Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Misje podwodne w Gears of War 3

19 postów w tym temacie

Co do akcji w lecie to jest to wskazane po tym co mówił Cliff. Sam chciał aby w Gowie 3 pojawiło się dużo więcej kolorów niż w dwójce. W sumie walka na zielonej polanie mogłaby być świetna. Jakakolwiek ta gra nie będzie to jestem pewien że będzie WIELKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 22:32, Pile napisał:

być świetna. Jakakolwiek ta gra nie będzie to jestem pewien że będzie WIELKA....

...ale pecetowcy tego nie dostrzegą. A nawet jeśli, to z duużym opóźnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ogłoszenie GoWa 3 to już tylko formalność. Możliwe, że tego dowiemy się dopiero na E3, a Cliffy na razie tylko wspomni co nieco o "tajemniczej produkcji" :). Za dużo wyszło ostatnio plotek, nawet ta data premiery, musi być coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ta tajemnicza produkcja, to GoW2 na PC? Kiedyś zaprzeczyli temu, ale R* również zaprzeczało, że wypuści GTA IV na PC. Tyle, że oni zaprzeczali w innym celu - dla sprzedaży większej ilości X360 itd. a seria GoW nie ma aż takiej siły, żeby to odbiło się na ich kieszeniach z takim zyskiem.

Co do plotek, to wiadomym jest, że w końcu muszą być jakieś poważne zmiany - 3 część tak świetnej produkcji i brak drastycznych zmian? Bez żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOW 3 to niestety gra, na ktora kompletnie nie czekam - moze dlatego, ze dwojka byla jakims nieporozumieniem ( etap we wnetrzu robala, beznadziejne zakonczenie, bo finalem tego nazwac nie mozna ). Wielu graczy bylo rozczarowanych dwojka. Bleszynski musi naprawde sie wysilic, zeby na nowo przekonanc do siebie graczy. Ja poczekam jak gra wyjdzie i wtedy sie zobaczy. Przed dwojka chlonalem kazdego niusa, a gre kupilem w dniu premiery - rozczarowanie po jej ukonczeniu - bezcenna nauczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież k...a nawet nie zapowiedzieli trzeciej czesci a potrale juz pierdziela co w niej bedzie. Kolejny absurd i domysly ktore smieszą. Pamietam jak z zapowiedzi w Modern Warfare 1 mialo byc 15 stref na twarzy i nawet strzal w ucho mial byc liczony inaczej. Te wszystkie zapowiedzi i buńczuczne ogłoszenia jak gierka bedzie kozacka nijak sie ma do koncowego efektu... Bedzie 3 zapowiedziana to wtedy sobie nawijajcie do woli. W tej chwili ośmieszacie się tylko czymś takim.

PS. Kolejnym idiotyzmem sa zapowiedzi zapowiedzi. W stylu: hej to ja Cliff za 3 tygodnie podam wam oficjalna date w ktorej zapowiem moj nowy tytul! Narty frajerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 06:22, PierrePierre napisał:

GOW 3 to niestety gra, na ktora kompletnie nie czekam - moze dlatego, ze dwojka byla
jakims nieporozumieniem ( etap we wnetrzu robala, beznadziejne zakonczenie, bo finalem
tego nazwac nie mozna ). Wielu graczy bylo rozczarowanych dwojka. Bleszynski musi naprawde
sie wysilic, zeby na nowo przekonanc do siebie graczy. Ja poczekam jak gra wyjdzie i
wtedy sie zobaczy. Przed dwojka chlonalem kazdego niusa, a gre kupilem w dniu premiery
- rozczarowanie po jej ukonczeniu - bezcenna nauczka.


To chyba tylko Ty, bo ja zawiedzionego gracza prócz fanboyów PS3 jeszcze nie widziałem.

@Kaucz Mechy nie ułatwią rozgrywki na pewno, bo już w 2 był etap gdzie

Spoiler

ujeżdżało się brumaka, a tam wcale łatwo nie było, wystarczy tylko zwiększyć liczbę spadających przedmiotów i walnąć jakiś przeciwników, którzy takie niszczą.



@hallas Nie wypowiadaj się jeśli nie widziałeś tej gry. Mogę udowodnić, że taka grafika jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł na misje powodne, zobaczymy jak to wyjdzie, aczkolwiek jestem trochę zaniepokojony ew. zmianami w systemie osłon, bo przecież w pierwszym GoWie był on świetny i... powiem szczerze, nie wiem jak możnaby go było jeszcze ulepszyć, ale zobaczymy. Wierzę w chłopaków z Epic Games, a na koniec, jak to zwykle bywa w newsach o GoW, desperacki płacz "ortodyksyjnego pecetowca": DAJCIE GOW 2 NA PC!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować