Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AC2 - data wydania w Europie i zawartość EK znane

46 postów w tym temacie

Ech chciałoby się kupić, głównie dla tych 3 misji, chociaż reszta też jest bardzo zachęcająca.

Tylko gdzie to kupić ... no i cena gigantyczna jak na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 listopada? W takim razie jeśli ktoś będzie chciał zagrać w polską wersję (np. ja, podobało mi się spolszczenie z AC1 i mam nadzieję, że AC2 będzie miało co najmniej tak samo dobre) pewnie będzie musiał czekać dodatkowy miesiąc, znając Ubisoft Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych gier. Na edycję kolekcjonerską się jednak nie zmuszę, ze względu na cenę. Zresztą i tak do pełni szczęścia jest mi tylko potrzebna gra (jak nie lepsza to, oby godna poprzednika) :)

PS. Gra na konsole też będzie spolszczona? Jeśli tak to już widzę co się zapowiada. Mi też się podobał dubbing w "jedynce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swojej nie mam ani jednej specjalnej edycji jakiejkolwiek gry, ale z chęcią bym to zmienił. Ja wiem czy to jakaś super "wypakowana po brzegi EK". Cena w stosunku do zawartości moim zdaniem za wysoka o całą stówkę, nie mówiąc już o kosztach przesyłki i prowizjach. Fajnie byłoby mieć, ale cena to największy minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skończyłem już z powszechnym zamawianiem sobie EK - za dużo kasy na to idzie. Teraz biorę tylko wydania specjalne gier, które są dla mnie w jakiś sposób szczególne, np. serie Total War. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o jakiej wersji mowa. Bo wiadomo, że jeśli o X360/PS3 to na PC może być tańsza o te 100zl. Gorzej jeśli TO jest wersja PC w co wątpię (nie wiadomo co tam Ubi sobie ubzdurało). Jest jeszcze możliwość, że to nie ma znaczenia PC/X360/PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzysiek - na PC nie będzie edycji limitowanej, tak samo jak się miała sprawa z częścią pierwszą - EK było tylko na konsole, na PC był tylko "pre-order pack" (który sam mam, ale figurki ze świecą w nim szukać).
EDIT: A co do ceny AC2 CE - gra-nówka 200zł, figurka taka jest warta pewnie z 90 do 120zł, plus książeczka i ładne opakowanie - imo przesady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę najciekawiej zapowiada się ta księga - uwielbiam takie rzeczy. Za filmami o tworzeniu specjalnie nie przepadam, soundtrack może być niezły. Figurka wygląda za to dość efektownie. Ogólnie fanem AC nie jestem, jeszcze nawet w pierwszą część nie grałem (trzeba będzie to nadrobić), więc sobie odpuszczę. No i cena dość wysoka w porównaniu np. z EK Guild Wars Nightfall i Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wypasiona ta edycja "Black Edition" nie jest. Cena jakiej się spodziewałem. Jeżeli było by więcej misji dodatkowych to bym kupił :), ale nie ma więc nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nigdy nie zrozumiem idei EK. księga z artami? po kiego grzyba to komu? nie wyobrażam sobie, że po pierwszym przeglądnięciu mogłaby służyć jako coś innego niż zbieracz kurzu albo podkładka pod chwiejącą się szafę. figurka? no większej tandety już w magazynie nie mieli? takie gotowe paskudztwa zwykle wykonane się z niezbyt wielką starannością - ale jak ktoś chce się chwalić przed znajomymi ''przebogatą i wypasioną EK'' to proszę bardzo. za taką cenę to ja podziękuję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj EK kosztują w okolicach 45-50 funtów więc jakaś tam straszna podwyżka to nie jest. No, chyba że zaczniemy przeliczać to na PLN. Wtedy z niewielkie sumki robi się kolosalna kwota. Paradoksalnie EK Assassin''s Creed 2 mnie nie interesuje. Po co mi ta figurka? Żebym ją sobie postawił koło kolekcji gier i naraził się na śmiech znajomych ("Daki duży chłopak, a jeszcze gra w gry?!"). O rodzicach już nie wspominając... Nie, dziękuję. Z resztą i tak już złożyłem pre-ordera na podstawowa wersję gry :)

@Azra
Znajomy ma figurkę Altaira z EK pierwszego Asasyna. O dziwo została ona wykonana naprawdę dobrze, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Ale faktycznie - stosunek ceny do zawartości jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektorym poprostu podobaja sie te gadzety, i kupuje je tylko poto zeby staly na polce i fajnie sie na nie patrzylo:P A jesli figurka bedzie identyczna jak na obrazku, to z pewnoscia bedzie wykonana starannie i z dobrego materialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko sobie wyobrazić cenę EK na konsole w PLN. Śmiesznie się robi. Chyba, że ta wersja opisywana w newsie jest na konsole. I fakt. Mocno mnie kusi ta EK, jakby nie było AC to moja ulubiona gra, ale troche tez szkoda kasy. No nic. Jak nie bede miał nic innego do kupienia w listopadzie to się skuszę, a tak pewnie nie będzie... jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ujrzałem cenę EK uświadomiłem sobie że wcale nie jestem najwierniejszym fanem. Ludzie 364zł to przegięcie, za tą cenę figurka powinna wypierdzieć hymny krajów w których jest wydawana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować