Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta HoMM V - nowe klucze w serwisie Fileplanet

55 postów w tym temacie

A ja nie mam miejsca na dysku i nie bede mial w najblizszym czasie :( A pograł bym se w Heroes''a 5 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Serwis Fileplanet otrzymał od twórców gry Heroes of Might and Magic V kolejny zestaw kluczy pozwalających na wzięcie udziału w beta testach gry do rozdysponowania pomiędzy graczy. To doskonała okazja dla tych, którzy przy poprzedniej okazji nie załapali się do testów.

Przeczytaj cały tekst "Beta HoMM V - nowe klucze w serwisie Fileplanet" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:55, WorldWar3PL napisał:

A ja nie mam miejsca na dysku i nie bede mial w najblizszym czasie :( A pograł bym se w Heroes''a
5 ;(


a ile jest potrzebne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 10:22, Chester001 napisał:

no jasne na dysku nie ma miejsca jakby człek nie znał wypalarek, nagrywarek płyt cdrw dvd...
ehh


a wiesz, ze mozna w danym momencie np. nie miec kasy na plytki, ale po prostu maly dysk, a wszystkie rzeczy ci potrzebne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 11:14, przetalent napisał:

A ja bym sobie pograł tylko że nie wiem jak się zakłada te darmowe konto !

ksywka odpowiada zachowaniu, rzeczywiscie przetalent :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz swoje konto to dajesz "join the beta"potem wysskoczy panel z twoimi danymi i będziesz musiał podać date urodzenia (taką jaką podczas rejestracji) jak już to zrobisz to kliknij "submit" tam wyskoczy ci okinkaq z kodem który musisz przepisać i potwierdzić enterem. Najstępnie dajesz "Download Client" Gdy załaduje ci się stronka to wyskoczy kilka możliwości albo dla użytkowników z kontem opłaconym albo darmowym, te dla datmowych są na dole i nazywają się "free public servers" - wybierasz jeden z czterech (obojętnie jaki) i klikasz na niego - może się okazać że serwer jest pełny więc dajesz opcje żeby czekać na swoją kolej "Click here to wait in line" jak już nadejdzie twoja kolej to będziesz mógł ściągać !

Mam nadzieje że już wszystko wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 12:39, przetalent napisał:

Jak już masz swoje konto to dajesz "join the beta"potem wysskoczy panel z twoimi danymi i będziesz
musiał podać date urodzenia (taką jaką podczas rejestracji) jak już to zrobisz to kliknij "submit"
tam wyskoczy ci okinkaq z kodem który musisz przepisać i potwierdzić enterem. Najstępnie dajesz
"Download Client" Gdy załaduje ci się stronka to wyskoczy kilka możliwości albo dla użytkowników
z kontem opłaconym albo darmowym, te dla datmowych są na dole i nazywają się "free public servers"
- wybierasz jeden z czterech (obojętnie jaki) i klikasz na niego - może się okazać że serwer
jest pełny więc dajesz opcje żeby czekać na swoją kolej "Click here to wait in line" jak już
nadejdzie twoja kolej to będziesz mógł ściągać !

Mam nadzieje że już wszystko wiesz

Aco zrobic jak nie otwiera sie ta stronka i niegdzie nie mozna znalesc "join the beta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie jaja robisz ja ściągam gdzieś z godzinke i jeszcze tylko zostało ze 250 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować