Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 18:46, Zabuza95 napisał:

Jakie jest najnowszy soft? Bo dawno nie śledziłem tego tematu, a tam w tym przypiętym
poście nikt dawno nie poprawiał nic....


5.02 google nie gryzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie masz, to POWSTRZYMAJ się od głosu i przestań dyskutować, jak nie masz nic do powiedzenia...
Przeglądam parę stron tematu i tylko jakieś gadki bez sensu :/

Ale do tematu Ryan Kam:
Mam MOH2 i grałem w demo MOH i muszę przyznać że obie są na podobnym poziomie.
Nie miałem szansy grać dłużej w pierwszą część, ale wydaje mi się że tryb single jest dużo bardziej rozbudowany i to jest faktycznie tryb z misjami, a nie mapa z rozgrywek sieciowych + boty.

A granie przez internet jest świetne ;)
Masa broni, śmiechu no i graczy bo ludzie posiadający wersję na Wii mogą grać z graczami posiadającymi wersję PSP. Grafika jest do zniesienia, poza tym nie odczuwa się tego podczas gry ^^
Jedyna wada to pisanie na chatcie, system jest trochę zrąbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Ile Sony udostępniło gier z PSone na PSP na PS Store bo ja tam znalazłem może ze 25 a ponoć miało być znacznie więcej. Interesują mnie konkretne tytuły Final Fantasy 7 i 8. Gry które przed laty ukończyłem na bank leprze niż wszystkie gry na psp razem wzięte... A może jest inny sposób by mieć je w kieszeni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, robiłem uaktualnienie softu z 3.71 M33-2 do M33-4. Wszystko szło dobrze, konsolka się zrestartowała, ale potem był już tylko czarny ekran. No i klops. Gdy robię recovery pojawai się co prawda logo Sony, ale się zawiesza i na tym koniec? Da się coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:10, Mroku21 napisał:

Witam mam pewien problem, robiłem uaktualnienie softu z 3.71 M33-2 do M33-4. Wszystko
szło dobrze, konsolka się zrestartowała, ale potem był już tylko czarny ekran. No i klops.
Gdy robię recovery pojawai się co prawda logo Sony, ale się zawiesza i na tym koniec?
Da się coś zrobić?


Czarny ekran i świecąca się zielona lampka? Jeśli tak to przykro mi, złapałeś brick''a :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:20, kurczak-AFC napisał:

Czarny ekran i świecąca się zielona lampka? Jeśli tak to przykro mi, złapałeś brick''a
:(.

No a coś więcej? Co to znaczy? Ze konsola na śmieci się nadaje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 23:33, Mroku21 napisał:

No a coś więcej? Co to znaczy?


To, że teraz Twoje PSP to pusta "cegiełka" :) Nie wydaję mi się, żeby można to było odwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:33, Mroku21 napisał:

> Czarny ekran i świecąca się zielona lampka? Jeśli tak to przykro mi, złapałeś brick''a

> :(.
No a coś więcej? Co to znaczy? Ze konsola na śmieci się nadaje? :P

Wszystko da się naprawić (no, chyba że masz PSP 3000) ;p Potrzebna ci bateria pandory. Poszukaj info na pspoland.pl albo psp-team.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 10:08, SlimPole napisał:

Wszystko da się naprawić (no, chyba że masz PSP 3000) ;p

Mam pierwszą wersję, tą grubiutką :D

Dnia 19.12.2008 o 10:08, SlimPole napisał:

Potrzebna ci bateria pandory.
Poszukaj info na pspoland.pl albo psp-team.pl

No to będe musiał poszukać, ale na razie psp ląduje w szafie :P

Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 10:21, Mroku21 napisał:

> Wszystko da się naprawić (no, chyba że masz PSP 3000) ;p
Mam pierwszą wersję, tą grubiutką :D
> Potrzebna ci bateria pandory.
> Poszukaj info na pspoland.pl albo psp-team.pl
No to będe musiał poszukać, ale na razie psp ląduje w szafie :P

Dzięki za pomoc ;)

No to się przejąłeś oO. Ja to bym żałobę narodową zwoływał jakbym brick''a złapał... Ale ja nie złapie :D.
Znajdź kogoś kto Ci jes naprawi. Choćby na allegro.

Mr. M.
Jak czytam takie posty jak Twój, to mnie głowa boleć zaczyna ; /. Nie dość, że pieprzysz głupoty to jeszcze się cieszysz czyimś nieszczęściem... epic [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na www.pspoland.pl jest napisane jak to odwrocic wystarczy wejsc na forum ----> poradniki .. tylko ze bedziesz potrzebowal drugiego psp z softem m33 zeby zrobic pandorke.. (osobiscie ja nie zlapalem bricka, a mialem
3.60-->3.71 - m33 --> 3.90 - m33 --> 5.00 - m33 :] i przy zadnym update mi sie nic nie stalo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zrobić pandorę to przede wszystkim potrzebujesz oryginalnej baterii :D. Chyba, że chodzi Ci o usunięcie brick''a bez pandory za pomocą drugiego PSP.
Brick''a łapiesz gdy znajdzie się jakiś błąd w oprogramowaniu. A błąd może pojawić się np. przy wgrywaniu softa z niepewnego źródła albo np. przy PORUSZENIU konsolą przy wgrywaniu softa przez kabel. A żeby wgrać m33 potrzebujesz pandory, a jak już ją masz to nie trzeba się bać o brick''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:08, kurczak-AFC napisał:

przy PORUSZENIU konsolą przy wgrywaniu
softa przez kabel

Ale bzdura. PSP ma w sobie mechanizmy, które stabilizują prace czytników nawet podczas ruchu (w końcu to handheld), a ms pro duo i płyta główna konsolki spokojnie radzą sobie nawet, gdy machasz konsolką podczas upgrade/downgrade softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:08, kurczak-AFC napisał:

Aby zrobić pandorę to przede wszystkim potrzebujesz oryginalnej baterii :D.


A wlasnie ze nie :PP Tylko te baterie sa przerabialne: standardowa Sony Li-ion 1800 mAh PSP-110 taka jak w PSP FAT,Datel PSP Battery 3600 mAh (X2)Datel, PSP Battery 1800 Max Power, Datel PSP Battery GO MAX (Model # GM1000, używa baterii AAA) i Sony PSP-280 2200mAh. Baterie od Slima, nawet oryginalne,sa nieprzerabialne. ;p

Dnia 20.12.2008 o 23:08, kurczak-AFC napisał:

Brick''a łapiesz gdy znajdzie się jakiś błąd w oprogramowaniu. A błąd może pojawić się
np. przy wgrywaniu softa z niepewnego źródła albo np. przy PORUSZENIU konsolą przy wgrywaniu
softa przez kabel.


Mozesz podac jakis przyklad, zamiast czyichs spekulacji...? Musialo by PSP UPASC, zeby wystapil blad, bo takie poruszanie czy nawet machanie nic nie szkodzi... Zreszta jak nie wierzysz, to sprobuj trzasc PSP podczas sejwowania gry... Nic sie nie stanie, gra sie zasejwuje poprawnie ;]]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliście mnie. Poruszenie konsolą może POŚREDNIO brick''a spowodować. Chodzi o to, że przy machaniu konsolą może się kabel odłączyć. Samo poruszenie nic nie zrobi, chodziło mi o odłączenie kabla.
A co do przerabiania baterii: myślałem, że każdą oryginalna baterię da się przerobić. Podróbki mogą spieprzyć konsolę... Ale mogą też działać lepiej niż oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Krótka piłka co wybrać?

-PSP 2000
-PSP 3000
-Radeon 3850 PowerColor 512MB 2xDVI (AGPx8) PCS +1 lub 2 gb ramu
-Radeon 3850 Sapphire 512MB 2xDVI bulk (AGPx8) +1 lub 2 gb ramu
i jakie DDR''ry najleprze?

proszę o pomoc , porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:33, Sweet16 napisał:

Mam dylemat. Krótka piłka co wybrać?

Hmmm... krótka piłka? Ciężko by było jednoznacznie zdecydowac, myślę, że ktoś poradzi ci "bierz PSP" a ktoś "eee karta lepsza" Ja uważam, że jeśli twoja obecna grafika jest lekko mówiąc taka sobie, a domyślam się, że tak jest, a jednocześnie masz całkiem niezły procesor to wybrałbym kartę graficzną (Sapphire) Ale tak jak powiedziałem - dośc trudne porównanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie z tą grafiką to za dobrze nie jest...512 ramu i radeon 9550. Trochę przestarzałe ;/ w obecnej sytuacji o Crysis’ie , Far cray''u 2 , Race driver grid , Undercover, Gears of war a co najgorsze Assassins creed i Prince of persia 4 itp. itd. mogę sobie pomarzyć. Dlatego chyba wybiorę jak to kolega nazwał radzia i ramy. PSP może poczekać , w końcu aż takie drogie nie jest.X) A karta + ramy wyniosą mniej niż psp , dla rodziców to pociecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować