Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Czyli mam rozumieć, że wszystkie potworki z którymi był problem w grze teraz załatwię znacznie łatwiej bo przez całą grę mogę mieć miecz z W1 +100 do obrażeń i zbroję Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, już powiedziałem.
Runiczny Mahakamski Sihil prezentuje się w dwójce zupełnie inaczej, pod względem obrażeń jest przeciętny, z kolei Zbroja Kruka nawet nie przeciętna, lepsza jest Kurtka Niebieskich Pasów (chociaż ja z sentymentu i tak biegałem na początku w zbroi Kruka :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 22:29, Bezi_113 napisał:

z kolei Zbroja Kruka nawet nie przeciętna, lepsza jest Kurtka Niebieskich
Pasów (chociaż ja z sentymentu i tak biegałem na początku w zbroi Kruka :D).


Zbroja Kruka jest lepsza niż KNP, poza tym wygląda kozacko, jeśli Geralt ma czarne spodnie i takież rękawice. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem... świeżo po formacie, zainstalowany najnowszy patch... i gra uruchamia się w taki dziwny sposób (obrazek). Jak to zmienić na tryb pełnoekranowy bez paska systemowego?

20111203225108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 22:54, Lfdracon napisał:

Mam taki problem... świeżo po formacie, zainstalowany najnowszy patch... i gra uruchamia
się w taki dziwny sposób (obrazek). Jak to zmienić na tryb pełnoekranowy bez paska systemowego?

W większości gier wystarczy Alt(najlepiej lewy)+Enter :P

Witcher1990@
Zbroja Kruka starcza na pierwszy Akt czyli tak jak Zbroja Niebieskich Pasów, a ją miałeś, bo każdy ją ma od startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest przynajmniej to, że CDP wygrało ws. DRM. No i niestety wróci regionalizacja na GOG... :/ Choć myślę, że tylko do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrok był do przewidzenia. W końcu Namco miało klauzulę pierwszeństwa w sprawie dystrybucji konsolowej już w umowie na PC. Teraz CDPR poniesie dodatkowe koszty: poza kosztami sądowymi będą musieli zapłacić karę za zerwanie umowy z THQ (bo na pewno takie zabezpieczenie jest). Druga sprawa, to data premiery, która może ulec zmianie w związku ze zmianą dystrybutora i czasem podpisania nowej umowy o dystrybucji. Myślę, że w tym roku W2 na konsolach nie zadebiutuje. Bezpiecznie obstawiałbym luty-marzec 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 16:22, Deathscythe napisał:

Myślę, że w tym roku W2 na konsolach nie zadebiutuje. Bezpiecznie obstawiałbym luty-marzec 2012.

Errr... o tym wiadomo już od dawna. CDP od początku mówił, że celują w pierwszą połowę 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 16:22, Deathscythe napisał:

Wyrok był do przewidzenia. W końcu Namco miało klauzulę
pierwszeństwa w sprawie dystrybucji konsolowej już w umowie
na PC.


Co faktycznie jest zapisane w umowie, nie wiadomo.

Dnia 07.12.2011 o 16:22, Deathscythe napisał:

będą musieli zapłacić karę za zerwanie umowy z THQ (bo na pewno takie zabezpieczenie
jest).


Sęk w tym, że THQ nie poniosło żadnych kosztów związanych z promocją TW2. Możliwe więc, że rozejdzie się po kościach - wkrótce się dowiemy.

Dnia 07.12.2011 o 16:22, Deathscythe napisał:

Myślę, że w tym roku W2 na konsolach nie
zadebiutuje. Bezpiecznie obstawiałbym luty-marzec 2012.


Najwyraźniej nie jesteś na bieżąco, bo premiera (na 1. kwartał 2012) została przełożona na przełomie lipca i sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 17:04, Vojtas napisał:

Sęk w tym, że THQ nie poniosło żadnych kosztów związanych z promocją TW2. Możliwe więc,
że rozejdzie się po kościach - wkrótce się dowiemy.


Zawsze jest jakieś zabezpieczenie ;) Pytanie czy będzie ugodowo czy THQ, w związku z przeżywanym kryzysem, będzie walczyć o każdy grosz.

Dnia 07.12.2011 o 17:04, Vojtas napisał:

Najwyraźniej nie jesteś na bieżąco, bo premiera (na 1. kwartał 2012) została przełożona
na przełomie lipca i sierpnia.


Już jestem ;) Nie śledziłem informacji od pierwszych wzmianek o procesie. Jednak prawda jest taka, że jeśli THQ postanowi powalczyć, to premiera w Q1 też jest stracona i dodawałbym do niej te 2-3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 17:10, Deathscythe napisał:

Pytanie czy będzie ugodowo czy THQ, w związku z
przeżywanym kryzysem, będzie walczyć o każdy grosz.


Obstawiałbym ugodę z jednego powodu: poprzez ewentualny pozew THQ zamknie sobie drogę do wydania przyszłych gier CDPR. Namco, rozpoczynając proces, już sobie tę drogę zamknęło. A prawda jest taka, że marki CDPR i Wiedźmin są z każdym rokiem silniejsze i coraz więcej potentatów ma chrapkę na udział w zyskach. Ergo jeśli THQ wytoczy działa, to sami sobie strzelą samobója - CDPR znajdzie innego wydawcę w Europie dla W3 i s-f RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 17:27, Vojtas napisał:

Obstawiałbym ugodę z jednego powodu: poprzez ewentualny pozew THQ zamknie sobie drogę
do wydania przyszłych gier CDPR. Namco, rozpoczynając proces, już sobie tę drogę zamknęło.
A prawda jest taka, że marki CDPR i Wiedźmin są z każdym rokiem silniejsze i coraz więcej
potentatów ma chrapkę na udział w zyskach. Ergo jeśli THQ wytoczy działa, to sami sobie
strzelą samobója - CDPR znajdzie innego wydawcę w Europie dla W3 i s-f RPG.


Niekoniecznie. Należy pamiętać, że CDP, który jest częścią spółki jest dystrybutorem THQ na Europę wschodnią. Ewentualny pozew będzie dotyczyć tylko i wyłącznie Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 17:37, Deathscythe napisał:

Niekoniecznie. Należy pamiętać, że CDP, który jest częścią spółki jest dystrybutorem
THQ na Europę wschodnią.


Dystrybutorem są Niebiescy, a nie Czerwoni. To, że CDP dystrybuuje gry THQ, nie oznacza, że CDPR nie będzie miało innego wyjścia jak tylko podpisać umowę, bo inaczej THQ pogniewa się na Niebieskich. Dwie różne rzeczy o kompletnie nieporównywalnych przychodach.

Dnia 07.12.2011 o 17:37, Deathscythe napisał:

Ewentualny pozew będzie dotyczyć tylko i wyłącznie Wiedźmina 2.


Wiem. Co nie zmienia faktu, że relacje i zaufanie przez taki proces zostaną bardzo poważnie nadszarpnięte. Wiązałbyś się w przyszłości z kimś, kto przy pierwszej lepszej okazji wbija nóż w plecy, choć nie miał właściwie powodu? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się które pudełka z Wiedźminem 2 mają w środku świeżo tłoczone płyty? Miałem błąd CRC i chciałbym uniknąć podobnego błędu w nowym egzemplarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale morda Zigrina jest bardzo charakterystyczna i naprawdę, trzeba się bardzo postarać, żeby pomylić go z jakimkolwiek innym krasnoludem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować