Zaloguj się, aby obserwować  
RakuPL

Kontynuację jakiej gry byście chcieli?

143 postów w tym temacie

Wiem, że gry jeszcze ni ema, ale że na podstawie hiciorów Hollywoodzkich powstają prędzej, czy później, więc najpierw chciałbym grę na podstawie filmu "Pasja" Mela Gibsona.
A potem jej część drugą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następcę Planescape Torment. Inna fabuła (bez Bezimiennego, bo ten swą Udrękę zakończył), nawet tytuł bez "Torment" mógłby być. Po prostu głęboka historia w świecie Planescape. Niby Lumbago coś takiego robi (pozdro dla Ciebie i ekipy), ale to mod do NWN, a ja go nie mam, więc nie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 19:46, xRaphaelx napisał:

lol gra na podstawie pasji? to niech zrobia mmorpg =P

Ja czekam tylko na fallouta 3. Kiedys obilo mi sie o uszy/oczy ze robia BG3 slyszal ktos o
tym?

ponoc Atari robi 3 baldura.mozliwe tez jest to ze gra nie bedzie miala widoku izometrycznego tylko bedzie powielala rozwiazania z KOTOR. mozliwe tez ze fabula nie bedzie zwiazana z poprzednimi czesciami. ale te wiadomosci to nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 19:54, Dandzialf napisał:

Niech zrobią nową część Myst!!!!

a czy 5 nie miala byc zakonczeniem serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:07, Mr. Hahn napisał:

Zdecydowanie kontynuacja Baldur''s Gate 2. Następnie Monkey Island:D

O właśnie MI tylko nie w 3D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:07, Dandzialf napisał:

No właśnie!!! Jest zakończeniem:(:(:(
Jak mogli to zrobić.



W obywatelskiej trosce by cie nie spotaklo nic zlego uprzedzam ze to forum nie dysponuje awatrami a za umiesczanie pod postami obrazkow jako awatarów coponiektórzy dostali degrady a nawet bany:)


Wpadła mi jescze na myśl komntynuacja gta ale taka online;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lotus Challenge na miarę oryginału z "Przyjaciółki"!

Przed dwoma godzinami przyszła do mnie paczuszka z grą "Lotus Challenge" (developer: Kuju, dystrybucja: Cenega) którą zamówiłem sobie na pewnym portalu aukcyjnym. Ze świecącymi oczyma zabrałem się za instalowanie. Znakomite intro wprowadziło mnie w dobry nastrój. Szkoda tylko że nie było znanej wszystkim muzyczki, do której odsyłam tu: http://www.amigaremix.com/getfile.php?file=10307 . Po odpaleniu wyścigu myślałem że szlag mnie trafi: żółwie tempo wyścigu, beznadziejny model sterowania, słaba grafika... Płakać się chce. Żenada. Przykro mi, ale w czerwcowym Gameholicu będę zmuszony zjechać tą grę. :(
Nie pozostaje mi nic innego jak odkurzyć moją A600 i odpalić Lotus Challenge 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:41, olki77 napisał:

Ja bym chciał Beyond Good & Evil 2 moje marzenie . Jade :D


taak BG&E Było piekne ale nie zrobia 2 cześci bo gra sie słabo sprzedawała :(:( Szkoda AJ bym chciał zobaczyć kontynuacje Severnace Blade of Darkness gra wyszła w 2000 było nawet info ze 2 czesc bedzie w 2003 nawet nie wiecie jak ja czekałem na 2003 rok :Dniestety sie nie doczekałem a gra miała moim skromnym zdaniem najlepszy system walki bronia biała lepszy nawet niz w die by the sword dlatego wielkie nadzieje wiąże z Dark Messiah ackolwiek w widoku fpp to nie bedzie to samo co połobrót i sciecie głowy orkowi w tpp :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować