokazywało punkty. Gra miała dodatkowe smaczki jak wybór jakiegoś "ministra" co dodawał jakieś bonusy. Gra w tym momencie jest darmowa, jakby poprawićjej wygląd i dźwięk + eczko rozbudować + multi to hicior murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 00:26, iro1979 napisał:

> > /.../

A czyli tym gry, która jakoś mnie wciągnąc nie potrafią. No, ale to kwestia, gustu. Niektórym się Fallout nie podoba, czego ja nie rozumiem, a jak ktoś napisze, ze gra kiepska, bo grafika nie w 3D, rozdzielczość za mała, nie potrzeba Nvidi EkuPXZ 2300944 z 56 giga ramu i 8-rdzeniowego procesora 99 Giga . I tylko kiilkaset mega? Kicha.
Tylko chyba za mało gram, bo nie spotkałem gry, która by dorównała Falloutom w swobodzie działania ( choć przez płot nie przeskoczysz ;)), czy też jesto jedna z niewielu gier, gdzie najlepiej gra się intelektualistą, nie mięśniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 10:46, Dandzialf napisał:

Baldur''s Gate no i oczywiście NO ONE LIVES FOREVER



Ten pluszak to maskotka jakies gry albo coś??

Bo nie zabardzo kapuje po co on tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować