Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed II - zapowiedź

38 postów w tym temacie

Ja się zapytam, gdzie są nowe gameplay''e z mafii 2? Już śmigają po zagranicznych stronach od kilku dni. Coś was spowolniło, i to konkretnie. Jeden z lepszych serwisów o grach a się nie staracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 18:06, Daredeville napisał:

Assassin''s Creed:) - w niektórych miejscach błąd jest, bo Creed jest przez jedno "e":)

Faktycznie, było - już nie ma. Dzięki za czujność... moja spadła przez przegapienie momentu, w którym powinienem przyswoić kolejną kawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź ogólnie spoko, ale mam dwie uwagi. Porównanie powtarzalności AC do Uncharted jest tak samo bezsensowne jak porównanie AC do powtarzalności Gears of War. Zupełnie inna konwencja i zupełnie inne podejście do wykonywania misji. Niby też zawsze się strzela i przechodzi kolejne lokacje, ale właśnie tak ma być.

I druga uwaga: chyba coś się pochrzaniło w imieniu Machiavellego, powinno być o z akcentem a wyszło jakieś słowackie ''ń'' ;] Jeśli czcionka nie wyświetla, to można dać po prostu ''o'', nikt nie będzie mial za złe, że źle zaakcentuje jego nazwisko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze, autorowi nie udało się przekonać mnie, że nie będzie to taka sama kicha jak część pierwsza. Grafika, więcej walki, a do tego jeszcze zadania staną się najwyraźniej jeszcze bardziej liniowe (na marginesie, na cholerę kogoś truć skoro i tak wymordujemy mu strażników i osobistego ochroniarza?).
I szkoda że zniknęło podsłuchiwanie - to zadanie miało przynajmniej tę zaletę, że wykonywało się je w dwie minuty. Jak znowu ma być bieganie za flagami (fakt, to pomaga w zabójstwie jak cholera) to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... atak z wody brzmi nieźle :D Mam nadzieję, że 2 będzie przynajmniej tak samo dobra jak 1.
Jeśli zapowiedzi tych wszystkich nowych umiejętności, broni, bardziej urozmaiconych misji (producenci mieli co urozmaicać ) i innych innowacji nie okażą się przesadzone i jak spodoba mi się demko to na bank mogę powiedzieć, że pudełko z grą będzie leżeć na mojej półce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie. to i tak gra będzie się znów sprowadzała do nudnego śledztwa ( i w każdej misji praktycznie podobnego) by delektować się 5 minutami dotarcia do celu i jego usunięcia.
Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale tylko pierwszego dnia grania. Potem było już coraz gorzej. Jedynie koniec gry był nieco zaskakujący (nieco, bo mimo wszystko parę elementów dało się przewidzieć)

Nie wiem jak będzie z dwójką. Zapowiedź nie rozwiała moich obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj narzekacie ciągle . Skoro jesteście tacy mądrzy , to napiszcie taką recenzję bez żadnej literówki . Macie reckę , to się powinniście cieszyć, a nie wyznaczać błędy .
Co do nowe Assasyna- wszystko okej , oh ah eh, jednym słowem zaje*****. Czekam na premierę . Będę musiał zakupić nowy sprzęcik , tylko jaki? Na czym będzie się lepiej latało-walczyło-skakało Enzio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. W takim razie cieszmy się, że mamy jakiś rząd - w końcu go mamy nie? Cieszmy się z dziurawych dróg - a co tam, że dziurawe! Przecież są! Cieszmy się z artykułu z błędami, przecież w ogóle wyszedł.

Do AC2 jestem pozytywnie nastawiony. Pieniądze odłożone - czekają na grę. Mam nadzieję tylko, że nie przejadę się i gra nie okaże się po prostu dobrze zareklamowanym...niewypałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za banda kabanów.
Jest tekst? Jest.
Jest Banda Trolli? Jest.

AC2 powinno skorzystać z wielkiej szansy zrobienia prawdziwego must have''a na wszystkie platformy, dzięki czemu zapewni sobie prawa do zagarnięcia grubej kasy przez część drugą i kontynuacje. BTW. Widział ktoś może taki kawałek, próbkę kolesia podkładającego głos Ezia? Coś w stylu "I''m Ezio Auditora Da Firenze and bla bla bla"
Może okazać się dobrym materiałem na dżesemesa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC2 będzie konkurowało z CoD:MW2 w sprzedaży z pewnością :) MW2 ma się sprzedać w założeniach twórców w 11 mln egzemplarzy do końca tego roku. W ilu zejdzie Assasin''s Creed 2 ? Czy okaże się hit ? Ja daję mu kredyt zaufania i podchodzę optymistycznie do Enzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:47, MrCookie napisał:

Wielkie dzięki za spoilery!

Spoilery? W zapowiedzi? Rozumiem taki zarzut przy recenzji, ale nie tu. Przecież to wiedza udostępniona przez twórców. Jesli się nie chce wiedzieć NIC o grze, nie czyta się zapowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:23, rammi napisał:

Zapowiedź świetna. Niemniej jednak głównym bohaterem gry jest Ezio, a już w pierwszej
linijce widnieje Ezoo ;)

A jeszcze dalej jest poprawnie z pełnym nazwiskiem... pojedyncza literówka już usunięta zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować