Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Wracam do problemu z wersją językową, nie wiem czemu od razu go nie zakończyłem... pewnie dlatego, że grałem tylko na multi i wersja językowa mi nie przeszkadzała jednak teraz postanowiłem zacząć grę przechodzić i jednak polska wersja językowa by się przydała. Zrobiłem to co przedstawił Crew na obrazku ale nie pomogło i gra jest ciągle po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę ,a myślałem że mam coś nie tak ze steamem ale okazuje się że nikt nie gra w multi.
Kampania spoko nie wiem czemu na nią narzekają przypomnę że AvP 2 też miał trochę pokręconą fabułę ,a dodatek zaczynaliśmy przecież Predatorem i wpadaliśmy pod koniec pierwszej misji do komory hipersnu i budziliśmy się 500 lat później (to jest dopiero kac po imprezie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj, fabuła AvP 2 była dopracowana w najmniejszym szczególe (mówię tutaj o podstawce) i jak dla mnie bardzo ciekawa. Natomiast w najnowszym AvP wydaje się ona jakaś taka... nudna i przeciętna - jak cała gra niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania "marynarzy" całkiem przyzwoita jeśli chodzi o klimat i mechanikę, ale Obcy i Predatorzy....ugh. Zajebiście mnie wkurza mechanika walki wręcz którą posługują się te dwie rasy, jest beznadziejnie zrobiona, opiera się głównie na finiszerach, strasznie słabe. Kampania Predzia jak zwykle najbardziej mnie wynudziła. Jak zwykle bo w AvP2 też wydała mi się nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:50, Fatal-X napisał:

Kampania "marynarzy" całkiem przyzwoita jeśli chodzi o klimat i mechanikę, ale Obcy i
Predatorzy....ugh. Zajebiście mnie wkurza mechanika walki wręcz którą posługują się te
dwie rasy, jest beznadziejnie zrobiona, opiera się głównie na finiszerach, strasznie
słabe. Kampania Predzia jak zwykle najbardziej mnie wynudziła. Jak zwykle bo w AvP2 też
wydała mi się nieciekawa.


Zgadzam się marinek ma te uczucie coś w stylu "kurde czy coś przypadkiem za mną nie lezie" no i oczywiście kultowy i rozpoznawalny motion tracker.
Hmm w AvP 2 marinek miał więcej gadżetów taki trochę Bondzik, a to palnik miał czy też noktowizor no i fajniejszą latarkę nic tak nie stresuje jak kończąca się bateria, a wszędzie cimno jak w d***e panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że a najnowszym AvP marine raczej czuje "aha, właśnie coś za mną lezie" bo wykrywacz ruchu działa w 360 stopniach, natomiast w AvP 2 był nieco lepszy klimat, jako że wykrywał jedynie zakres 90 stopni w lewo i prawo - nigdy nie było wiadomo czy coś nie skrada się nam za plecami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 23:52, TBKPredator napisał:

Tyle że a najnowszym AvP marine raczej czuje "aha, właśnie coś za mną lezie" bo wykrywacz
ruchu działa w 360 stopniach, natomiast w AvP 2 był nieco lepszy klimat, jako że wykrywał

Min. w ten sposób spaprano Primal Hunt''a:|

Dnia 16.11.2010 o 23:52, TBKPredator napisał:

jedynie zakres 90 stopni w lewo i prawo - nigdy nie było wiadomo czy coś nie skrada się

180 stopni.

Dnia 16.11.2010 o 23:52, TBKPredator napisał:

nam za plecami. :P

AvP2 to głównie skrypty i soundtrack "sytuacyjny", więc na wielkie zaskoczenie nie ma co liczyć. Co innego spacer mrocznym korytarzem i rozmyślanie: co też kolejny skrypt na ciebie rzuci. Może to nie idealne rozwiązanie (np S.T.A.L.K.E.R. miał lepsze), ale i tak pozwala poczuć "to coś"...za pierwszym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech spodziewałem się czegoś lepszego po tym nowym AVP (2010) ;/
Balans klas w ogóle nie istnieje... żenada ,nie mówiąc o tym że gra jest kierowana do graczy na poziomie dzieci neo i totalnych no-skillów ,którzy muszą jedynie przytrzymać na sekundę przycisk aby wypalić działko z lasera i zaliczyć free-fraga xp

Żadne z ciekawych rozwiązań (np. różne rodzaje osobników i ich atrybuty) z 2 części nie zostało dodane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 19:29, zerohunter napisał:

A mutli żyje tam?

Ze znalezieniem serwera na którym grają ludzie nie będziesz mieć problemów. Jest może 3-5 serwerów na których zawsze jest niemalże maksymalna ilość graczy. A Crew niech idzie trollować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:30, Crew_900 napisał:

O tak, rzeczywiście powód by kupić grę ...
A info pewnie sprzed pół roku czy roku a może z dnia premiery ?

Oczywiście, bo ja MP traktowałem jako swoisty dodatek. A info sprzed paru minut. Gdybyś nie był takim trollem to sprawdziłbyś wyszukiwarkę serwerów i zobaczyłbyś, że jest gdzie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście warto wydać kasę! aż dwa pełne serwery z pingiem koło 100 ! Pewnie nie masz pojęcia jak z takim pingiem nie da się grać w tą grę ....

I nie chrzań mi tu o trollowaniu. Kolega pyta się więc odpowiadam mu z własnego doświadczenia .
Wyda niepotrzebnie kasę na niedorobiony produkt (moim zdaniem) i jak zobaczy to się popłacze , a w multi jak spróbuje zagrać to się z nerwów chłopak załamie bo tak zrypany kod sieciowy jest, że naprawdę grać się nie da.

20110803203649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:36, Crew_900 napisał:

No rzeczywiście warto wydać kasę! aż dwa pełne serwery z pingiem koło 100 ! Pewnie
nie masz pojęcia jak z takim pingiem nie da się grać w tą grę ....

Nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać bo to i tak nie ma sensu. Przegrałem w MP ponad 20 godzin (tak wiem, malutko) i z tego co pamiętam ping oscylował w granicach 150ms. I wiesz co? Grało mi się całkiem przyjemnie. A ilość graczy zależy od dnia tygodnia. W weekendy jest ich troszkę więcej, może z 7-10 serwerów?
A co mu z tych dwóch pełnych serwerów skoro ma 5 innych zapełnionych w 50-75%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom rzeczywiście doświadczenie masz.
Mam o wiele więcej i wiem jam multi wygląda. A te inne serwery co parę osób gra to uwierz mi dzieci, wchodzą na 2-3 minutki bo dostaną łopot i wychodzą ...
Teraz to sami fanboy`e grają w to praktycznie.

20110803204304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące,jestem fanem avp i całego tego uniwersum już od lat,ale takich rzeczy dawno nie czytałem.
Ja zakupiłem AVP3 tak szybko jak się tylko dało,a co gorsza przestałem w nią grać jeszcze szybciej...
Wielki hit oczekiwany latami,bo w końcu ostatnie avp było w 2001 roku bodajże jeśli pamiętam(nie wliczam dodatków PH) zostawił po sobie plamę po wsze czasy...
Minęło prawie 10 lat,każdy fan avp oczekiwał tej gry z myślą,że przebije łeb na szyję poprzedniczki,a było zupełnie na odwrót.Powiem tak,w AVP2 grałem na multiplayer około 8 lat,na początku for fun,ale potem bardziej skillowo bo się wkręciłem i żadna do tej pory gra,a grałem na multi w multum gier xD nie dała mi takiej rozrywki co AVP2.

Oczywiście do momentu kiedy Sierra nie zamknęła serverów na multi,bo potem ludzie zrobili jakiś własny kod sieciowy co zmieniło grę na amen>>jeden wielki lag.Ogólnie multi uważam za dosyć zbalansowane jak na możliwość grania 16 postaciami,poza snajperką,która zdejmowała prawie każdego na 1 hita,poza tym nie miała żadnego rozrzutu:P AVP2 może nie było tak szybką i dynamiczną grą co quake3,ale porównując tą grę na multi z AVP3 na multi to w ogóle nie ma porównania,to jakby ślimak chciał się ścigać z mrówką:D.

AvP3 widać wyraźnie było robione pod konsole,dobra o ile multi zrozumiem o tyle single już nie bardzo.W tak anemiczną i nie wygodną w sterowaniu grę dawno nie grałem,jeśli chodzi o gatunek FPS.W AVP3 jest multum rzeczy paradoksalnych i co najmniej śmiesznych,ale to nie czas na wylewanie łez,chyba,że komuś na tym bardzo zależy.
Bardzo słaby,miejscami może przeciętny single player,natomiast multiplayer to tylko odpowiednie spamowanie klawisza"E" ^^
Zarówno single jak i multi kompletnie nie ma klimatu,w single mogli się bawić dowoli,ale jestem na 100% pewien,że ludzie,którzy grali w AVP2 czekali na tą grę z myślą o MULTI.
Wyobraźcie sobie,że ta gra zamarła już praktycznie po paru miesiącach w multi,a AVP2 do tej pory ma więcej serverów niż "to coś" i to jeszcze po zamknięciu przez sierre kodu,bo przed tym servów było około 200,300,gdzie na połowie z tych servów praktycznie byli zawsze jacyś ludzie.

Przez 10 lat gra nie straciła na klimacie,przez 10 lat nie nudzi mi się to multi ani nawet single,to chyba o czymś świadczy...o tym,że nie jestem normalny;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować