Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Assassin`s Creed 2 trwają

49 postów w tym temacie

Częśc pierwsza mimo wszystko była grą dobrą, poza skopaną końcówką. Mam nadzieję, ze w dwójce poprawią błędy jedynki. I gra będzie jeszcze ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była całkiem fajna, monotonia jakoś szczególnie mi nie przeszkadzała - kochałem załatwiać po cichu strażników.
Liczę, że zbudują hype równie wielki co poprzedni - chętnie obejrzałbym kolejne tak dobre trailery/reklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 09:30, Szympek napisał:

Skoro bohaterem ma być Altair to jak może akcja się przenieść w XVIIIw ? ;)

Praprawnuk(może więcej)... :>

A wydarzenia z Rewolucji Francuskiej mogą być ciekawe(dojdzie do licznych zabójstw!:P). Dla AC brakowało ciągłej akcji oraz żeby nie było powtórek przesłuchiwań, zbierania flag dla informatora i tym podobne. ;d

Prawdopodobne by było też, że AC2 będzie w naszych czasach, będziemy grali jako Desmond. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, Rewolucja Francuska :P. Jest już tyle teorii na temat AC2, że naprawdę trudno przewidzieć jak będzie ostatecznie wyglądać część druga. Mam cichą nadzieję, że do świąt 2009 wyrobią się z zakończeniem prac (marzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie w jedynce irytowalo tylko to, ze przez to, ze z "glownymi celami" musiala sie odbyc rozmowa, nie szlo ich zabic po cichu i np. z odleglosci tymi nozami do rzucania. no i przez to zawsze sie mialo na karku "poscig".

btw, na gametrailers byl (prawie rok temu) wywiad z jade reymond i pamietam, ze ona cos wspomniala ze w jedynce mial byc co-op, ale cos nie wyszlo i na pewno w kontynuacji bedzie;) jesli ciekawi, to szukajcie w "Bonus Round"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z wielkim potencjałem, szkoda że źle wykorzystanym. Może zrobią w końcu część która zapewnia wolność niczym GTA. Gra owszem liniowa ale przechodziło się ją przyjemnie mimo ciągłego schematu "wykonaj 3 zadania od informatora, weź zlecenie, zabij" i tak w kółko. Czekam na dwójeczke i licze na conajmniej gra na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, o ile pamiętam to pierwsza część skończyła się na tym, że wyruszają po to ustrojstwo i kończą z "przenoszeniem się w czasie".Więc, jak akcja miała by się rozgrywać w 18 w. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że bardziej wykorzystają potencjał, bo AC to była świetna gra ale na początku już można było się domyślić jaki będzie koniec i żeby zabójstwa były ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jedynka" była niesamowita (chodzi mi o fabułę), a końcowka .... Cóż w końcowce gracz widzi, że wszystko dopiero się zaczyna :) I mam nadzieję, że AC 2 rozpocznie się od końcówki AC i fabuła będzie równie doskonała jak w poprzedniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że twórcy pójdą na łatwiznę i bohaterem znowu będzie Altair biegający po ziemi świętej. A tak to jest cień szansy na małą odmianę- nie przepadam za takimi klimatami jak w jedynce, najbardziej chciałbym, żeby akcja toczyła się w Japonii lub Chinach, ale Francja też jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, informacji raczej niewiele. Pozostaje tylko czekać ;-). A że pierwszy AC pozamiatał mną kompletnie to i dwójka zapewne trafi w me łapska. Bo to w sumie nie była zła gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła gra, ale była o wiele zbyt łatwa. Coś ci nie wyszło, wpadłeś z nieuwagi(or something) prosto w strażników? Noł problem man. Po prostu zabij ich wszystkich, i nie ważne czy jest ich trzech czy dwudziestu, debile podchodzą pojedynczo. Na dodatek dzięki uber przyciskowi kontry nikt ci nie podskoczył. Ze zdrowiem też nie było większego problemu. Tak więc byłeś nie do ruszenia. Sumując, coś w sam raz na odmóżdżenie...a ta gra miała potencjał na coś więcej.

I fabuła mi się nie podobała. Widać że w takim okropnym francuskim typie. Strasznie wydziwione. Wolałbym coś normalniejszego np. naprawdę wcielamy się w Altaira. Proste...ale trzeba było to wydziwić oczywiście. To ostatnie, to akurat czysto subiektywna uwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto obładowany takim żelastwem, jakim był obarczony Altair, mógłby dać radę pływać?
Powinna być wprowadzona możliwość przeprowadzenia rozmowy przynajmniej z głównymi postaciami, decydowałoby to po części o dalszej rozgrywce, a w konsekwencji o zakończeniu (należy jednak wziąć pod uwagę, że musi ono być zgodne z tym, co zobaczymy w następnej części gry).
Zgadzam się, że misje powinny być różnorodne, gdyby np. była opcja rozmowy z osobami z gry, to mogłoby to dać masę pobocznych misji, np. najzwyczajniejsze zbieranie czegoś dla kogoś, wyścig z kimś, gdzie wszystkie chwyty byłyby dozwolone. Twórcy mogliby tym samym znacznie wydłużyć czas gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja francuska? Brzmi ciekawie - w jedynce mieliśmy wojnę religijną, to teraz dostalibyśmy wojnę antyreligijną. ;) Liczę na fajną animację (może zobaczymy dekapitację Ludwika XVI?) i zdecydowanie większą różnorodność, a nie dziewięć razy ten sam schemacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować